Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Délka (mm)
Tloušťka (mm)
Materiál
Šířka (mm)
Hmotnost (kg)
Barva
Hledat

Kompozitní ploty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Typy a použití plotových panelů

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

06.01.2021

Oplocení je součástí většiny nemovitostí. Jeho účelem je vymezení hranic pozemku a omezení přístupu nežádaných osob do domu. Kromě toho hraje také důležitou estetickou roli. Může být vyroben ze dřeva, kovu, betonu nebo kamene - výběr jednoho z těchto mat

Kolik stojí panelový plot?

Kolik stojí panelový plot?

12.01.2021

Panelový plot je v současné době nejoblíbenějším řešením používaným k oplocení nemovitosti kolem domu. Na rozdíl od tradiční síťoviny je mnohem odolnější a může navíc plnit dekorativní funkci. Jeho nespornou výhodou je také snadná a rychlá instalace...

Kompozitní ploty

Krásný, estetický plot, který ladí s uspořádáním nemovitosti a zahrady, je prvkem, který dokončuje vzhled našeho pozemku. Ne vždy je snadno vybrat správné výrobky- Kompozitní ploty. V tomto případě stojí za to zvolit klasický dřevěný plot, který bude ladit jak k zahradě ve venkovském stylu, tak k moderní nemovitosti.

 

Kompozitní ploty- Baumax.cz

 

Dřevěné ploty

Přirozené, krásné a ušlechtilé - přesně takové jsou dřevěné ploty. Díky své univerzálnosti je lze snadno přizpůsobit různým zahradním stylům. Pokud budou řádně impregnovány, vydrží mnoho let - je to tedy skvělá investice. Můžeme z nich vyrobit jednoduché ploty, ale dřevěné plotovky budou také vypadat dobře ve spojení s betonem nebo kovem - díky tomu vytvoříme moderní, atraktivní plot.

 

Dřevěné plotovky

Dřevěné plotovky (ploty), které najdete v nabídce našeho obchodu, jsou pevné a extrémně odolné. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z kompozitní desky, je jejich odolnost vůči škůdcům a nepříznivým povětrnostním podmínkám velmi vysoká. Po zakoupení vám budou sloužit mnoho let, takže je to mimořádně výhodná investice.

 

Montáž

Montáž plotu se může lišit v závislosti na typu navrženého oplocení. Obvykle však stačí přišroubovat plotovky k vodorovné liště a tak vyrobené plotové pole zavěsit na sloupky. K přišroubování plotovek použijte šrouby na dřevo z nerezové oceli - vyhnete se tak zbytečným, častým opravám. Plotovky by měly být vyrovnány pomocí vodováhy, aby celek působil esteticky.

 

Kompozitní ploty- Baumax.cz