Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Rozměr koše (cm)
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Polštáře součástí
Maximální zatížení (kg)
Barva rámu
Barva polštářů
Barva koše
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo ATENY šedé

7993,83 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo KONGO černé

5399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo KONGO béžové

5399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo ATENY béžové...

7499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo KONGO šedé

5399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo ATENY grafitové

7999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo DUBAJ pro 2 osoby černé

9999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo ATENY hnědé

7999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo DUBAJ pro 2 osoby šedé

12999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsné křeslo DUBAJ pro 2 osoby béžové

10125,66 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Polstr pro závěsné křeslo, červený

999,00 Kč / ks
Jak uspořádat nábytek na zahradě?

Jak uspořádat nábytek na zahradě?

24.07.2021

Při hledání nápadu na pohodlnou a klimatickou zahradu často stojíme před otázkou, jak uspořádat zahradní nábytek tak, aby byl na jedné straně co nejvíce funkční a na druhé straně vytvářel elegantní a útulné aranžmá zahradního prostoru. Principy výzdoby,..

Jak pečovat o proutěný nábytek?

Jak pečovat o proutěný nábytek?

21.05.2023

Každý chce, aby vybavení, které si kupuje, bylo estetické a funkční po dlouhou dobu. Nábytek, o který je pečováno, je správně čištěn a udržován, si déle zachovává svůj estetický vzhled, proto se určitě vyplatí věnovat tomu chvilku svého času...

Relaxační zóna v malé zahradě

Relaxační zóna v malé zahradě

17.04.2022

Každoročně se s příchodem prvních slunečných dnů společenský život mnohých z nás přesouvá z interiéru obývacích pokojů přímo do zahrady. V zahradě pečlivě zařizujeme relaxační zónu, kde budeme mít své místo pro posezení s rodinou a ...

Zahradní křesla

Mít vlastní zahradu je skutečným přínosem. Příjemná relaxace na slunci, možnost odpočinku po náročném dni nebo i snídaně s rodinou ve společnosti zpívajících ptáků je něco, co se nedá popsat slovy. Abyste si tuto atmosféru mohli užít naplno, potřebujete odpovídající vybavení, ke kterému bezesporu patří zahradní křesla a zahradní židle. Pokud sledujete aktuální trendy, víte, že možnosti uspořádání jsou skoro neomezené. V našem obchodě najdete produkty, které se těší neutuchající oblibě.

Zahradní křesla- Baumax.cz

Zahradní křeslo – na co si dát pozor při jeho výběru?

Neodmyslitelným prvkem každé zahradní sestavy či terasového a balkónového nábytku je pohodlné křeslo. Zahradní křesla mohou být vyrobena z různých materiálů a mít různé podoby. Možnosti jsou velmi široké, důležité je, aby dobře ladily s ostatním nábytkem na vaší zahradě či terase a s okolní zelení. V nabídce našeho obchodu najdete zahradní nábytek, který Vás zaujme!

Především slouží zahradní křesla k odpočinku. Každý relaxuje svým způsobem. V křeslech můžete pohodlně sedět, číst knihu, popíjet kávu ve společnosti rodiny nebo přátel, nebo dokonce si zdřímnout. Ověřte, zda vybrané křeslo nabízí podnožku, područky nebo sklopné opěradlo, které zajistí polohu vleže.

Rovněž důležité je při výběru vzít v úvahu materiály, z nichž výrobci křesla vytvořili. Můžete si vybrat dřevěná a plastová zahradní křesla a zahradní židle. Oblíbené jsou dřevěné, ratanové, technoratanové modely a moderní elegantní modely s ocelovou a hliníkovou konstrukcí. Materiál nábytku pro exteriér musí být vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům a mechanickému poškození, aby vám vydržel mnoho let.

Vzhled nábytku je velmi individuální záležitostí. Vyberte si produkt, který vám nejvíce vyhovuje a zároveň ladí se zbytkem prvků v zahradě. Měkkost sedáku závisí také na vašich individuálních preferencích, měla by být taková, abyste mohli pohodlně odpočívat na terasách pod širým nebem.

Velmi důležitým parametrem je velikost nábytku. Výška by měla odpovídat výšce uživatele. Pokud hledáte křeslo pro dítě, určitě si vyberte menší výrobek. Je také důležité, aby jeho velikost nesoupeřila s prostorem, který máte k dispozici.

 

Zahradní křesla – typy

Vyplatí se vybrat křeslo hlavně podle vašich preferencí. Prohlédněte si produkty z nabídky v našem obchodě – jistě si najdete něco vhodného pro sebe!

Polohovací křesla

Vyplatí se vybrat kus nábytku s polohovatelným opěradlem, jehož polohu lze libovolně nastavit. Pro úplnou relaxaci máte možnost zvolit několik nastavení opěradla. Takové křeslo vám poskytne komfort a pohodlí při opalování nebo čtení. Nastavením sklonu opěradla si můžete vytvořit praktické polohovací křeslo, které vám umožní si krátce zdřímnout a načerpat energii na čerstvém vzduchu. Taková křesla mohou mít navíc zahradní polštáře. Měkké polštáře dodatečně zvyšují komfort používání. Jejich barvu si můžete libovolně zvolit.

Závěsné zahradní křeslo

Závěsná křesla mají sedák zavěšený na rámu. Ten je vybaven velkým, měkkým, mimořádně pohodlným polštářem, zajišťujícím pohodlí při používání. Díky jemnému houpání bude používání velmi pohodlné. Není tedy divu, že toto řešení bude dobře fungovat v každé, zvláště moderní místnosti. Tento typ balkónových výrobků milují jak dospělí, tak i děti. Taková závěsná křesla, pokud nejsou umístěna na stojanu, vyžadují velmi pevnou montáž, aby se při velkém zatížení neutrhla. Nejčastěji jsou tato křesla ve tvaru vajíčka nebo čapího hnízda. Závěsná zahradní křesla vyrobená z technoratanu či ratanu jsou odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržují v čistotě.

Houpací křeslo

Tato křesla se budou skvěle hodit na terasu, balkón nebo zahradu, zvláště pokud možnost posezení v houpacím křesle a jeho pomalé houpání uklidní vaše rozbouřené nervy. Existují jednoduché a dvojité modely. To vám umožní pomalu se houpat ve společnosti milované osoby. Tato křesla dokážou úspěšně nahradit zahradní houpačky, které zaberou mnohem více místa na zahradě či balkóně.

Proutěná křesla

Proutěný zahradní nábytek je velmi lehký, pohodlný a odolný. Může mít různé vzory a barvy. Navíc jej lze obohatit o polštářky, díky kterým bude odpočinek mimořádně příjemný. Proutěný nábytek je velmi dobrým řešením pro vaši zahradu. Je mimořádně oblíbeným výrobkem, protože je bezesporu ozdobou venkovního prostoru, a přitom si zachovává plnou funkčnost.

Taburetky jako zahradní křesla

Moderním řešením na terasu a balkón jsou pufy ve funkci křesla. Tato varianta se vyznačuje především odolným vnějším materiálem a sypkou výplní, která dává spoustu možností pro vytvarování sedáku. Uplatnění najdou nejen na terase, ale i jako prvek vybavení domácnosti. Využít je můžete libovolně po celý rok i mimo letní sezónu.