Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Značka
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Domácí vodárna GC-WW 6538

2699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

DOMÁCÍ VODÁRNA EL-PUMPS VB25 + 7M HADICE

7699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

DOMÁCÍ VODÁRNA EL-PUMPS VB50

8599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Sací hadice k čerpadlu 4m s mosaznym kosem...

849,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sací hadice k čerpadlu 7m s mosaznym kosem

1099,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Domácí vodárna GC-AW 1136

4790,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

DOMÁCÍ VODÁRNA AQUA MERCADO JGP6005C JGP80049C

2899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

DOMÁCÍ VODÁRNA BLACK & DECKER BXGP600PBE

3799,00 Kč / ks

Domácí vodárny a automatické vodárny

 

V prvním řadě se tlakové čerpadlo používá v domech, které se nacházejí na rekreačních pozemcích, ale často také podporuje zahradnické práce spojené například se zaléváním větších travnatých ploch, keřů a rostlin. Tlaková čerpadla se používají na zachytávání vody ze studní, ale i z jiných dostupných vodních nádrží. Jak již víme, používají se na zvýšení tlaku vody v rodinných domech a bytech. Důvodem je skutečnost, že tlak v domácnostech někdy klesá, například v případě, kdy vodu využívá současně více osob. V takových situacích může být čerpadlo užitečné, jelikož nebudete pociťovat pokles tlaku vody. Domácí vodárny a automatické vodárny u nás na bauMax

Domácí vodárny a automatické vodárny- Baumax.cz

Domácí a automatické vodárny - srdce každého domu

Mít vlastní zdroj vody je luxus, který si můžete dopřát díky domácím a automatickým vodárnám. Tyto systémy poskytují stabilní přísun vody, ať už pro domácnost, zahradu, nebo chalupu.

Jak fungují domácí vodárny

Domácí vodárna představuje komplexní systém, který čerpá vodu ze studny nebo jiného zdroje a dodává ji do vašeho domova. Každá domácí vodárna se skládá ze čerpadla, tlakové nádoby a řídicí jednotky, která zajišťuje hladký a efektivní chod celého systému.

Výhody automatických vodáren

Automatické vodárny nabízí pohodlí "zapomeň a používej" s minimální údržbou. Tyto systémy automaticky pracují, což znamená, že se samy zapnou, když potřebujete dodávat vodu, a samy se vypnou, když dosáhnou dostatečného tlaku. Tento automatický režim šetří energii a prodlužuje životnost zařízení.

Jak vybrat vhodnou domácí či automatickou vodárnu

Při výběru domácí nebo automatické vodárny je důležité zohlednit několik faktorů. Mezi ně patří množství vody, které denně spotřebujete, tlak vody, který potřebujete, a hloubka zdroje vody. Také byste měli vzít v úvahu energetickou účinnost a nároky na údržbu vodárny.

Údržba domácích a automatických vodáren

Ačkoli automatické vodárny vyžadují méně údržby než jiné typy vodáren, stále je důležité pravidelně je kontrolovat a udržovat. To zahrnuje kontrolu těsností a filtračních systémů, stejně jako sledování hladiny vody ve studni.

Domácí a automatické vodárny a životní prostředí

Domácí a automatické vodárny mohou přispět k udržitelnosti vašeho domova. Využitím vlastního zdroje vody snižujete spotřebu pitné vody a zároveň zlepšujete samostatnost vaší domácnosti.

Závěr

Domácí a automatické vodárny přinášejí mnoho výhod. Nejenže poskytují nezávislý zdroj vody, ale také zvyšují pohodlí a snižují ekologickou stopu vaší domácnosti. Při výběru ideálního systému je důležité zohlednit vaše konkrétní potřeby a podmínky, aby vodárna co nejefektivněji sloužila právě vám.

 

 

 

Kategorie: čerpadla a domácí vodárny

Ekonomické zalévání trávníku. Jak zachytit a využít déšť?

Ekonomické zalévání trávníku. Jak zachytit a využít déšť?

.V době, kdy nás ohrožuje sucho a nedostatek pitné vody, musíme hledat způsoby, jak zalévat zahradu a trávníky, abychom ji mohli spotřebovat co nejméně.