Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Potahová látka
Výplň
Systémový nábytek
Orientace
Typ rohové sedací soupravy
S možností spaní
Rozkládací
Způsob rozložení
Úložný prostor
Počet úložných prostorů
Regulovatelný podhlavník
Regulovatelná područka
Regulovatelné opěradlo
Podnožka v sadě
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Rohové sedací soupravy rozkládací

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    11
11999,00 Kč / ks 15999,00 Kč / ks
Akce
5799,00 Kč / ks 7399,00 Kč / ks
Akce
11999,00 Kč / ks 15999,00 Kč / ks
Akce
9499,00 Kč / ks 12699,00 Kč / ks
Akce
9499,00 Kč / ks 12699,00 Kč / ks
Akce
11999,00 Kč / ks 15999,00 Kč / ks
Akce
11999,00 Kč / ks 17499,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    11
Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

01.01.1970

Čalouněný nábytek bude v interiérech vypadat skvěle, pokud se o něho budeme řádně starat. Klíčem je pravidelné utírání a odstraňování skvrn, jakmile se nějaké objeví. Stojí tedy za to seznámit se s domácími metodami, které nám umožní efektivně vyčistit...

Jak vybrat rohovou sedací soupravu s funkcí spaní?

Jak vybrat rohovou sedací soupravu s funkcí spaní?

01.01.1970

Rohové sedací soupravy do obývacího pokoje jsou mezi zákazníky velmi oblíbené již léta a dokonce nahrazují tradiční sedací soupravy, pohovky a gauče. Není na tom nic překvapivého, jelikož jsou nejen mimořádně funkční, ale také pěkné a stylové.

Multifunkčnost nábytku je velmi důležitým kritériem, které má pro nás význam v momentě, kdy si do bytu pořizujeme nábytek. Z velké míry je to obvykle spojeno s omezeným prostorem v bytě, a proto se snažíme jej využít co nejlépe a co nejpohodlněji.

Důležitou kategorií nábytku, bez kterého si žádný byt nejsme schopni představit, je čalouněný nábytek. Když hledáme výrobek, který bude pohodlný a také multifunkční, skvělou volbou jistě bude koupě rozkládací rohové sedací soupravy, která kromě denní funkce, dokáže zajistit i prostor na spaní.

Rohové sedací soupravy rozkládací - Baumax

Proč se vyplatí koupit rozkládací rohovou sedačku?

 

V kategorii čalouněného nábytku jsou rohové sedačky pouze jednou z možností, jakou můžeme používat. Kromě toho existují také pohovky, gauče a různé válendy. Jaké získáme výhody, když si pořídíme rohovou sedačku?

Rohová sedačka vzhledem ke své povaze nám umožňuje lépe využít prostor v obývacím pokoji. Umístěná v rohu místnosti, zabere téměř tolik místa, jako pohovka stejných rozměrů, ale poskytne víc místa k sezení. Navíc možnost rozložení tohoto nábytku způsobí, že získáme zónu, ve které můžeme nechat pohodlně přespat naši návštěvu.

 

Široká nabídka produktů pro každého!

 

Prodejna Baumax nabízí svým zákazníkům rohové sedačky různého provedení. Znamená to, že každý si může vybrat pro sebe ten ideální kus. Jak toho docílíte? Dáme vám několik tipů!

 

  •  Za prvé, určete, jak velká rohová sedačka se vejde do obývacího pokoje. Pokud si vyberete rozkládací sedačku, musíte vzít v úvahu rozměry tohoto nábytku po rozložení.

 

  • Za druhé, stanovte rozpočet, jaký chcete do toho investovat. Sortiment rohových rozkládacích sedaček dostupných v prodejnách Baumax je široký. Pokud budete vědět, na jaké cenové relace se zaměřit, snadněji se správně rozhodnete.

 

  • Za třetí, vyplatí se vybírat rohovou sedací soupravu s přihlédnutím k celkovému stylu interiéru. Čalounění nabízených rohových souprav je vyrobené z různých materiálů, proto v prodeji najdete nábytek v tradičnějším, ale i modernějším provedení.

 

Našim zákazníkům doporučujeme přemýšlet o obývacím pokoji, kde má stát rohová sedačka, jako o celku. Abychom vám to usnadnili, nabízíme také funkční nábytek do obývacího pokoje (komody, regály, nejrůznější stolečky) a také doplňky, mezi něž patří např. koberce.

Společně vytvoříme obývací pokoj vašich snů!