Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Značka
Hledat

Zahradní čerpadla

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jak vybrat kapacitu bazénového čerpadla

Jak vybrat kapacitu bazénového čerpadla

17.06.2022

​Bazén na zahradě je perfektním způsobem relaxace v horkých letních dnech! Ochladí, zrelaxuje a dětem zaručí skvělou zábavu na čerstvém vzduchu. Aby však relaxace a zábava byly bezpečné a pohodlné, musí být voda ve vašem bazénu čistá...

Ekonomické zalévání trávníku. Jak zachytit a využít déšť?

Ekonomické zalévání trávníku. Jak zachytit a využít déšť?

07.07.2020

.V době, kdy nás ohrožuje sucho a nedostatek pitné vody, musíme hledat způsoby, jak zalévat zahradu a trávníky, abychom ji mohli spotřebovat co nejméně.

Zahradní čerpadla

Zahradní čerpadla su zařízení, jehož úkolem je vytvořit tlakový rozdíl mezi sací stranou vody na vstupu čerpadla a stranou na výstupu. Tato činnost spočívá v přenosu mechanické síly přes rotor, píst nebo membránu do vody, což vede ke kompresi a konečnému vybití. Efektivní vodní čerpadlo je jakýmsi domácím zásobovačem vody z alternativních zdrojů a díky němu navíc můžete rychle a snadno čerpat vodu z rybníka či bazénu.

Čerpadla a domácí vodárny - BauMax

Vodní kalová čerpadla a jejich použití

 

K čištění žumpy se nejčastěji používají účinná čerpadla na znečištěnou vodu. Díky tomuto zařízení můžete snadno odstranit nečistoty z nádrže na vaší zahradě. Kalová čerpadla jsou vybavena nerezovým pouzdrem z litiny. Toto zařízení je natolik univerzální a funkční, že ho můžete použít i k odstranění vody ze zaplavených místností, například sklep.

 

Nabídka obchodní sítě BauMax zahrnuje čerpadla vybavená speciálním plovákovým spínačem, který automaticky zastaví zařízení při nízké hladině vody a tepelnou pojistku, která chrání motor před přehřátím. Zveme vás, abyste se seznámili s výrobky dostupnými v kategorii čerpadel a vodních čerpadel!

 

Povrchová zahradní čerpadla a jejich použití

 

Naše nabídka zahrnuje i povrchová zahradní čerpadla, která slouží k čerpání čisté vody z vašich vlastních zdrojů, například studny. V závislosti na parametrech, které máte, mají tato zařízení rozdílnou aplikaci. Mohou být použity na dodávku do rodinných domů, průmyslových zařízení, servisů nebo chat. Povrchová čerpadla jsou ideální pro zavlažování zahrad, ale i pro zavlažovací systémy.

Hledáte-li výkonné čerpadlo pro vaši zahradu, jste na správném místě! Dnes vás zveme, abyste se seznámili s širokou škálou čerpadel a pump v obchodech BauMax. Užijte si nákupy!