Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

DIAVA leštěnka na nábytek červ. 200 ml

69,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

PRONTO 250 ml spray classic hnědé

109,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

PRONTO 500 ml multifunkční m.r.

159,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

PRONTO 500 ml 5v1 na dřevo aloe vera m.r.

159,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

PRONTO 250 ml spray multifunkční limetka

109,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Ubrousky úkl.green sh. lamino, dřevo 50 ks

65,00 Kč / ks

Čistící prostředky na nábytek

Atraktivní aranžmá nebude nikdy úplně krásné, pokud se nebudete řádně starat o čistotu a upravenost interiéru. Při úklidu se vám budou hodit přípravky, které vám pomohou s péčí o nábytek, ale i dřevěný nábytek. Podívejte se, jaké přípravky na čištění nábytku jsme Vám schopni nabídnout.

Čistý nábytek dělá atraktivní domov

Čistící prostředky na nábytek a čistící prostředky na dřevěný nábytek, které jsou v naší nabídce, Vám umožní pečovat o Váš nábytek a povrchy budou vždy čisté a atraktivní. S nášimi přípravky je snazší setřít prach z nábytku, odstranit otisky prstů a dodat povrchům jemný lesk. Vhodné přípravky pro péči o nábytek z plastu nebo přírodního dřeva také ochrání povrchy vašeho nábytku před opětovným usazováním prachu. Fungovat budou proto v celém domě, a to jak v kuchyni, tak v obývacím pokoji nebo ložnici. Po vyčištění zanechají navíc příjemnou vůni, která dodatečně osvěží váš byt či dům.

O čistý dům by se měli starat především lidé, kteří trpí alergiemi. Prach je jedním z nejoblíbenějších alergenů, pravidelné čištění pomůže odstranit prach z dřevěných povrchů a nábytkových desek. Díky tomu budou nečistoty nejen odstraněny z dohledu vás a vašich hostů, ale úklidem se především postaráte o své zdraví a zdraví členů vaší domácnosti.

Jak pečovat o dřevěný nábytek?

V naší nabídce najdete jedinečné přípravky na čištění dřevěného nábytku. Péče o dřevěný nábytek bude vyžadovat speciální přípravky, profesionální přípravky dokážou správně odstranit nečistoty a navíc se dobře postarají o správný stav dřeva. Mezi našimi produkty najdete jak tekuté přípravky (a mléko, které je oblíbené při čištění nábytku), tak i přípravky, které jsou obsaženy ve spreji nebo v pěně.

Prostředky na čištění nábytku

Kromě přípravků na čištění nábytku můžeme vám nabídnout i vhodné doplňky. Užitečné budou utěrky a houbičky. S jejich pomocí se můžete zbavit i zaschlých skvrn na nábytku. Nemusite se bát mastných skvrn ani zažrané špíny. Plastové nebo dřevěné povrchy snadno zbavíte prachu. Sada prostředků a hadříků se také postará o stav čištěného povrchu - dřevěný nábytek se bude krásně lesknout a navíc příjemně vonět.

Přípravky pro péči o nábytek

O údržbě a čištění nábytku lze říci mnohé. Upravené a atraktivní povrchy budou v interiéru vypadat atraktivně. O stav nábytku byste měli pečovat zvláště, když má provedení ve vysokém lesku, protože na těchto výrobcích jsou vidět všechny otisky prstů nebo nahromaděné prachové částice. Při rozhodování o konkrétnímu výbavení dbejte na stav nábytku, aby výrobky vždy vypadaly dokonale. 

Viz take:

Výrobky pro osobní hygienu

Čisticí prostředky na podlahy

Čisticí prostředky do koupelny

Čističe WC

Čističe na koberce

Čisticí prostředky do kuchyně

Čističe oken

Čisticí prostředky na textil, kůži

Jiné čisticí prostředky

Čisticí prostředky pro exteriéry

Dbejte na správné úklidové návyky

Krása nábytku je důležitá, ale úklid nemusí být nijak zvlášť obtížný nebo únavný. Vhodné čistící prostředky, příslušenství a správné návyky pomohou vám udržet čistotu.
Nezapomeňte co nejdříve odstranit veškeré nečistoty z povrchu nábytku. Čerstvá skvrna od rozlité omáčky nebo rozlité šťávy se odstraňuje snadněji než zaschlá špína. Skvrnu otřete měkkým hadříkem a saponátem. Použití tekutého výrobku pomůže odstranit stopy a dodatečně chránit povrch nábytku. To je zvláště důležité, pokud jde o dřevo a dřevěný nábytek.

Pamatujte také na to, že přípravek, zejména ten tekutý nebo mléko, by neměl zůstat na nábytku příliš dlouho - pokud jej nalijete přímo na nábytek, rychle jej otřete měkkým hadříkem, aby byl povrch suchý. Pokud jej ponecháte delší dobu, může odbarvit nebo zanechat nevzhledné šmouhy.