Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Materiál rámu
Počet míst na sezení
Polštáře součástí
Rozměry pohovky
Barva nábytku
Více
Materiál desky
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Zahradní sedací soupravy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
12599,10 Kč / set 13999,00 Kč / set
Akce
Novinky
Jak vyrobit zahradní nábytek?

Jak vyrobit zahradní nábytek?

06.04.2021

Je těžké si představit domácí zahradu nebo terasu bez zahradního nábytku, který nám v teplých dnech poskytuje pohodlné posezení na čerstvém vzduchu. Můžete je snadno koupit v zahradnictvích a hobby marketech, ale musíte počítat s tím, že zahradní ..

Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

Co je technoratan? Je lepší než ratan? Poradíme

18.03.2021

Technoratanový nábytek je odolnější alternativou k přírodnímu ratanu a zároveň ekologičtějším řešením než tradiční plastový nábytek. Vzhledem k relativně vysoké ceně si technoratan ještě nezískal popularitu, kterou si zaslouží. Nepravém! Na výběr máme mno

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy jsou jedinečné sady nábytku, které zajišťují pohodlnou relaxaci a odpočinek na čerstvém vzduchu. Hotové sady zahradního nábytku nabízejí neomezené možnosti uspořádání. Pohovka, křesla, židle, stůl a rohová pohovka - to jsou prvky, které tvoří pohodlné zahradní sestavy.

Při výběru sady zahradního nábytku stojí za to sáhnout po nejlepších řešeních. Velkou část nabídky obchodu BauMax tvoří moderní zahradní nábytek, kompletní sady a jednotlivé kusy nábytku. Můžete u nás najít řešení, které splní vaše očekávání.

Zahradní sedací soupravy- BauMaxZahradní sedací soupravy – výhody

Sady zahradního nábytku je možnost, která vám umožní vytvořit stylové a jednotné uspořádání. Pokud chcete svou zahradu uspořádat v jednotném designu, bude hotová sada zárukou jednotnosti stylu a dobrého vkusu. Při výběru stolu, židlí a pohovky od jednoho výrobce se nemusíte obávat neúspěchu nebo chaotického uspořádání.

Jaká zahradní nábytková sestava je nejlepší?

Určitě taková, která bude vyhovovat vašim potřebám. Zahradní nábytek nabízený v našem obchodě splní i ty nejnáročnější požadavky. Každá sada zahradního nábytku nabízená v obchodě BauMax dává možnost k vytvoření jedinečného prostoru k relaxaci.

Z čeho můžete vybírat

dřevěné zahradní sestavy - je nabídka pro milovníky klasiky, přírody a nadčasového designu. Dřevěný zahradní nábytek se hodí do jakéhokoliv exteriéru. Tento ušlechtilý materiál se kromě estetické hodnoty může pochlubit trvanlivostí a funkčností. Struktura dřeva je sama o sobě ozdobou a dřevěný kus nábytku v kombinaci s ozdobnými polštáři. Teplou přikrývkou nebo jinými textiliemi vytváří ideální místo k odpočinku. Vhodně impregnované dřevo je odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, neztrácí barvu, a proto bude sloužit po mnoho let.

technoratanové zahradní sestavy - jsou funkční, snadno se čistí a jsou voděodolné. Po dlouhou dobu si zachovávají svůj jedinečný vzhled a užitné hodnoty. Mezi zákazníky je technoratanový nábytek velmi oblíbený a proto je častou volbou pro zahrady, terasy a balkóny. To vše díky vysoké odolnosti vůči vlhkosti a UV záření. Ratanový nábytek je relativně lehký, takže vám umožní snadno ho přemisťovat a uspořádat prostor, kdykoliv budete chtít. Výhodou technoratanového nábytku je široká škála barev, která vám umožní ho přizpůsobit konkrétnímu zahradnímu aranžmá.

hliníkové zahradní sestavy -jsou perfektním řešením pro fanoušky originálních řešení. Hliník, který byl donedávna spojován s kýčem, dnes zaujme svým tvarem, zajímavým designem a originálním povrchem. Hliníkové zahradní sestavy jsou extrémně odolné a velmi lehké. Hodí se do moderního stylu, ale lze je také snadno přizpůsobit klasickému aranžmá. Tento typ nábytku je ideální pro terasy a balkóny, hlavně díky své odolnosti vůči povětrnostním podmínkám a UV záření.

Kovové zahradní sestavy

Doporučujeme každému, kdo si cení odolnost a spolehlivost. Tento typ nábytku ozdobí zahradu, balkón a terasu po mnoho sezón. A to vše díky vysoké odolnosti vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Při výběru kovového nábytku se nemusíte obávat koroze ani řešit impregnaci zahradní soupravy. Kovový zahradní nábytek se dodává v mnoha stylech a barevných variantách. Poskytuje neomezené možnosti uspořádání.  Doplněný měkkými textiliemi vytvoří útulnou atmosféru a zónu pro pohodlný odpočinek. Je potřeba však pamatovat na to, že kovový zahradní nábytek je poměrně těžký, takže jeho přemísťování může být poněkud obtížné.

Naše nabídka

Nabídka zahradního nábytku v obchodě BauMax je mimořádně široká. Díky tomu si můžete vybrat řešení, které dokonale odpovídá vašim očekáváním a stylu vaší zahrady. Různé typy nábytku jsou také odpovědí na specifické potřeby.

 

Kategorie: Zahradní rohové sedací soupravy