Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Značka
Hledat

Ponorná čerpadla na čistou vodu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1999,00 Kč / ks
1149,00 Kč / ks
Novinky
1274,25 Kč / ks 1699,00 Kč / ks
Akce
1199,00 Kč / ks
Akce
1349,25 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
Ekonomické zalévání trávníku. Jak zachytit a využít déšť?

Ekonomické zalévání trávníku. Jak zachytit a využít déšť?

07.07.2020

.V době, kdy nás ohrožuje sucho a nedostatek pitné vody, musíme hledat způsoby, jak zalévat zahradu a trávníky, abychom ji mohli spotřebovat co nejméně.

Ponorná čerpadla na čistou vodu

Ponorná čerpadla na čistou vodu je zařízení, jehož úkolem je vytvořit tlakový rozdíl mezi sací stranou vody na vstupu čerpadla a stranou na výstupu. Tato činnost spočívá v přenosu mechanické síly přes rotor, píst nebo membránu do vody, což vede k kompresi a konečnému vybití. Efektivní vodní čerpadlo je jakýmsi domácím zásobováním vody z alternativních zdrojů a navíc díky němu můžete rychle a snadno čerpat vodu z rybníka nebo bazénu.

Vodní kalová čerpadla a jejich použití  Čerpadla - Baumax

K čištění žumpy se nejčastěji používají účinná čerpadla na znečištěnou vodu . Díky tomuto zařízení můžete snadno odstranit nečistoty z nádrže na vašem dvoře.

Kalová čerpadla jsou vybaveny nerezovým pouzdrem z litiny. Toto zařízení je tak univerzální a funkční, že ho můžete použít i k odstranění vody ze zaplavených místností, jako je sklep.

Nabídka Baumax zahrnuje čerpadla vybavená speciálním plovákovým spínačem, který automaticky zastaví zařízení při nízké hladině vody a tepelnou pojistku, která chrání motor před přehřátím. Zveme vás, abyste se seznámili s výrobky dostupnými v kategorii :Ponorná čerpadla na čistou.

Povrchová čerpadla a jejich použití

Naše nabídka zahrnuje i povrchová čerpadla , které slouží k čerpání čisté vody z vašich vlastních zdrojů jako jsou studny. V závislosti na parametrech, které máte, se tato zařízení mohou používat v různých aplikacích. Mohou být použity na dodávku do rodinných domů, průmyslových zařízení, servisů a dokonce i chat. Povrchová čerpadla jsou ideální pro zavlažování zahrady, ale i pro zavlažovací systémy.

Pokud hledáte výkonné čerpadlo pro vaši zahradu, jste na správném místě! Dnes vás zveme, abyste se seznámili s širokou škálou čerpadel a pump v obchodech Baumax. Užijte si nákupy!