Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Kolekce
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zrcadlo Etos 60

1699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zrcadlo Etos 80

1899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zrcadlo bílé Vento 60x60

1199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zrcadlo Etos 120

2399,00 Kč / ks

Zrcadla bez osvětlení

Zrcadla bez osvětlení se vyrábí v pestré škále variant a hrají důležitou roli v každém interiéru. Mají obrovský vliv na dekor a estetiku místnosti a zároveň mají samozřejmě své praktické funkce. V koupelnách je to velmi důležité. Zde se ráno připravujete na celý den a pečujete o vaši krásu. Koupelnové zrcadlo by vám mělo každý den poskytovat plný komfort. Ujistěte se, zda je dostatečně velké, správně osvětlené a také zda vám správně zapadá do vašeho stylu koupelny.

Zrcadla bez osvětlení- Baumax.cz

Moderní zrcadla v obchodní síti Baumax 

V našem obchodě najdete bohatý sortiment stylových koupelnových zrcadel. V nabídce jsou pro vás k dispozici moderní modely, ale i klasická retro zrcadla. Takže pokud máte zájem o uspořádání minimalistického, elegantního interiéru, sáhněte po jednoduchém zrcadle ve tvaru obdélníku nebo čtverce. Některé modely mají navíc poličku nebo ozdobný rám.

Zrcadla bez osvětlení do koupelny v klasickém stylu

V nabídce Baumax najdete nejen moderní, ale i klasická zrcadla do koupelny. Z naší nabídky si vždy vyberete takové, které se bude hodit právě k vašemu stylu. Pokud chcete, aby zrcadlo zapadalo do retro koupelny - vyberte si model s jednoduchými dřevěnými rámy. Nezapomínejte však na zvolení správné velikosti – jedná se o takový kus nábytku, který významným způsobem ovlivňuje vnímání místnosti. Správně zvolené a umístěné zrcadlo může vizuálně zvětšit interiér. Zveme vás, abyste se inspirovali našimi návrhy.

Klíč k elegantnímu designu

Zrcadla bez osvětlení se stávají stále populárnějším výběrem pro mnoho lidí, kteří hledají moderní a minimalistický design pro své interiéry. Tyto typy zrcadel přidávají pokoji sofistikovaný a čistý vzhled, který je ideální pro ty, kteří preferují jednoduchost a eleganci. Ať už hledáte zrcadlo do koupelny, obývacího pokoje či ložnice, zrcadla bez vestavěného osvětlení vám nabídnou věčnou krásu a funkčnost.

Co však mnoho lidí oceňuje na zrcadlech bez osvětlení je jejich univerzálnost. Mohou se snadno kombinovat s různými styly osvětlení, což umožňuje vytvořit jedinečnou atmosféru v místnosti. Ať už si zvolíte stropní světla, nástěnné lampy nebo podlahové lampy, zrcadla bez osvětlení vám dají svobodu experimentovat a najít tu pravou kombinaci pro váš prostor. Takže pokud hledáte kvalitní a stylovou alternativu tradičním zrcadlům s osvětlením, zrcadla bez osvětlení jsou tím pravým řešením pro vás.

 Najdete zde nejzajímavější uspořádání koupelen v různých stylech pomocí produktů dostupných v obchodní síti Baumax.

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...