Bydlíme na zahradě

Jaro se na nás usmívá hřejivými slunečními paprsky, láká nás zelení zahrady a vůní květin. Všechno kolem ožívá a pomalu kvete. Svět se opět třpytí duhou barev. A v nás vzniká potřeba opustit dům a trávit více času na zahradě.

Aby byla relaxace na zahradě co nejpříjemnější a my si mohli na zahradě uspořádat pro sebe, své děti a hosty ideální relaxační zónu, hledáme těsně před začátkem letní sezóny nový zajímavý zahradní nábytek a zahradní příslušenství. Aby výrobci vyhověli všem potřebám, každoročně navrhují zajímavá řešení, díky nimž se každá zahrada promění v oázu klidu, relaxace a odpočinku a vy budete moci její kouzlo využívat co nejčastěji.

 

 


Čemu se vyplatí věnovat pozornost při přípravě zahrady na léto? Pokud vás zajímá, jaké trendy v zahradní úpravě přináší rok 2022, určitě se podívejte na naše inspirace. Módní zahradní nábytek, prvky drobné zahradní architektury, dekorace a ozdoby jsou jen některé z prvků vybavení, které můžete využít při zařizování zelené chillout zóny. Připravili jsme pro vás pár tipů, které vám pomohou zařídit vaši vysněnou zahradu!