Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Vydatnost v jedné vrstvě (m2/kg)
Balení obsahuje
Hledat

Speciální barvy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
419,00 Kč / ks
125,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

319,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

529,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

949,00 Kč / ks

Výrobok v 4 variantách

599,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

999,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

Jak dokončit zeď nad kuchyňskou deskou?

Jak dokončit zeď nad kuchyňskou deskou?

16.10.2020

Část zdi nad kuchyňskými skřínkami vyžaduje zvláštní ochranu. I když se vzdáme horních skřínek, nemůžeme ji nechat ve stejném provedení jako ostatní zdi, protože riziko zalití vodou nebo jinými tekutinami je příliš velké. Jaké máme možnosti vyzdobit a...

Nejmódnější barvy do kuchyně

Nejmódnější barvy do kuchyně

03.07.2020

Při výběru barev do kuchyně se často řídíme aktuální módou nebo již vybraným kuchyňským nábytkem. Správně zvolené barvy mohou vytvořit nápaditý a útulný interiér, ale stejně tak je snadné udělat chybu a opticky zmenšit prostor, nebo špatně zvolit odstíny

Jak malovat kuchyň? Návod a osvědčené triky

Jak malovat kuchyň? Návod a osvědčené triky

10.03.2021

Kuchyně je jednou z těch místností v domě, kde je důležité snadno odstranit všechny druhy nečistot ze stěn. Při malování kuchyně by se tedy měly používat speciální barvy s odpovídajícími vlastnostmi. Jak malovat stěny v kuchyni? Aby malovaní stěn...

Jakou barvu do koupelny zvolit? Inspirace!

Jakou barvu do koupelny zvolit? Inspirace!

05.03.2021

Moderní koupelnový design navrhuje omezit obklady v koupelně pouze na mokrá místa - u umyvadla, vany nebo sprchy. Může se to jevit jako praktické řešení, protože koupelna je neustále vystavena vlhkosti a páře. Běžné emulzní barvy samozřejmě nejsou...

Koupelna - co použít místo obkladu? Módní alternativy

Koupelna - co použít místo obkladu? Módní alternativy

21.01.2021

Koupelna je místem, kde strávíte spoustu času - péči o základní hygienické potřeby nebo relaxaci ve vaně nebo sprše po dni stráveném v práci. Pokrytí všech stěn v koupelně dlaždicemi už delší dobu není příliš módní. Unikátní aranžmá přímo z katalogu...

Speciální barvy na malování stěn

Interiérové barvy jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů úpravy interiéru. Snadno se aplikují a umožňují velkou svobodu uspořádání. V našem internetovém obchodě BauMax nabízíme různé barvy – také ty, které byly vytvořeny pro konkrétní, speciální úkoly. Speciální barvy jsou sortiment určený pro dokončovací a renovační práce. Podívejte se, co přesně vám můžeme nabídnout.

Barvy pro speciální úkoly

Interiérové barvy mohou být navrženy tak, aby plnily velmi specifické úkoly - takové barvy se nazývají speciální barvy. Do této skupiny patří produkty, které mimo jiné umožňují vytvořit odpovídající podklad na povrchu, který se obtížně natírá nebo pomáhájí odstranit skvrny ze zdi.

Jejich nejdůležitějšími parametry jsou odolnost vůči nečistotám a vysoká přilnavost. Také dobře chrání stěny a stropy proti vlhkosti a pomáhají chránit dřevo, sklo, plast, kov nebo omítku proti nepříznivým povětrnostním vlivům včetně vlhkosti a slunečního záření. Výhodou těchto výrobků je dlouhá životnost. Lze je použít jak v koupelně, tak i v kuchyni či jiných místnostech v domě.

Akrylová nebo latexová barva

Naše nabídka zahrnuje ty nejatraktivnější produkty. K natírání stěn a stropů jsou vhodné akrylové a latexové barvy. Interiérové barvy jsou k dispozici v mnoha odstínech, abyste si snadno vybrali ten, který vám bude vyhovovat.
Barevné barvy na stěny a bílé barvy na stěny vám pomohou při dokončovacích a renovačních pracích. Správný typ barvy bude v dané situaci dobře fungovat, proto náš obchod nabízí různé druhy barev. K malování můžete použít i speciální barvy, zejména tam, kde se jiné typy produktů neosvědčily.

Základní nátěr a podkladová barva

Mezi speciální barvy patří produkty, které se používají jako základní nátěry a podkladové barvy. Malováním stěn s jejich použitím vznikají povrchy, které jsou ideálně připraveny pro další práci – malování, tapetování nebo obklady. Přilnavost barvy je vysoká, díky tomu barva dobře přilne k omítce, vytvoří na jejím povrchu povlak, který zároveň zvýší přilnavost další vrstvy barvy nebo lepidla.

Doba schnutí a výkonnost speciálních barev se může lišit, proto si vždy přečtěte informační štítek od výrobce, abyste se pečlivě seznámili s parametry a návody k použití produktů. Díky tomu bude nanášení barvy na povrch stěn a stropů efektivní a umožní vám získat z výrobku ty nejlepší vlastnosti.

Barvy na skvrny

Během rekonstrukce je často nutné řešit mnoho problémů, zejména situace špinavých a flekatých stěn. Ne vždy stačí důkladné vyčištění povrchu – na stěnách a stropech mohou zůstat šmouhy a stopy, které sníží estetiku interiéru. Taková místa je potřeba ošetřit barvou na skvrny. Ta připraví podklad a vytvoří základní a podkladovou vrstvu. Zakryje i nevzhledné skvrny, stopy nebo šmouhy.

Barvu na skvrny zakoupíte v našem obchodě v libovolném balení. Díky tomu si můžete zvolit množství přípravku podle svých potřeb a ušetříte tak na materiálu použitém při renovaci.

Nabídka BauMax - barvy a malířské nářadí

V obchodě BauMax najdete barvy a laky, malířské nářadí a širokou škálu rozpouštědel – tyto produkty se skvěle hodí pro renovační, stavební a dokončovací práce. S naším sortimentem bude malování rychlé a efektivní! Nabízíme nejen barvy, ale i základní nátěry pro správnou přípravu podkladu a malířské příslušenství a nařadí.