Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Série
Barva
Systém
Hledat

Pletiva a svařované ploty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
419,00 Kč / ks 449,00 Kč / ks
Akce
499,00 Kč / ks 529,00 Kč / ks
Akce
1499,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks 1849,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Typy a použití plotových panelů

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

Kolik stojí panelový plot?

Kolik stojí panelový plot?

12.01.2021

Panelový plot je v současné době nejoblíbenějším řešením používaným k oplocení nemovitosti kolem domu. Na rozdíl od tradiční síťoviny je mnohem odolnější a může navíc plnit dekorativní funkci. Jeho nespornou výhodou je také snadná a rychlá instalace...

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

Plotové panely - montáž. Pokyny krok za krokem

06.01.2021

Oplocení je součástí většiny nemovitostí. Jeho účelem je vymezení hranic pozemku a omezení přístupu nežádaných osob do domu. Kromě toho hraje také důležitou estetickou roli. Může být vyroben ze dřeva, kovu, betonu nebo kamene - výběr jednoho z těchto mat

Plotové sítě kovové

Oplocení hraje velmi důležitou roli především z hlediska bezpečnosti, což jistě ví každý majitel nemovitosti. Nejrychlejší a zároveň cenově nejvýhodnější způsob výroby plotu je použití plotového pletiva. Navíc si můžete vybrat z pozinkovaných nebo práškově lakovaných sloupků, které spolu s pletivem vytvoří ucelenou kompozici.

Plotové pletivo

Plotové pletivo může být vyrobeno z různých materiálů a mít různé účely. Role plastové sítě nebo potažené kovové sítě jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, což znamená, že si mohou zachovat svou funkčnost a estetický vzhled po mnoho let. Je důležité, kde je chcete použít. Pro uzavření porostu zvolte lesnické pletivo s obdélníkovými oky. Pokud chcete oplotit plochu soukromého pozemku, abyste jej ochránili před návštěvami nežádoucích zvířat na zahradě, zvažte plotové pletivo z kovu. Některé výrobky tohoto typu jsou dodatečně pozinkovány nebo potaženy PVC. Sítě jsou potaženy pro zvýšení jejich kvality a odolnosti. Je třeba si uvědomit, že se jedná o produkt, jehož materiál by měl být pevný a časem nevyblednout. Potažené plastem plotové pletivo může být dostupné v různých barvách. Populární je zelená, antracitová, grafitová a černá. Díky tomu si mezi nabízenými produkty každý najde to své. Podívejte se, jakou nabídku vám náš obchod připravil.

Plotové sítě se také dělí podle typu konstrukce. Může to být tkaná síť nebo svařovaná síť. Plot z tkaného pletiva je vyroben z článků trvale spojených navzájem. To má vliv na tuhost a obtížnost montáže. Osvědčený způsob montáže spočívá ve vyztužení napínacími dráty na třech místech – nahoře, uprostřed a dole. Svařovaná síť je na druhé straně vyrobena ze svařovaných drátů, které poskytují lepší tuhost a snadnější montáž. Na takovou síť můžete pověsit i poštovní schránku.

Pletené kovové pletivo na plot

Kovove pletivo, jako materiál pro pletivové oplocení, je zatím jedním z nejoblíbenějších řešení, zejména pokud jde o levné a jednoduché oplocení nemovitosti. Tkané a svařované sítě jsou k dispozici s různými rozsahy a rozměry ok. Na oplocení domu se doporučuje plotové pletivo, které znesnadní přístup zvířatům a lidem. U pletené sítě je kombinací konstrukce vazba sítě ve tvaru čtverců nebo obdélníků. Díky tomu je pružná a tudíž odolnější vůči poškození.

Pokud chcete tužší řešení, můžete si vybrat svařovanou kovovou síť z naší nabídky, kde je drát spojen tepelnou úpravou. Jeho tuhost závisí na tloušťce použitého drátu. Svařovaná pletiva jsou navíc obvykle vyrobena z pozinkovaného drátu, čímž se zvyšuje jejích odolnost vůči všem povětrnostním vlivům a zabraňuje její korozi, zvláště pokud je navíc použitý PVC povlak.

Pletivo poplastované - použití

Hlavním účelem pletivového oplocení, jak již název napovídá, je oplocení nemovitosti. Může to být nejen soukromý dům, ale i rekreační pozemek, pole, staveniště, ovocný sad nebo jakékoliv jiné místo, jehož hranice chcete vytyčit nebo znesnadnit nezvaným hostům přístup. Plotové sítě se velmi často používají v zahradnictví, sadovnictví a zemědělství. Zelené pletivové oplocení lze použít rovněž jako ohrazení balkónu. Taková síť připevněná na zábradlí balkónu úspěšně ochrání zvířata a malé děti před vypadnutím, protože být vysoko na balkóně není vždy bezpečné. Na rozdíl od jiných krytů vám nebudou bránit ve výhledu ven.

Při výběru pletivového oplocení je dobré dbát na tloušťku drátu použitého na jeho výrobu. Čím silnější je drát, tím větší je pevnost a odolnost pletiva.

Oplocení z pozinkovaného pletiva

Výrobky z pozinkované oceli jsou jednou z nejpočetnějších skupin plotových sítí. Jsou perfektní jako ploty. Prvky navzájem spojené svařováním mají různou frekvenci oček a liší se tloušťkou použitých drátů. Menší či větší oka ovlivňují pružnost sítě. Jelikož se neprůhledné ploty stávají oblíbenými, a tedy pro lidi, kterým nevyhovovaly ploty z pletiva, vznikly tzv. stínící sítě, což jsou zástěny, které se připevňují přímo na pletivo plotu. Mohou být k dostání v různých barvách, takže se osvědčí nejen k ochraně majetku před nechtěnými zvířaty, k ochraně před kolemjdoucími nebo špínou z ulice, ale také jako dekorace. Podívejte se na produkty z nabídky v našem obchodě a určitě vás zaujmou!

Pohodlné pletivové oplocení

Plotové sítě jsou jistě to první, co vás napadne, pokud chcete rychle oplotit svůj pozemek. V případě, že chcete vyznačit vytyčené hranice pozemku, nebo máte v okolí nebezpečnou cestu či les, vyplatí se seznámit se s modely dostupnými k prodeji. Mezi nejdůležitější výhody kromě nízkých nákladů oproti jiným plotům patří výhody jako rychlost a jednoduchost montáže. Velká úspora času a velmi pohodlná forma odvíjení sítě z role umožňuje zabezpečit plochu velmi rychlým způsobem. Role síťoviny se také mnohem pohodlněji přepravují než plotové pole, což je často také důležité. Pokud tedy máte větší plochu, která vyžaduje plot a nemáte možnost ani čas vystavit betonový plot, jistě oceníte produkty dostupné v našem internetovém obchodě. Prohlédněte si také plastové sítě, chovatelské sítě, plotové sloupky a příslušenství pro instalaci plotového pletiva v naší nabídce.