Výhody obývací stěny

04.06.2021

 

Obývací stěna - slovo, které si mnozí z nás spojují se sadou nudného, ​​nevýrazného nábytku z dob minulých. V minulé době obývací stěny byly synonymem luxusu a dobrého vkusu. Zdobily obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje a dokonce i kuchyně. Ačkoliv na nějakou dobu přestaly byt módní a zmizely z interiérů našich domovů, dnes se vracejí ve zcela nové, designové verzi.

Moderní systémový nábytek v podobě obývací stěny je kombinací funkčnosti a elegance. Moderní modely se nepodobají těm před lety. Jsou to stylové a dokonale sestavené konstrukce. Vytvářejí nádherné moderní kompozice, za které by se nemuselo stydět mnoho dekoratérů. Jaké jsou výhody obývacích stěn?

V tomto článku:

1. Obývací stěna pro moderní obývací pokoj

2. Systémový nábytek do pokoje pro teenagery

3. Obývací stěna v ložnici

4. Výhody obývací stěny

5. INSPIRUJTE SE !!!

Obývací stěny- Baumax.cz

Obývací stěna pro moderní obývací pokoj

Designový, moderní obývací pokoj ve stylu glamour a obývací stěna? Ano, je to dokonalá kombinace za předpokladu, že vybraná sada systémového nábytku je vhodně uspořádána a doplněna vhodnými doplňky, textilem a dekoracemi. Pokud si vyberete nábytek v tmavém provedení, zvolte světlé a živé doplňky, které dodají interiéru charakter. Světlé obývací stěny v dekoru přírodního dřeva budou perfektně ladit s doplňky v rustikálním, skandinávském nebo provensálském stylu.

Současné obývací stěny se nijak nepodobají svým prototypům. Těžký, mohutný nábytek do obývacího pokoje, který vyplňoval celý prostor - je minulostí. Dnes jsou obývací stěny řešením, které zaručuje funkčnost a stylový vzhled.

Moderní obývací stěny jsou obvykle jednoduché sestavy nábytku, které vám umožňují volně uspořádat a vytvořit interiér. Jsou lehké, stylové, nezahlcují interiér, ale dokonale jej organizují.

ODBORNÍK RADÍ!

Obývací stěny v kontrastní  bílé a černé barvě dodají interiéru obývacího pokoje moderní vzhled. V malých, úzkých a špatně osvětlených místnostech jsou nejlepší světlé barvy. Bílá, nábytková čela ve vysokém lesku použité u systémového nábytku opticky zvětší a zesvětlí prostor. Černá obývací stěna je ideální pro větší interiéry a prostorné obývací pokoje.

 

Co jev sadě? V závislosti na daném systému budou k dispozici: skříně; komody; vitríny; police; regály, TV stolky. Systémový nábytek složený z několika prvků je ideálním řešením pro velké, prostorné obývací pokoje i menší kompaktní prostory. Pokud v obývacím pokoji nemáte mnoho místa, postavte k jedné ze stěn obývací stěnu. Tímto způsobem prakticky uspořádáte interiér místnosti.

Obývací stěny- Baumax.cz

Systémový nábytek do pokoje pro teenagery

Kde kromě obývacího pokoje bude fungovat nábytek ve formě obývací stěny? Dokonalým příkladem jsou místnosti, jako jsou dětský pokoj nebo pokoj pro teenagery. Prostorné a velmi praktické obývací stěny dokonale zorganizují interiér vašeho dítěte. Díky systému modulů můžete nábytek libovolně poskládat a uspořádat interiér tak, jak vám nejlépe vyhovuje. Velkou výhodou obývacích stěn jsou prostorné šatní skříně, které poskytují velký úložný prostor, což je často neocenitelné, zejména v dětských pokojích, které vyžadují hodně úložného prostoru.

Obývací stěny- Baumax.cz

Obývací stěna v ložnici

Použití obývací stěny k uspořádání ložnice je módním a inovativním způsobem, jak vytvořit neobvyklý interiér. V místnosti, jako je ložnice, bude dokonale fungovat systém skříněk, komod a polic. Umožní vám ukládat oblečení, ložní prádlo a textil. Výhodou bude televizní stolek, kde můžete umístit televizor, abyste mohli večer sledovat své oblíbené seriál z pohodlí postele.

