Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Barva
Systém
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Pletiva a svařované ploty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
469,00 Kč / ks
769,00 Kč / ks
579,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks
279,00 Kč / ks
369,00 Kč / ks
329,00 Kč / ks
379,00 Kč / ks
619,00 Kč / ks
739,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
189,00 Kč / ks
649,00 Kč / ks
679,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks

Krásná zahrada prezentuje celý dům. Jak jistě víte, estetika nemovitosti není ovlivněna pouze hustou trávou, nýbrž i dobře udržovanými záhony a okouzlujícím altánkem. Úspěch spočívá v každém detailu, včetně reprezentativního plotu. Šermířské sítě se v posledních letech staly velmi populárními. Vše díky svému přirozenému vzhledu, jednoduché montáži, dostupné ceně a výjimečné životnosti.

Hledáte perfektní řešení pro oplocení vašeho pozemku? Fantastické! Vítejte v kategorii zahradních pletiv! Zaručujeme, že zde naleznete vše, co bude pro tuto práci potřeba!

Pletiva a svařované ploty - BauMax

Zahradní pletiva a jejich využití

 

Využití se netýká pouze oplocení soukromých nemovitostí. Lze se s nimi setkat v parcích, na stavbách i hřištích ... v podstatě všude! To vše kvůli tomu, že jsou relativně levné, a navíc mimořádně odolné. Jaké je jejich tajemství? Svařované sítě jsou vyrobeny zcela jiným způsobem než tradiční ploty. Vyrábí se jinou technologií a jsou vyrobeny z tvrdého drátu odolného vůči vysokému namáhání. Díky tomu je pevnost svařované sítě několikrát vyšší oproti běžné síťovině.

 

Jednoduchá montáž a ochranný nátěr, což jsou nejdůležitější výhody ochranné sítě

 

Ačkoli je svařovaná síť oproti standardnímu pletivu těžší, její montáž je výrazně snazší a především rychlejší. V tomto případě vás při upevňování sítě na sloupcích nebude zatěžovat její napínání. Při montáži svařované sítě se nemusíme starat o rozšíření jednotlivých ok, protože profilovaný drát, ze kterého je vyroben, mu dává správnou elasticitu. Druhou důležitou otázkou v případě svařované síťoviny je plastový povlak, který ji chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami, včetně UV záření.

 

Seznamte se s naší nabídkou tohoto sortimentu ještě dnes!