Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Vydatnost v jedné vrstvě (m2/kg)
Balení obsahuje
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Pimalex Mykostop 1 L

299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Pimalex Mykostop 7,5 kg

999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Primalex Izoprim 1 l

599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Eternal in thermo bily 4 kg...

969,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Remal Flek-Stop 1 kg

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Remal Protiplísňový 1 kg...

129,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Remal Protiplísňový 4 kg...

339,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Remal Protiplísňový 7,5kg

589,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Remal Protiplísňový 15kg

1089,00 Kč / ks
Nejmódnější barvy do kuchyně

Nejmódnější barvy do kuchyně

03.07.2020

Při výběru barev do kuchyně se často řídíme aktuální módou nebo již vybraným kuchyňským nábytkem. Správně zvolené barvy mohou vytvořit nápaditý a útulný interiér, ale stejně tak je snadné udělat chybu a opticky zmenšit prostor, nebo špatně zvolit odstíny

Co vybrat na podlahy a stěny koupelen místo dlaždic? 7 zajímavých aranžmá

Co vybrat na podlahy a stěny koupelen místo dlaždic? 7 zajímavých aranžmá

16.01.2021

Koupelna bez obkladu? Až donedávna by bylo těžké si to představit. Dnes je takové moderní uspořádání běžným trendem. I když stále existuje mnoho milovníků klasických keramických dlaždic, v koupelnách se stále častěji používá beton, kámen, dřevo, sklo...

Jak malovat kuchyň? Návod a osvědčené triky

Jak malovat kuchyň? Návod a osvědčené triky

10.03.2021

Kuchyně je jednou z těch místností v domě, kde je důležité snadno odstranit všechny druhy nečistot ze stěn. Při malování kuchyně by se tedy měly používat speciální barvy s odpovídajícími vlastnostmi. Jak malovat stěny v kuchyni? Aby malovaní stěn...

Speciální barvy na malování stěn

Interiérové barvy jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů úpravy interiéru. Snadno se aplikují a umožňují velkou svobodu uspořádání. V našem internetovém obchodě BauMax nabízíme různé barvy – také ty, které byly vytvořeny pro konkrétní, speciální úkoly. Speciální barvy jsou sortiment určený pro dokončovací a renovační práce. Podívejte se, co přesně vám můžeme nabídnout.

Barvy pro speciální úkoly

Interiérové barvy mohou být navrženy tak, aby plnily velmi specifické úkoly - takové barvy se nazývají speciální barvy. Do této skupiny patří produkty, které mimo jiné umožňují vytvořit odpovídající podklad na povrchu, který se obtížně natírá nebo pomáhájí odstranit skvrny ze zdi.

Jejich nejdůležitějšími parametry jsou odolnost vůči nečistotám a vysoká přilnavost. Také dobře chrání stěny a stropy proti vlhkosti a pomáhají chránit dřevo, sklo, plast, kov nebo omítku proti nepříznivým povětrnostním vlivům včetně vlhkosti a slunečního záření. Výhodou těchto výrobků je dlouhá životnost. Lze je použít jak v koupelně, tak i v kuchyni či jiných místnostech v domě.

Akrylová nebo latexová barva

Naše nabídka zahrnuje ty nejatraktivnější produkty. K natírání stěn a stropů jsou vhodné akrylové a latexové barvy. Interiérové barvy jsou k dispozici v mnoha odstínech, abyste si snadno vybrali ten, který vám bude vyhovovat.
Barevné barvy na stěny a bílé barvy na stěny vám pomohou při dokončovacích a renovačních pracích. Správný typ barvy bude v dané situaci dobře fungovat, proto náš obchod nabízí různé druhy barev. K malování můžete použít i speciální barvy, zejména tam, kde se jiné typy produktů neosvědčily.

Základní nátěr a podkladová barva

Mezi speciální barvy patří produkty, které se používají jako základní nátěry a podkladové barvy. Malováním stěn s jejich použitím vznikají povrchy, které jsou ideálně připraveny pro další práci – malování, tapetování nebo obklady. Přilnavost barvy je vysoká, díky tomu barva dobře přilne k omítce, vytvoří na jejím povrchu povlak, který zároveň zvýší přilnavost další vrstvy barvy nebo lepidla.

Doba schnutí a výkonnost speciálních barev se může lišit, proto si vždy přečtěte informační štítek od výrobce, abyste se pečlivě seznámili s parametry a návody k použití produktů. Díky tomu bude nanášení barvy na povrch stěn a stropů efektivní a umožní vám získat z výrobku ty nejlepší vlastnosti.

Barvy na skvrny

Během rekonstrukce je často nutné řešit mnoho problémů, zejména situace špinavých a flekatých stěn. Ne vždy stačí důkladné vyčištění povrchu – na stěnách a stropech mohou zůstat šmouhy a stopy, které sníží estetiku interiéru. Taková místa je potřeba ošetřit barvou na skvrny. Ta připraví podklad a vytvoří základní a podkladovou vrstvu. Zakryje i nevzhledné skvrny, stopy nebo šmouhy.

Barvu na skvrny zakoupíte v našem obchodě v libovolném balení. Díky tomu si můžete zvolit množství přípravku podle svých potřeb a ušetříte tak na materiálu použitém při renovaci.

Nabídka BauMax - barvy a malířské nářadí

V obchodě BauMax najdete barvy a laky, malířské nářadí a širokou škálu rozpouštědel – tyto produkty se skvěle hodí pro renovační, stavební a dokončovací práce. S naším sortimentem bude malování rychlé a efektivní! Nabízíme nejen barvy, ale i základní nátěry pro správnou přípravu podkladu a malířské příslušenství a nařadí.