Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Potahová látka
Výplň
Systémový nábytek
Orientace
Typ rohové sedací soupravy
S možností spaní
Rozkládací
Způsob rozložení
Úložný prostor
Počet úložných prostorů
Regulovatelný podhlavník
Regulovatelná područka
Regulovatelné opěradlo
Podnožka v sadě
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Rohové sedací soupravy rozkládací s úložným prostorem

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    12
12499,00 Kč / ks 16299,00 Kč / ks
Akce
14699,00 Kč / ks
17999,00 Kč / ks 23899,00 Kč / ks
Akce
11899,00 Kč / ks 13999,00 Kč / ks
Akce
21999,00 Kč / ks
1    3  4  5    12

Rohové sedací soupravy rozkládací s úložným prostorem

Rohové sedací soupravy jsou často největším nábytkem v obývacím pokoji, a proto přitahují pozornost hostů. Ačkoli jejím základním úkolem je samozřejmě umožnit pohodlný odpočinek, má i dekorační funkci.


Rohové sedací soupravy jsou přizpůsobeny vašim potřebám

Před zakoupením sedačky musíte určit, co potřebujete. Díky tomu budete moci snadno zvolit typ sedačky, která se bude nejlépe hodit do vašeho obývacího pokoje. S ohledem na funkčnost bude nejlepší volbou velká rozložitelná sedačka s úložným prostorem na ložní prádlo, pohodlnými čelními deskami a čalouněním, které se snadno udržuje.

Pokud se zajímáte jen o dekorativní funkci, můžete investovat do čalouněné sedačky dynamických tvarů nebo světlých a pestrobarevných vzorů. Před výběrem doporučujeme si zjistit rozměry místnosti i ostatního nábytku. Sedačka by neměla být zahlcena, neměla by blokovat komunikační cestu nebo omezovat pohyb v obývacím pokoji.


Rohové sedací soupravy rozkládací s úložným prostorem - Baumax

Velikost rohové sedačky

Zde je důležité mít přesný plán o velikosti dané místnosti, kam pohovka přijde. Usnadní vám to rozhodování, zda je lepší si pořídit jednu velkou, například rohovou sedačku, nebo dvě menší či rovnou celou sedací soupravu, která je složená z pohovky a dvou křesel. Pro lepší orientaci je dobré si to ještě před tím, než vyrazíte do obchodu s nábytkem, vyzkoušet doma pomocí rozložených novin. Poskládejte tiskoviny na podlahu v místech, kde si pohovku nebo pohovky představujete a hned uvidíte, jaká varianta bude nejlepší.

 

Praktický úložný prostor se může hodit

Velké rodiny ocení sedací soupravu s úložným prostorem, do níž se velmi rychle vejdou všechny přebytečné věci jako např. hračky nebo sem lze uskladnit jak sezónní oblečení, tak objemné lůžkoviny.


Jaký potah si vybrat?

Při nákupu sedačky stojí za zmínku, že jde o investici na několik let. Proto čalounění musí být odolné a příjemné.

 

  • Potah z žinylkové tkaniny

Snadno se udržuje a je odolný vůči nárazům a nečistotám. Jedná se o velmi populární potah. Můžete si také vybrat čalounění z pravého veluru, ale toto bude méně odolné vůči poškození a nečistotám.

 

  •  Potah z pravé nebo umělé kůže

Mnoho lidí si vybere čalounění z originální nebo umělé kůže. Taková sedačka vypadá skvěle v obývacím pokoji a přináší do interiéru doušek luxusu. Vyžaduje však zvláštní péči. Pro lidi s alergiemi je vynikající volbou nábytek pokrytý mikrovlákny. Je snadné ho udržovat v čistotě a většina pylu a prachu může být odstraněna pouze vysavačem.

 

V obchodní síti Baumax najdete velký výběr sedaček s látkovým nebo koženým čalouněním a v mnoha barevných variantách.