Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Kolekce
Hledat

Zrcadla bez osvětlení

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
659,00 Kč / ks
649,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
679,00 Kč / ks
1199,00 Kč / ks
Novinky
1099,00 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
2999,00 Kč / ks
2499,00 Kč / ks
Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Koupelnové zrcadla se vyrábí v pestré škále variant a hrají důležitou roli v každém interiéru. Mají obrovský vliv na dekor a estetiku místnosti a zároveň mají samozřejmě své praktické funkce. V koupelnách je to velmi důležité. Zde se ráno připravujete na celý den a pečujete o vaši krásu. Koupelnové zrcadlo by vám mělo každý den poskytovat plný komfort. Ujistěte se, zda je dostatečně velké, správně osvětlené a také zda vám správně zapadá do vašeho stylu koupelny.

Zrcadla bez osvětlení - Baumax

Moderní zrcadla v obchodní síti Baumax 

V našem obchodě najdete bohatý sortiment stylových koupelnových zrcadel. V nabídce jsou pro vás k dispozici moderní modely, ale i klasická retro zrcadla. Takže pokud máte zájem o uspořádání minimalistického, elegantního interiéru, sáhněte po jednoduchém zrcadle ve tvaru obdélníku nebo čtverce. Některé modely mají navíc poličku nebo ozdobný rám.

Zrcadla do koupelny v klasickém stylu

V nabídce Baumax najdete nejen moderní, ale i klasická zrcadla do koupelny. Z naší nabídky si vždy vyberete takové, které se bude hodit právě k vašemu stylu. Pokud chcete, aby zrcadlo zapadalo do retro koupelny - vyberte si model s jednoduchými dřevěnými rámy. Nezapomínejte však na zvolení správné velikosti – jedná se o takový kus nábytku, který významným způsobem ovlivňuje vnímání místnosti. Správně zvolené a umístěné zrcadlo může vizuálně zvětšit interiér. Zveme vás, abyste se inspirovali našimi návrhy.

 Najdete zde nejzajímavější uspořádání koupelen v různých stylech pomocí produktů dostupných v obchodní síti Baumax.