Obývací stěny

Výhody obývací stěny

Jaké jsou výhody obývacích stěn? Stojí za to si je vybrat pro uspořádání moderních, stylových interiérů? Je interiér domu, ve kterém bylo toto řešení použito, klimatický a útulný? Podle našeho názoru ano! Zde je několik příkladů, které vás o tom přesvědčí:

  • Různé možností využití

Obývací stěna nabízí mnoho možností uspořádání. Umožňuje vám vytvářet různá aranžmá a způsoby uspořádání jednotlivých prvků. Konečný vzhled místnosti závisí na vás. Nemusíte dávat všechny kusy nábytku vedle sebe, a vytvořit stěnu. Můžete je umístit na různá místa v interiérech, přizpůsobit je svým vlastním potřebám a vytvořit tak svůj vlastní styl. Samozřejmě, modulární nábytek měl by tvořit celek tzv. stěnu, ale takové použití není povinné.

Obývací stěny

  • Funkčnost a objem

Univerzální design obývací stěny umožňuje spojovat estetickou a praktickou funkci. Police a prosklené dvířka vám umožní vystavit zajímavé dekorace, figurky, porcelán, knihy nebo jiné doplňky. Předměty, které nechcete vystavovat, najdou místo v uzavřených skříňkách. Pokud má obývací stěna prosklené dvířka, bude tónované sklo efektní záclonou, za kterou můžete skrýt některé předměty, které neodpovídají stylu interiéru.

  • Životnost a elegance

Jednou z nejdůležitějších vlastností, které by měl mít dobrý nábytek, je životnost materiálu. Zákazníci, kteří se potýkají s dilematem výběru funkčního nábytku, se velmi často ptají na jeho pevnost. Není divu, rádi se obklopujeme věcmi, které jsou elegantní, praktické a odolné. To je velmi správný předpoklad. Systémový nábytek je odpovědí na tato očekávání zákazníků. Kombinují všechny tři požadované vlastnosti. Pokud tedy hledáte nábytek do obývacího pokoje, ložnice nebo pokoje pro teenagery, můžete začít uvažovat o výběru obývací stěny.

Obývací stěny

  • Bezpečnost

Z důvodu bezpečnosti potenciálních uživatelů mají některé modely zaoblené hrany, které chrání před náhodným zraněním. To je zvláště důležité v domácnostech, kde žijí rodiny s malými dětmi.

  • Elegantní podsvícení

Některé modely nabízejí energeticky úsporné LED osvětlení uvnitř regálu polic, vitrín nebo pod prosklené skříňky. Tato povrchová úprava je velmi elegantním dekorativním prvkem. Umožňuje vám efektivně zdůraznit položky umístěné uvnitř.

  • Snadná údržba

Obývací stěny je velmi praktický nábytek. Můžete je snadno udržovat v čistotě. Díky lehké konstrukci a snadnému přístupu do výklenků a polic můžete snadno odstranit prach z každého zákoutí. Musíte jen pamatovat na použití měkkých materiálů, které povrch nepoškrábají, a speciální čisticí prostředky určené pro konkrétní typ povrchové úpravy.

Obývací stěny- Baumax.cz

Pokud se rozhodnete pořídit si obývací stěnu do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje, navštivte náš obchod BauMax nebo naše webové stránky www.baumax.cz. Naše nabídka zahrnuje široký výběr systémového nábytku. Sada, která obsahuje: skříně, komody, TV stolky, vitríny a police, vám umožní elegantně a funkčně uspořádat jakýkoliv interiér. Kromě toho nabízíme široký výběr dekorativních doplňků a textilií, které zdůrazní charakter interiéru a dodají mu útulnou, rodinnou atmosféru.


INSPIRUJTE SE !!! 

Obývací pokoj Dlažby a obklady Koberce Čalouněný nábytek

 

 

Zpět