Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Složení kompletu
Typ sady
Barva
Styl
Materiál
Materiál stolu
Materiál rámu/roštu
Počet míst na sezení
Polštáře součástí
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3259,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
4999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2889,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
4999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2789,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
4999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
6199,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1329,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1329,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2269,00 Kč / set
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

18.03.2021

Technoratanový nábytek je odolnější alternativou k přírodnímu ratanu a zároveň ekologičtějším řešením než tradiční plastový nábytek. Vzhledem k relativně vysoké ceně si technoratan ještě nezískal popularitu, kterou si zaslouží. Nepravém! Na výběr máme mno

Jak si vyrobit zahradní stůl a lavice?

Jak si vyrobit zahradní stůl a lavice?

14.03.2021

Zahradní nábytek vyrobený vlastnoručně umožňuje lepší zařízení a využití prostoru. Bude jedinečnou výzdobou prostoru kolem domu. Zahradní lavice s opěradly vám umožní odpočívat na čerstvém vzduchu, a pokud se k nim přidají zahradní stoly - vytvoří se...

Sada: zahradní stůl a židle

Praktický zahradní nábytek je užitečný pro relaxaci a odpočinek. Hodí se nejen na zahradu, ale i na terasu nebo balkon. Mezi nábytkem jsou mimořádně oblíbené sestavy, které se dají pořídit levněji a každý prvek tam do sebe skvěle ladí. Atraktivní sety zahradních stolů a židlí jsou mezi nimi opravdovým hitem! Podívejte se, co si pro vás v této kategorii připravil náš internetový obchod BauMax. 

Co jsou zahradní sety stůl a židle?

Sestavy zahradního nábytku jsou atraktivní sety, které byly připraveny tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám kupujících. Malé sestavy zahradního nábytku dobře poslouží na malé zahradě, ale i na balkonech a terasách. Uspořádání těchto prostorů může být obzvláště obtížné kvůli nedostatku místa, ale vhodný zahradní nábytek a nábytkové sestavy pomohou prostor dobře uspořádat.

Sestava: stůl a židle je set, který obsahuje malý stolek a obvykle dvě zahradní židle. Tento jedinečný zahradní nábytek není velký - je vhodný pro pohodlné používání, ale dostatečně malý, aby nezabíral mnoho místa. Je tedy ideální variantou do malých prostorů.

Sestava zahradního nábytku nabízená v našem obchodě je produkt vyrobený z pevných a odolných plastů. Nákup zahradního nábytku bude tedy investicí na mnoho let – vysoká kvalita plastu umožní výrobkům snadno odolávat nepřízni počasí, nepříznivým povětrnostním podmínkám, silnému slunečnímu záření, nízkým teplotám a vysoké vlhkosti. Vysoce kvalitní výrobky budou odolné i vůči mechanickému poškození.

V jakém prostoru bude taková sestava fungovat?

Plast, ze kterého jsou sestavy vyrobeny, je kvalitní materiál, takže jeho životnost je opravdu vysoká. Plastový nábytek je lehký a malý, takže se vejde i do malého prostoru. Bude dobrým řešením, na malé balkony a terasy. Bez problémů se tam vejde malý stolek a židle.

Terasový nábytek prodávaný v těchto sadách jsou často skládací modely, takže zaberou ještě méně místa, když se nepoužívají. To je vhodná volba pro relaxaci venku.

Stůl a židle jsou ideální na balkon, terasu nebo malou zahradu. Vzhledem k jejich malým rozměrům je snadné je umístit ke zdi. Dobře zapadnou i do prostoru rekreačního pozemku. Malé skládací zahradní stolky a židle si také můžete vzít s sebou, když se vydáte na výlet za město, kde budete moci relaxovat v pohodlných podmínkách.

Z čeho mohou být sestavy zahradních stolů a židlí vyrobeny?

Zahradní nábytek prodávaný v našem obchodě může být vyroben z různých materiálů. Oblíbený je dřevěný nábytek a také zahradní stoly a křesla z technortattanu. Sady mohou být vyrobeny i z dalších materiálů, oblíbené jsou rovněž malé, lehké a levné sety z plastu.

Sestava zahradního nábytku může mít stolní desku z tvrzeného skla. Krásný stůl a židle pak budou mimořádně trvanlivé a estetické.

Nezapomeňte při nákupu vybírat pevný a odolný nábytek. Materiál by měl být odolný vůči poškození a UV záření, stejně jako vůči vlhkosti a měnícím se teplotám.

Budou sety zahradního nábytku fungovat i na balkonech?

Malé sestavy zahradního nábytku zajistí pohodlný odpočinek a vejdou se i do malého prostoru. Balkony, zejména ty v panelových domech, nejsou příliš velké, proto je dobré vybírat modely nábytku malých rozměrů, které nezaberou mnoho místa a budou praktické.

Balkonové sestavy by měly, stejně jako ostatní zahradní nábytek, poskytovat uživatelům komfort. Malé sady stolu a židlí se budou hodit na letní večery, snadno je umístíte na balkony a užijte si díky nim pěkný výhled a odpočinek na čerstvém vzduchu.

Jak dobře zařídit terasu nebo velký balkon?

Velký stůl a židle jsou sestavou, kterou můžete umístit na větší balkony nebo na terasu. Pevné a odolné velké sestavy budou užitečné jak pro relaxaci, tak pro přijímání hostů.

Pokud vámi vybrané židle nejsou příliš pohodlné, můžete na ně položit elegantní, měkké polštáře, díky kterým zvýšíte komfort sezení a odpočinku.

Jaký zahradní nábytek je ideální pro malý balkon?

Set: stůl a židle je ideální variantou zejména pro malé balkóny. Malé sety se budou skvěle hodit do malého prostoru balkonu nebo terasy. Dobře poslouží i v prostoru malé zahrady. Zajímavé, designové modely stolu se židlemi budou nejen estetickou ozdobou, ale také mimořádně užitečným a praktickým prvkem vybavení.