Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Více
Hledat

Úklidové pomůcky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    9
59,00 Kč / ks
69,00 Kč / bal
849,00 Kč / kpl 999,00 Kč / kpl
Akce
559,00 Kč / ks
139,00 Kč / ks
1    3  4  5    9

Úklidové pomůcky 

Úklid domu nebo bytu je opravdová výzva! Víme, že tato práce může být občas problematická, a proto nabízíme širokou škálu různých čisticích pomůcek a doplňků. Naše hadříky, košťata, kbelíky, mopy a houbičky jistě pomohou odstranit nečistoty v každém domě či bytě. Můžete se rozhodnout, co si chcete koupit – podívejte se, co jsme pro vás speciálního připravili.

Příslušenství pro úklid domácnosti

Různé příslušenství pro úklid domácnosti jsou produkty, které pomáhají udržovat dům a byt čistý. Poskytují nejen vizuální efekt, ale také hygienické a čisté povrchy. V našem internetovém obchodě BauMax najdete nejoblíbenější produkty, které vám pomohou při úklidu: měkké utěrky, utěrky z mikrovlákna, smetáky, podlahové mopy, kbelíky, houbičky a saponáty. S produkty nabízenými v našem obchodě bude vaše domácnost vždy čistá a bezpečná.

Příslušenství pro úklid je k dispozici v různých barvách, takže si můžete vybrat to, co se vám opravdu líbí!

Náš obchod nabízí jak typické úklidové pomůcky, tak užitečné vychytávky. Naši nabídku jsme přizpůsobili potřebám všech, i těch nejnáročnějších uživatelů. V nabídce našeho obchodu naleznete vše, co Vám účinně pomůže při suchém a mokrém úklidu a čištění.

Rukavice na úklid

Při úklidu je důležité povrch nejen důkladně očistit, ale důležitá je také osobní ochrana před saponáty a znečištěním. Ujistěte se tedy, že si kupujete pevné a pohodlné rukavice. Rukavice do domácnosti nabízené v našem obchodě jsou vhodné pro úklid a zároveň ochrání vaše ruce. 

Nabízíme různé velikosti rukavic, abyste si mohli vybrat perfektní produkt pro své potřeby. Naše latexové rukavice jsou extra pevné a perfektní pro čištění. Jsou odolné vůči saponátům, takže je můžete bez obav používat k čištění, i když jsou čisticí prostředky velmi dráždivé.

Hadříky a houbičky na čištění oken, obkladů a nábytku

Dobrým pomocníkem při úklidu je použití vhodného příslušenství. Hadry, hadříky a houbičky budou samozřejmě užitečné. Oblíbené jsou zejména ty z mikrovlákna, které je považováno za jeden z nejlepších materiálů pro každodenní úklid.

Hadříky a houbičky nabízené v našem internetovém obchodě BauMax jsou vhodné pro čištění různých povrchů. Mezi našimi produkty jsou mimořádně populární, dobře odstraňují nečistoty a zanechávají čisté povrchy. Jsou vhodné pro suché a mokré vytírání. 

Cenové rozpětí produktů nabízenych v našem obchodě se bude líbit každému - každý náš zákazník si může najít to své. Různé druhy hadříků a houbiček zjednoduší váš domácí úklid. Houbičky jsou vhodné nejen na mytí sanitární keramiky, ale i na mytí nádobí. Jsou také skvělé pro odstraňování dalších nečistot z jiných hladkých povrchů.

Košťata ideální pro úklid domácností 

Při úklidu dbejte také na to, abyste měli vhodná košťata a smetáky. U nás zakoupené příslušenství se při úklidu jistě bude hodit. Najdete produkty v různých verzích a velikostech. K dispozici jsou jak zametací smetáky, tak prachovky. 

Vyplatí se koupit si smeták a lopatku jako sadu. Takové výrobky k sobě budou barevně ladit a jejich skladování bude díky ladícím háčkům jednodušší. Nabídka sad smetáků je opravdu velká, smeták může být malý (smetáček) a větší – vyberte si tedy ten správný smeták pro vaše potřeby.

Košťata a smetáky s lopatkami jsou v naší nabídce z jistého důvodu. Jedná se o jedno z nejčastěji používaných čisticích příslušenství.

V naší nabídce naleznete také kartáče na čištění koberců nebo kartáče na oblečení. Najdete zde také kartáčky na čištění lahví, které můžete vložit dovnitř nádoby a vnitřek důkladně vyčistit.

Moderní přísluušenství pro úklid domácnosti

Výrobky nabízené naším obchodem jsou opravdovým skvostrem mezi úklidovými pomůcky. Snadno se používají, hadříky jsou měkké a nepoškrábou povrch. Čištění nezanechává šmouhy ani jiné stopy, takže tyto produkty jsou ideální pro leštění skla, porcelánu nebo jakéhokoli jiného hladkého povrchu.

Výrobky budou dobře fungovat v kuchyni, koupelně a dalších místnostech. Skvěle se s nimi čistí podlahy, stěny a nábytek, hodí se jak na utírání povrchů, tak i na drhnutí. Některé výrobky jsou schopny čistit povrchy i při vysokých teplotách, což ještě více usnadňuje udržování hygieny.

Koše, nádoby a kbelíky

Od příslušenství pro úklid a čištění je vyžadována funkčnost, takže nejdůležitější je, aby produkt byl pohodlný a praktický. Při úklidu se budou hodit nejen smetáky, košťata, hadříky a mopy, ale také různé kbelíky, koše a nádoby. S jejich pomocí můžete mnohem snadněji uklidit celý dům či byt.

Vyplatí se pořídit si kbelíky na mop v setu. Sada mop a kbelík ještě lépe poslouží k úklidu. Mop snadno vyždímáte z vody a s vhodným kbelíkem bude jeho skladování také mnohem jednodušší.

Pytle na odpadky a sáčky do vysavačů

Lopatky, smetáky, košťata a mopy nejsou všechno. Vyplatí se také zakoupit pytle na odpadky, které vám pomohou třídit odpad. To značně usnadní úklid. Pytle jsou dostupné v různých velikostech, velikost je dána kapacitou sáčku (udává se v litrech). Pytle ne odpadky nabízené v našem obchodě jsou odolné a pevné, snadno se neroztrhnou a neprotékají.

V nabídce našeho obchodu najdete také sáčky do vysavačů. Výměnné sáčky usnadní čištění a udrží zařízení funkční a připravené k práci.

Domácí potřeby

S pomocí naších výrobků si nejen dokonale uklidíte dům či byt, ale také dobře vybavíte hospodářské místnosti. Náš široký sortiment různých domácích potřeb jsou užitečné předměty, které výrazně usnadňují každodenní život. Zjistěte co vše jsme pro vás připravili!