Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

LARRIN koralan r pěna na ruč.čišt.500 ml

99,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

DR.BECKMANN čistič koberců s kartáčem 650 ml

189,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

LARRIN koralan na stroj.čišt. 500 ml

89,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Baumax cena

Profesionální čistič skvrn Hygotrendy 500 ml

69,00 Kč / ks

Čistící přípravky na koberce

Krásný a atraktivní domov jsou také čisté povrchy, udržované vybavení a textilie. Úklid vašeho domova nemusí být vaší oblíbenou činností, ale správné prostředky a příslušenství vám tento obtížný a únavný úkol značně usnadní. Podívejte se, co jsme v našem obchodě připravili v kategorii čištění koberců – s námi bude jejich čištění mnohem jednodušší a rychlejší!

Přípravky na čištění a mytí koberců

Vhodné přípravky na koberce dokážou odstranit i ty nejodolnější nečistoty, osvěžit koberec, vrátit mu živé barvy a udělat příjemnějším na dotek. Dobrý prostředek je vhodné si pořídit rovněž na praní čalounění.

Mezi našimi vyrobky najdete přípravky na mokré a suché čištění koberců. Vybírat můžete mezi produkty určenými pro ruční mytí a s pomocí mycího vysavače. Všechny naše produkty se vyznačují vysokou účinností a kvalitou. U nás zakoupený čistící prostředek Vám pomůže dosáhnout efektu čistého koberce, zbavit se starých skvrn a osvěžit látku.

Vyčistěte s pomocí naších výrobků všechny druhy nečistot!

Krásné interiéry získáte pravidelným uklidem a zachováním pořádku a čistoty. Proto naše nabídka zahrnuje čistící prostředky, které vám umožní udržet koberce, podlahové krytiny a textilní povrchy v dobrém stavu. K čištění můžete použít různé čistící přípravky – podívejte se, co může být pro váše potřeby nejúčinnější.

Pěny a prášky

Nejoblíbenějšími přípravky na čištění koberců jsou bezesporu prášky a pěny. Jejich obliba je dána tím, že se tyto čističe snadno nanášejí a jejich účinek je rychlý. Účinný prostředek dokáže odstranit také odolné skvrny, navíc zanechává příjemnou vůni. Aplikace je velmi jednoduchá – většinou stačí prášek nasypat na povrch koberce, rozetřít jej a chvíli počkat. Po této době je koberec potřeba důkladně vysát. Povrch lze navíc otřít hadříkem nebo kartáčem - zbavíte se tak zaschlých stop a odstraníte z koberce i mastné skvrny.

Podobně fungují také pěny. Pěna ve sprejí se nastříká na koberec, nechá chvíli působit a poté důkladně vysaje. Odolné skvrny na kobercích lze dodatečně vydrhnout kartáčem.

Tekutý čistič na koberce

Na praní koberců lze použít rovněž tekutý čistič koberců. Přípravek je nejlépe použít s vhodným přístrojem - perfektní jsou mycí vysavače. Čištění koberců, čalounění a kobercových krytin s pomocí takových zařízení bude rychlé a snadné. Vhodné prostředky a tekutiny výrazně zlepší účinnost, pomohou vám také odstranit zejména zaschlé nečistoty. Sníží také množství alergenů v kobercích a na jejich povrchu – to je zvláště důležité, pokud máte doma alergiky.

Ideální pro čištění čalounění

V našem obchodě nabízíme rovněž produkty na čištění čalounění. Čalounění sedacího nábytku také vyžaduje čas od času osvěžení a pravidelné čištění. Materiál se může rychle zašpinit, zvláště pokud nejsou opěrky vyrobeny z voděodolných tkanin. Mytí takového nábytku může být zdlouhavé, ale s našimi produkty to bude mnohem jednodušší. Můžete použít pěny, emulze nebo šampony na čalounění. Na odolné skvrny se vám bude hodit snadno použitelný odstraňovač skvrn.

Viz take:

Výrobky pro osobní hygienu

Čisticí prostředky na podlahy

Čisticí prostředky do koupelny

Čističe WC

Čisticí prostředky na nábytek

Čisticí prostředky do kuchyně

Čističe oken

Čisticí prostředky na textil, kůži

Jiné čisticí prostředky

Čisticí prostředky pro exteriéry

Jak správně pečovat o koberce? - praktické rady

Naše nabídka zahrnuje přípravky na koberce, které můžete použít k čištění těchto produktů. Přípravky dostupné v naší nabídce výrazně usnadní čištění, zajistí také krásný vzhled podlahových krytin a ochrání před usazováním nečistot. Aby se však úklid nemusel provádět příliš často, vyplatí se o koberce správně pečovat. 

Zaprvé je třeba okamžitě odstranit všechny skvrny. Čištění čerstvě vzniklých skvrn je mnohem snazší než odstraňování těch zaschlých. Ihned po rozlití šťávy nebo omáčky rychle odstraňte znečištění měkkým navlhčeným hadříkem a skvrnu pokryjte vhodným čistícím prostředkem. Nechte přípravek chvíli působit, poté setřete nebo vysajte koberec. Rychlé použití prášku nebo pěny vám pomůže snadno odstranit nečistoty.