Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Barva
Hledat

Parapety

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Parapety

 

V nabídce našeho obchodu najdete parapety, které můžete úspěšně použít ve své domácnosti. Nabízíme parapety pro vnitřní i venkovní instalaci.

 

Parapety- Baumax.cz

 

Jednoduché a estetické vnitřní parapety

Parapet je důležitým prvkem a nedílnou součástí každého okenního výklenku. Parapety nejen podepírají okno (okna, parapety a stříšky), ale také esteticky doplňují celý okenní výklenek. Dobře nainstalovaný parapet bude mít také pozitivní vliv na účinnost vytápění - horký vzduch z radiátorů nebude směrovat k oknu, ale do místnosti, kde je to nejvíce potřebné. Když zapomeneme zavřít okno a venku prší, ochrání vnitřní parapet také interiér místnosti.

V nabídce našeho obchodu najdete výběr vnitřních parapetů z PVC. Jsou k dispozici v různých barvách, takže je můžete sladit s interiérem. Vzhledem k tomu, že parapety jsou obvykle instalovány ve fázi pokládání vnitřní omítky, měli bychom rovnou naplánovat, které výrobky budou nejlépe vyhovovat uspořádání.

 

Parapety- Baumax.cz

 

Venkovní parapety - ochrana a estetika

Venkovní okenní parapet (venkovní parapety) je produkt, který není jen prvkem konstrukce celé budovy, ale je také doplňkem, který zdůrazňuje vzhled celého bytu. Venkovní parapet je obvykle vyroben z kovu. Tento materiál je pevný a odolný vůči poškození, řádně ošetřený je také schopen odolat nepříznivým změnám počasí a atmosférickým podmínkám (silné sluneční světlo, intenzivní srážky).

Vzhledem k tomu, že parapety mají dlouhou životnost, ale ne po celou dobu životnosti budovy, měli bychom se rozhodnout pro odolné modely.

 

Doplňkové příslušenství

V naší nabídce najdete také další příslušenství – vhodné dokončovací prvky, jak pro vnější, tak pro vnitřní parapety. Pomohou správně dokončit okenní výklenek a chránit jej před poškozením.

 

Nákup

Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku parapetů z nejkvalitnějších materiálů. Pokud jde o zařizování domů, stojí za to si vybrat náš sortiment a každý den si užívat krásné a funkční řešení.

 

Parapety- Baumax.cz