Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Základní barva
Více
Vydatnost v jedné vrstvě (m2/kg)
Vzhled
Balení obsahuje
Hledat

Laky ve spreji

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
175,00 Kč / ks
1    3  4  5    6

Laky ve spreji - široký sortiment BauMax

Barvy, laky a emaily se na lakované povrchy nanášejí nejčastěji štětcem nebo válečkem. Používají se také malířské stříkací pistole. Více než jednou je však natírání malých prvků nebo těžko dostupných míst obtížné, což prodlužuje renovační práce. V takových situacích je dobré použít laky a barvy ve spreji, jejichž aplikace je jednoduchá.

Lak ve spreji - snadná aplikace

Sprej je přesně to, co hledáte. Barva nebo lak v této formě se snadno nanáší i na těžko dostupné povrchy. Produkty nabízené naším obchodem se proto osvědčí všude tam, kde potřebujete rychle natřít povrchy.

V našem sortimentu naleznete krásné a odolné barvy a laky. Výhodou u nás zakoupeného produktu je odolnost a estetika, proto přípravky využívají jak profesionálové, tak začínající kutilové.

Sprej lze použít jako základní nátěr nebo jako finální vrstvu. Barvy lze snadno vybrat – k dispozici je zelený, modrý, červený, černý, bílý, perleťový a další lak. Záleží nám na rozmanitosti naší nabídky, proto si u nás vyberete perfektní produkt a barvu, kterou potřebujete.

Autolaky ve spreji

BauMax nabízí autodoplňky a také odolné laky na karoserii auta. Díky těmto přípravkům nahradíte úbytky barvy vzniklé při používání vozidla. Výrobky jsou trvalé a odolné, takže další úbytky se tak rychle neobjeví. Sprej je vhodný na kov a plast.

Sprej lze použít jako základní nátěr, funguje stejně jako podkladové barvy.

Lak na škrábance a poškození

Nejen poškození karoserie vozu lze zamaskovat díky lakům a barvám ve spreji. Lak je vhodný i pro nátěry dřeva nebo přírodního kamene, nabídka dostupných produktů je velmi široká. Vhodný lak zakryje odlupování, škrábance a drobná poškození a zanechá povrch estetický a bude jej chranit před dalším poškozením.

Sprej se snadno nanáší, proto se ho vyplatí používat zejména při ztíženém přístupu k místu nátěru. 

Syntetické emaily a akrylové emaily jsou stejně dobré na všelijaké úbytky a poškození. Barvu lze nanášet štětcem nebo mnohem oblíbenější malířskou stříkací pistolí. 

Barvy ve spreji pro lakování velkých ploch a drobných prvků

Vhodné balení barev a laků ve spreji lze použít jak pro lakování malých prvků, tak i pro mnohem větší plochy. Výhodou přípravků je možnost jejich pozdějšího použití - správné skladování a těsné uzavření balení zajistí trvanlivost barev.
Kapacita balení se může lišit,  v závislosti na potřebách zákazníků a také na tom, na jak velkou plochu má být lak použit. Prohlédněte si naši nabídku – můžete si vybrat z různých velikostí balení, abyste si pořídili perfektní množství pro své potřeby.

Barvy ve spreji na nástěnné malby a velkoplošné malby street art

Malování stěn je často způsob, jak vyjádřit své umění. Často se k tomu používá sprej. Pomocí barev ve spreji se malují nástěnné velkoplošné malby a stěny, často také tzv. graffiti. Pestrost barev a široká nabídka obchodu BauMax vám pomůže vybrat tu správnou barvu, kterou vymalujete stěny v domě, bytě nebo v prostoru zahrady. 

Rozmanitost barev a stupeň lesku

Objednávky zadané v našem internetovém obchodě BauMax mohou obsahovat lak a barvu libovolného odstínu. Zajímavé barvy a odstíny vám umožní natřít povrch přesně tak, jak potřebujete.

Barvami z naší nabídky můžete natírat dřevo, kov, plasty, keramiku nebo jiné materiály. Lak odolný proti mechanickému poškození se uplatní všude tam, kde je potřeba vyplnit úbytky. Naše laky také chrání proti korozi (jako antikorozní barvy), takže dobře ochrání kovy.

Natíraný povrch může být lesklý nebo matný. Vhodnou úpravou lze podtrhnout krásu objektu i celého aranžmá.