Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Rozměr koše (cm)
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Polštáře součástí
Maximální zatížení (kg)
Barva rámu
Barva polštářů
Barva koše
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
7499,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
Zboží
z letáku
9999,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
10125,66 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
7999,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
6299,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
7499,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
Zboží
z letáku
7999,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
7299,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
12999,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
7299,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
999,00 Kč / ks Kč / ks

PŘEDCHOZÍ CENA: Kč / ks
Zboží
z letáku
Akce
Skládací zahradní židle - výhody a nevýhody

Skládací zahradní židle - výhody a nevýhody

18.05.2022

​Zahradní křeslo a židle jsou nepostradatelným prvkem relaxace venku, ale nejen. Skvěle se budou hodit na setkání s přáteli pod širým nebem, na oběd, grilování či pro ranní kávu. Tyto zahradní křesla ...

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

25.03.2021

Krásná zahrada zahrnuje nejen stromy, květiny a rostliny, ale také celou zahradní architekturu, zahradní nábytek, dekorativní prvky, osvětlení a venkovní svítidla, a dokonce i zavlažovací systém. Pokud jste teprve ve fázi plánování svého zahradního....

Jak uspořádat nábytek na zahradě?

Jak uspořádat nábytek na zahradě?

24.07.2021

Při hledání nápadu na pohodlnou a klimatickou zahradu často stojíme před otázkou, jak uspořádat zahradní nábytek tak, aby byl na jedné straně co nejvíce funkční a na druhé straně vytvářel elegantní a útulné aranžmá zahradního prostoru. Principy výzdoby,..

Zahradní křesla

Mít vlastní zahradu je skutečným přínosem. Příjemná relaxace na slunci, možnost odpočinku po náročném dni nebo i snídaně s rodinou ve společnosti zpívajících ptáků je něco, co se nedá popsat slovy. Abyste si tuto atmosféru mohli užít naplno, potřebujete odpovídající vybavení, ke kterému bezesporu patří křesla a zahradní židle. Pokud sledujete aktuální trendy, víte, že možnosti uspořádání jsou skoro neomezené. V našem obchodě najdete produkty, které se těší neutuchající oblibě.

Zahradní křeslo – na co si dát pozor při jeho výběru?

Neodmyslitelným prvkem každé zahradní sestavy či terasového a balkónového nábytku je pohodlné křeslo. Zahradní křesla mohou být vyrobena z různých materiálů a mít různé podoby. Možnosti jsou velmi široké, důležité je, aby dobře ladily s ostatním nábytkem na vaší zahradě či terase a s okolní zelení. V nabídce našeho obchodu najdete zahradní nábytek, který Vás zaujme!

Zahradní křesla se používají především k odpočinku. Každý však relaxuje jiným způsobem. Můžete v nich pohodlně sedět, číst knihu, popíjet kávu ve společnosti rodiny nebo přátel, či dokonce si zdřímnout. Zkontrolujte, zda má vybrané křeslo podnožku, područky nebo sklopné opěradlo, které vám zajistí polohu vleže. 

Při výběru jsou důležité rovněž materiály, ze kterých jsou křesla vyrobena. Vybrat si můžete dřevěná a plastová zahradní křesla a zahradní židle. Oblíbené jsou dřevěné, ratanové, technoratanové modely a moderní elegantní modely s ocelovou a hliníkovou konstrukcí. Je nezbytně nutné, aby materiál nábytku používaného v exteriéru byl vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a mechanickému poškození a vydržel vám tak mnoho let.

Vzhled nábytku je velmi individuální záležitostí. Vyberte si produkt, který se vám nejvíce líbí a zároveň bude ladit se zbytkem prvků, kterými je zahrada vybavena. Měkkost sedáku závisí také na vašich individuálních preferencích, měla by být taková, abyste mohli pohodlně odpočívat na terasách pod širým nebem.

Velmi důležitým parametrem je velikost nábytku. Výška by měla být přizpůsobena výšce uživatele. Pokud hledáte křeslo určené pro dítě, určitě zvolte příslušně menší výrobek. Je také důležité, aby jeho velikost nekolidovala s dostupným prostorem, který máte. 

Zahradní křeslo – typy

Vyplatí se vybrat křeslo hlavně podle vašich preferencí. Prohlédněte si produkty z nabídky v našem obchodě – jistě si najdete něco vhodného pro sebe!

Polohovací křesla

Vyplatí se vybrat kus nábytku s polohovatelným opěradlem, jehož polohu lze libovolně nastavit. Pro úplnou relaxaci máte možnost zvolit několik nastavení opěradla. Takové křeslo vám poskytne komfort a pohodlí při opalování nebo čtení. Nastavením sklonu opěradla si můžete vytvořit praktické polohovací křeslo, které vám umožní si krátce zdřímnout a načerpat energii na čerstvém vzduchu. Taková křesla mohou mít navíc zahradní polštáře. Měkké polštáře dodatečně zvyšují komfort používání. Jejich barvu si můžete libovolně zvolit.

Závěsné zahradní křeslo

Závěsná křesla mají sedák zavěšený na rámu. Ten je vybaven velkým, měkkým, mimořádně pohodlným polštářem, zajišťujícím pohodlí při používání. Díky jemnému houpání bude používání velmi pohodlné. Není tedy divu, že toto řešení bude dobře fungovat v každé, zvláště moderní místnosti. Tento typ balkónových výrobků milují jak dospělí, tak i děti. Taková závěsná křesla, pokud nejsou umístěna na stojanu, vyžadují velmi pevnou montáž, aby se při velkém zatížení neutrhla. Nejčastěji jsou tato křesla ve tvaru vajíčka nebo čapího hnízda. Závěsná zahradní křesla vyrobená z technoratanu či ratanu jsou odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržují v čistotě.

Houpací křeslo

Tato křesla se budou skvěle hodit na terasu, balkón nebo zahradu, zvláště pokud možnost posezení v houpacím křesle a jeho pomalé houpání uklidní vaše rozbouřené nervy. Existují jednoduché a dvojité modely. To vám umožní pomalu se houpat ve společnosti milované osoby. Tato křesla dokážou úspěšně nahradit zahradní houpačky, které zaberou mnohem více místa na zahradě či balkóně.

Proutěná křesla

Proutěný zahradní nábytek je velmi lehký, pohodlný a odolný. Může mít různé vzory a barvy. Navíc jej lze obohatit o polštářky, díky kterým bude odpočinek mimořádně příjemný. Proutěný nábytek je velmi dobrým řešením pro vaši zahradu. Je mimořádně oblíbeným výrobkem, protože je bezesporu ozdobou venkovního prostoru, a přitom si zachovává plnou funkčnost.

Pufy jako zahradní křesla

Moderním řešením na terasu a balkón jsou pufy ve funkci křesla. Tato varianta se vyznačuje především odolným vnějším materiálem a sypkou výplní, která dává spoustu možností pro vytvarování sedáku. Uplatnění najdou nejen na terase, ale i jako prvek vybavení domácnosti. Využít je můžete libovolně po celý rok i mimo letní sezónu.