Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

FROSCH na okna bio spiritus m.r. 500 ml 705101

109,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Clin Original na okna a rámy čisticí prostředek 750ML...

79,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Clin na okna citrus čistič oken a skla 500ML 705140

89,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

IRON 500 ml 705172

26,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

IRON aktiv s rozprašovačem 500 ml 705174

59,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

SIDOLUX okna s nano technol.lemon 500ml 705255

59,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

SIDOLUX okna s nano technol.antifog 500ml 705257

59,00 Kč / ks

Čisticí prostředky na okna

Skleněné povrchy, jako jsou okenní skla, zrcadla, sprchová skla nebo skleněné desky stolů, vyžadují zvláštní péči. Použití vhodného přípravku vám umožní odstranit nečistoty bez zanechání šmouh nebo nežádoucích skvrn. Mytí oken je činnost známá všem, ale kvůli časové náročnosti není příliš oblíbená. Pokud se však na tento úkol řádně připravíte, bude to jednoduché, a ne tak náročné. Je velmi důležité najít ty správné produkty, které vám usnadní práci. Vyplatí se vybrat prostředky určené speciálně pro skleněné povrchy. Správný přípravek nezanechává šmouhy, a uvolňuje příjemnou vůni.

Čistič oken a skel na bázi alkoholu

Většina přípravků používaných k čištění oken obsahuje alkohol. Jde o složku, která zlepšuje účinnost produktů a jejich spolehlivost. Na trhu je mnoho přípravků na mytí skel s tímto složením. Některé z nich vytvářejí na skle speciální filtr, díky kterému kapky vody stékají po skleněném povrchu zrcadel a sprchových zástěn a nezanechávají žádné skvrny. Přípravky tohoto typu dobře poslouží nejen na čištění skel a při úklidu domácnosti, ale rovněž pro čištění autoskel, nebo dokonce nerezu, chromovaných povrchů a keramiky. Prostředek na bázi alkoholu způsobuje jeho rychlé vysychání, přičemž odstraňuje šmouhy a mastné skvrny.

Čistič na sklo s octem

Ocet byl odevždy produktem, který usnadňoval čištění a údržbu, a proto jej výrobci ve svých produktech používají. Přípravky s octem velmi dobře odstraňují nečistoty a mají odmašťovací účinek. Ten je důležitý pro dveře v posuvných šatních skříních, u kterých jsou čela vyrobeny ze zrcadel, jelikož jsou věčně špinavé od otisků rukou a prstů. Okenní skla, zrcadla, skleněné plochy nábytku při použití prostředků s octem potěší svou křišťálovou čistotou a průhledností.

Účinek prostředku na mytí oken a skel

Jak fungují přípravky na čištění skel? Co je činí tolik účinnými při čištění oken a skel? V procesu mytí se nečistoty odstraňují ze skla. Mění se i hodnota pH povrchu, která vede k rozkladu nečistot, a výsledkem je oxidace nečistot. Velmi důležitou vlastností čističe oken je, že snižuje tvrdost vody. To usnadňuje čištění bez šmouh a okna máte vždy průhledně čistá.

Viz take:

Výrobky pro osobní hygienu

Čisticí prostředky na podlahy

Čisticí prostředky do koupelny

Čističe WC

Čističe na koberce

Čisticí prostředky na nábytek

Čisticí prostředky do kuchyně

Čisticí prostředky na textil, kůži

Jiné čisticí prostředky

Čisticí prostředky pro exteriéry

Všestranné aplikace kapalin na skleněné povrchy

Přípravky na mytí oken jsou velmi univerzální. Používají se nejen na čištění oken, ale lze je použít i na čištění skleněných pracovních desek, zrcadel, autoskel, křišťálů, smaltovaných a laminovaných povrchů. Čistící a úklidová chemie dostupná na trhu vám dávají velký výběr. Můžou to být čističe oken a skel připravené k okamžitému použití ve formě spreje, nebo koncentrátu k naředění vodou. V nabídce prostředků na čištění skel jsou také pěny, gely na čištění skel, a dokonce i ubrousky napuštěné čisticím prostředkem. Nejdůležitější však je, že použity produkt vždy splní vaše očekávání. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou přípravků na čištění oken.