Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Protiskluzová rohožka 0,6/1,2 020151...

99,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Protiskluzová rohožka 0,8/1,5 020152...

169,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Protiskluzová rohožka 1,2/1,6 020153

259,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Protiskluzová rohožka 1,6/2,2 020154...

351,00 Kč / ks
Jak zabezpečit schody před dětmi? top 3 nejlepší řešení!

Jak zabezpečit schody před dětmi? top 3 nejlepší řešení!

Bydlíte v rodinném domě, ve kterém je schodiště a vaše dítě začalo lézt či dokonce chodit? Pak by vás mohl náš článek zaujmout. Prozkoumávání zákoutí domu je pro každé dítě velmi atraktivní činností...

Jak olemovat koberec doma

Jak olemovat koberec doma

Koberce jsou efektní ozdobou podlahy, ale postupem času ztrácejí svůj stylový vzhled a začínají jevit známky opotřebení. Nejrychleji se opotřebovávají na okrajích, které se třepí v důsledku zachycení při chůzi a vysávání nebo jejich tažení...

Protiskluzové podložky pod koberec

Koberce jsou jedinečné a krásné prvky vybavení interiéru. Umožňují zdůraznit jedinečný charakter aranžmá, odhluční místnost a zútulní interiér. Poměrně často se však stává, že jsou koberce nesprávně položeny, proto se posouvají, ohýbájí nebo rolují, což nejen narušuje vzhled celého aranžmá, ale může být nebezpečné. Náš internetový obchod BauMax však přichází s řešením! Námi nabízené protiskluzové podložky pod koberce pomohou ochránit tyto krásné interiérové prvky, aby vždy vypadaly jedinečně a byly pro uživatele bezpečné.

Protiskluzové podložky pod koberec – časté dotazy

Kdy bude vhodné použít protiskluzovou podložku pod koberec?

Protiskluzová podložka je perfektní jako ochrana před klouzáním koberce na kluzkém či hladkém povrchu. Je ideálním řešením, pokud máte na podlaze podlahové panely, leštěný kámen nebo kluzké dlaždice. Protiskluzové podložky zvyšují bezpečnost, ale do značné míry také chrání podlahu.

Pro jaké typy koberců lze použít protiskluzovou podložkou?

Protiskluzovou podložku lze použít pod všechny typy negumových koberců. Budou dobře fungovat v případě koberců různých velikostí, koberečků nebo kobercových krytin. Zvyšují bezpečnost při použití pod nášlapy na schody, a dokonce i pod rohožky.

 

Protiskluzová podložka pod koberce

Protiskluzová podložka je výrobek, který se pokládá pod koberce. Obvykle je ve formě jemné síťoviny, která po umístění pod koberec zabraňuje klouzání koberců po hladkých površích  – podlahové panely, dlaždice nebo leštěný přírodní kámen.

Funguje i v případě podlahového vytapění. Údržba takové podložky není náročná, většinou ji stačí vyprat při nízké teplotě a vysušit. Protiskluzová podložka je velmi užitečný produkt, vyplatí se ji pořídit hned při koupi koberce.

Podložky můžete umístit prakticky pod všechny typy koberců. Koberce do obývacího pokoje, běhouny nebo i metrážové koberce je dobré zajistit podložkou. 

Zajištění koberců proti posouvání

Protiskluzová podložka dokonale chrání koberce proti klouzání po podlaze, zejména ty s hladkým povrchem. Výsledkem je, že koberec zůstane po celou dobu na svém místě.

Tato podložka také chrání podlahu před poškrábáním. Protiskluzová podložka pod koberec chrání podlahu před poškozením a umožňuje kobercům dobře plnit svou funkci.

Protiskluzové podložky pod koberec mají většinou podobu gumové síťoviny. Jsou ideální pro koberce a běhouny. Podložka pod koberec se bude hodit do každého domu či bytu. Obvykle se podložky nemusí lepit, ale v případě potřeby je dobré použít speciální lepicí kobercové pásky.

Podložku lze použít pro malé a velké koberce. Je vhodná pro vlněné koberce k ochraně a koberce z umělých vláken. Příliš velkou podložku lze snadno ustřihnout nůžkami a upravit podle velikosti koberce.

Bezpečnost členů domácnosti - dobrá ochrana koberců

Použití protiskluzové podložky pod koberec je důležité – koberec je bezpečný, pokud drží na svém místě. Protiskluzová podložka zabraňuje nejen posouvání koberce, ale také rolování nebo zvlnění, takže díky nim je zajištěn komfort chůze po kobercích.

Ochranná podložka může být použita i na další produkty. Po jejím umístění pod ubrus bude ubrus držet na svém místě. Také dobře poslouží i jako podložka do skříněk a zásuvek, kde zabrání pohybu nádob nebo organizérů.