Nábytek do ložnice

1    3  4  5    19
Komoda 62 bílá/craft

Komoda 62 bílá/craft

3099,00 Kč / ks
Skříňka Polo 02

Skříňka Polo 02

1899,00 Kč / ks
Komoda Armadio bílá

Komoda Armadio bílá

2099,00 Kč / ks
Komoda Link dub sonoma

Komoda Link dub sonoma

3099,00 Kč / ks
Skříň Malibu wenge

Skříň Malibu wenge

8599,00 Kč / ks
Komoda P1 wenge

Komoda P1 wenge

3699,00 Kč / ks
Skříň Montana dub lanýž

Skříň Montana dub lanýž

3999,00 Kč / ks
Komoda Polo 04

Komoda Polo 04

1699,00 Kč / ks
Komoda Polo 05

Komoda Polo 05

2099,00 Kč / ks
Komoda Polo 07

Komoda Polo 07

2999,00 Kč / ks
Skříň Mobi MO-2

Skříň Mobi MO-2

3099,00 Kč / ks 4019,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    19

Ložnice je obecně jednou z nejdůležitějších místností v domě, která by měla být místem relaxu a odpočinku. Pokud chceme relaxovat po těžkém dni, musíme pro to vytvořit vhodné podmínky. Z tohoto důvodu je tak důležité správně zařídit interiér v této místnosti. LOŽNICOVÝ NÁBYTEK - Baumax

Ložnice je místem na odpočinek a tomu by měla sloužit.

Nesmíte dovolit, aby se ložnice stala pracovnou - měli byste z ní odstranit všechny věci, které neslouží na odpočinek. Povinným nábytkem v každé ložnici je pohodlná postel. Standardní velikost manželské postele je 160 cm. Nejdůležitějším faktorem však zůstává matrace, která by měla odpovídat hmotnosti a velikosti lidí, kteří na ní spí. Pro zajištění maximálního pohodlí a pozitivního ovlivnění stavu celého těla doporučujeme investovat do matrací, které jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a to pomocí nejnovějších technologických řešení.

Je naprosto nezbytné zbavit se nepořádku v ložnici.

V oáze klidu a relaxace není místo pro shromažďování nepotřebných věcí a předmětů, které nemají moc společného s odpočinkem nebo spánkem. Noční stolek je dokonalým společníkem do ložnice. V ideálním případě by ho měl mít každý na své straně, aby mohl mít nejpotřebnější věci na dosah ruky. V ložnici by měl být zařízen místo na oblečení, nejlépe velká skříň umožňující udržet si oblečení uložené. Stojí za to zvážit typ skříně. V prodejnách obchodní sítě Baumax najdete modely skříní s posuvnými a standardními dveřmi a vestavěné skříně. Při výběru modelu dveří bychom měli brát v úvahu velikost pokoje a individuální preference. Jako doplněk k vestavěné skříni je ideální zvolit komodu s více zásuvkami, do kterých uložíte to, co se už nevešlo do skříně. Pokud nepůjdete cestou sektorových ložnic, právě komoda může být výraznějším prvkem, který celou ložnici oživí.

Osvětlení v ložnici musí být funkční a promyšlené.

V ložnici sice spíme, ale také čteme nebo sledujeme televizi - je proto vhodné mít stropní lampu a k ní dodatečné zdroje světla v místnosti. Zvláště důležité je světlo pro čtení ve formě lampy stojící na nočním stolku . Podlahové svítidla jsou také často doporučená.