Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Použití
Vhodné pro podklad
Efekt
Značka
Základní barva
Více
Vzhled
Balení obsahuje
Hledat

Akrylové laky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
1  2  3  4    

Akrylové emaily

Email je nátěr, který kombinuje dekorativní a efektivní ochranu různých povrchů. Mezi emaily je akrylový email jedním z nejpopulárnějších produktů. Zjistěte, jaké přesně akrylové emaily vám můžeme nabídnout a které budou pro vás nejlépe fungovat.

Emaily na různé povrchy 

Akrylový email obsahuje akrylovou pryskyřici, která je hlavním pojivem produktu. Díky použití pryskyřic se akrylový email vyznačuje vysokou životností a odolností vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Často se proto volí k ochraně povrchů, které jsou venku.

Charakteristickou vlastností akrylových emailů je jejich velká dekorativnost. Povrchy natřené akrylovým emailem jsou nejen dobře chráněny, ale také krásné. Můžete použít emailové barvy jak uvnitř domu nebo bytu a ve vaší zahradě.

Akrylový email je vhodný pro zajištění a zdobení různých povrchů. Můžeme s ním natřít omítku, sklo, plast, je vhodný také pro ochranu betonu, kovu a rovněž na hračky. Je ideální pro natírání dřevěných povrchů, také těch, které jsou venku. Antikorozní barvy a podkladové barvy jsou také ideální pro zajištění kovových povrchů.

V případě akrylových emailů není problém s jejich ředěním vodou, avšak nadměrné ředění může snížit jejich dekorativní a ochranné vlastnosti.

Akrylový email v lesku a matu

Emaily chrání a zdobí a tyto dva úkoly dokonale splní akrylový email. Produkty jsou dostupné ve dvou typech provedení: umožňující získat matný povrch nebo lesklý povrch. Díky tomuto rozlišení můžete povrchovou úpravu snadno sladit se svým návrhem úpravy interiéru nebo zahrady.

Náš obchod nabízí kromě akrylových emailů také syntetické emaily.

Emaily v příslušných odstínech a barvách

Za zmínku stojí, že akrylové emaily jsou dostupné v mnoha různých barevných variantách. Široká škála produktů vám umožní snadno si vybrat něco pro vaše aranžmá. Produkty jsou určeny pro nátěry různých povrchů včetně dřeva.

Široká škála barev vám umožní uspořádat prostor jedinečným způsobem. Zahradní nábytek může získat druhý život, akrylové emaily ochrání rovněž hračky, pokojový nábytek a obklady. Barevné kombinace budou vypadat obzvláště zajímavě. Na zahradách se osvědčí nejen pro zabezpečení nábytku, ale také při natírání květináčů.

Emaily tvoři obvykle poslední vrstvu, která se nanáší na daný povrch. Před natíráním stojí za to postarat se o správnou přípravu povrchu - měl by být čistý, suchý a odmaštěný. Vyplatí se také použít zakladní nátěry. Při nanášení emailového nátěru zajistí základní nátěr dobrou přilnavost a zvýší  životnost nátěru.

Rychleschnoucí email pro venkovní nátěry dřeva a materiálů na bázi dřeva

Zahrada bez zahradního nábytku by nebyla plně funkční. Dobře vypadající a udržovaný nábytek dobře slouží jeho majitelům a hostům a navíc se skvěle prezentuje v prostoru zahrady. Akrylový email je produkt, který vám jistě pomůže ochránit dřevěný, plastový nebo kovový zahradní nábytek. Pomocí emailu budou sedáky a stoly vždy vypadat skvěle.

Akrylový email na dřevo ochrání nejen nábytek, ale i prvky drobné zahradní architektury. Dobře se tedy osvědčí při nátěrech zahradních domků, domků na nářadí, altánků, houpaček a snadno s ním zrenovujete také ploty. K malování používejte štětce nebo válečky s měkkými štětinami. V naší nabídce najdete rovněž vhodné malířské nářadí.

Balení na míru vašim potřebám 

Emaily nabízené v našem obchodě BauMax jsou k dispozici v různých baleních, takže si můžete vybrat velikost produktu podle svých potřeb. Pokud je místnost nebo prvek, který budete natírat velký, je lepší zakoupit větší balení – to  zaručí úsporu kupujícího. Na druhou stranu koupě menšího výrobku bude ideální, když lakovaných povrchů nebude mnoho.

Emaily balené v uzavíratelném obalu lze používat po dlouhou dobu, ale nezapomeňte dobře uzavřít víko nebo utáhnout uzávěr. Potom bude nátěr použitelný po dlouhou dobu. V případě, že email vyschne, můžete jej zkusit naředit vodou nebo vhodným rozpouštědlem či ředidlem.

Náš internetový obchod BauMax nabízí barvy a laky, malířské nářadí a různé produkty, které jsou užitečné při stavebních, dokončovacích a renovačních pracích. V této skupině naleznete speciální barvy a barvy ve spreji. Spreje fungují obzvláště dobře tam, kde je složité nanést email štětcem nebo válečkem.