Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Ponorná čerpadla na čistou vodu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Čerpadlo je zařízení, jehož úkolem je vytvořit tlakový rozdíl mezi sací stranou vody na vstupu čerpadla a stranou na výstupu. Tato činnost spočívá v přenosu mechanické síly přes rotor, píst nebo membránu do vody, což vede k kompresi a konečnému vybití. Efektivní vodní čerpadlo je jakýmsi domácím zásobováním vody z alternativních zdrojů a navíc díky němu můžete rychle a snadno čerpat vodu z rybníka nebo bazénu.

Vodní kalová čerpadla a jejich použití  Čerpadla - Baumax

K čištění žumpy se nejčastěji používají účinná čerpadla na znečištěnou vodu . Díky tomuto zařízení můžete snadno odstranit nečistoty z nádrže na vašem dvoře.

Kalová čerpadla jsou vybaveny nerezovým pouzdrem z litiny. Toto zařízení je tak univerzální a funkční, že ho můžete použít i k odstranění vody ze zaplavených místností, jako je sklep.

Nabídka Baumax zahrnuje čerpadla vybavená speciálním plovákovým spínačem, který automaticky zastaví zařízení při nízké hladině vody a tepelnou pojistku, která chrání motor před přehřátím. Zveme vás, abyste se seznámili s výrobky dostupnými v kategorii čerpadel a vodních čerpadel!

Povrchová čerpadla a jejich použití

Naše nabídka zahrnuje i povrchová čerpadla , které slouží k čerpání čisté vody z vašich vlastních zdrojů jako jsou studny. V závislosti na parametrech, které máte, se tato zařízení mohou používat v různých aplikacích. Mohou být použity na dodávku do rodinných domů, průmyslových zařízení, servisů a dokonce i chat. Povrchová čerpadla jsou ideální pro zavlažování zahrad, ale i pro zavlažovací systémy.

Pokud hledáte výkonné čerpadlo pro vaši zahradu, jste na správném místě! Dnes vás zveme, abyste se seznámili s širokou škálou čerpadel a pump v obchodech Baumax. Užijte si nákupy!