Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Nastavitelné
Energetická třída
Hledat

Moderní sloupkové osvětlení

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
49,00 Kč / ks 89,00 Kč / ks
Akce
1  2    

Moderní sloupkové osvětlení - osvětlení pro Vaši zahradu

Moderní sloupkové osvětlení je atraktivním osvětlením pro váš dům a zahradu. Zahradní sloupková svítidla se většinou montují na cestičky nebo záhony, krásně je osvětlují a plní praktickou funkci. Mohou být vybaveny pohybovými čidly a systémem stmívání. Montáž sloupkových svítidel vám umožní vytvořit na zahradě jedinečné aranžmá, které potěší všechny členy domácnosti a vaše hosty.

Proč se vyplatí zvolit venkovní osvětlení?

Osvětlení a venkovní svítidla umožňují vytvořit zajímavou zahradní úpravu - krásné světlo je jedinečným prvkem každého aranžmá, zahradního nevyjímaje, a přesto bývá často podceňováno. Díky světlu se vaše zahradní úprava výrazně promění a její jedinečná krása bude moci vyniknout rovněž v noci. Zahradní sloupkové osvětlení Vám umožní využívat zahradu, terasu či balkón také po setmění. Díky tomu se zahradní párty s přáteli nebo grilování s rodinou může protáhnout i po setmění.

Perfektní sloupková svítidla na záhonky a cestičky

Sloupková svítidla se nejčastěji umisťují na záhony, ale také podél cest a cestiček. Díky jejich umístění u komunikace lze svítidla velmi prakticky využít pro členy domácnosti. Osvětlovací stožár poskytne dostatek světla, aby zajistil bezpečnost kolemjdoucích a ukázal správnou cestu. Mimořádně atraktivně budou vypadat i osvětlené příjezdové cesty. Zahradní lampa může být vybavena pohybovým senzorem, takže se rozsvítí pouze tehdy, když někdo projde kolem

Jak užitečná jsou sloupková svítidla?

Sloupková svítidla, stejně jako závěsná svítidla poskytují světlo, které má estetickou a praktickou funkci. Typ světelného zdroje znamená, že zahradní osvětlení může byt různorodé. Závěsná svítidla poskytují silné, rozsáhlé světlo, zatímco sloupková svítidla umožňují osvětlit především zem, trávník a cesty. Použití sloupkového osvětlení na zahradě vám umožní vytvořit krásné a funkční uspořádání.

Odolné prvky – sloupkové svítidla z hliníku, nerezové oceli

Plast, ze kterého se sloupky vyrabějí, poskytuje vysoký stupeň krytí a ochrany pro elektroinstalaci a závit. Máte-li zájem o mimořádně odolná svítidla, zvolte nerezová sloupková svítidla. Nerezová ocel je výjimečně pevný materiál a výrobky z ní jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, a jsou také mnohem méně náchylné ke korozi.

Zajímavé moderní a klasické aranžmá

Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou produktů – najdete zde vše, co potřebujete. Nabízíme jak moderní lampy, tak klasické osvětlení. K dispozici jsou mimo jiné sloupková svítidla rustikalní, které se skvěle hodí do klasických aranžmá.

Je LED technologie dobré řešení?

Ekologické a energeticky úsporné LED žárovky se stále častěji používají v jakémkoliv osvětlení, jak ve vnitřním, tak i venkovním. Právě takovými produkty lze opatřit sloupková svítidla a zahradní svítidla. Před nákupem žárovek si určitě zkontrolujte typ závitu – LED žárovky mohou mít různé závity, proto si pečlivě zkontrolujte, zda kupované žárovky budou pasovat do určeného závitu. V našem obchodě nabízíme žárovky s různými závity, abyste si mohli snadno pořídit prvky, které potřebujete.
Je dobré se rozhodnout pro LED sloupkové osvětlení. Svítidla obsahující LED žárovky, které poskytnou silné světlo. LED technologie také umožňuje získat zajímavé barvy světla, takže se lampy budou moci barevně prezentovat v prostoru zahrady. LED je ekonomické řešení - žárovky jsou bezporuchové, velmi odolné a budou vám sloužit po mnoho let.

Jak změní vaši zahradu moderní zahradní lampy a moderní sloupkové osvětlení?

Krásná závěsná svítidla a zahradní sloupky mohou výrazně změnit uspořádání vašeho domu a zahrady. V našem obchodě můžete najít zajímavé osvětlení, které se vyznačuje odolností, solidním zpracováním a estetikou. Naše nabídka osloví každého. Lampa do zahradních prostorů je praktický výrobek - osvětlí prostor a poskytne vám bezpečí na zahradě a příjezdové cestě.

Svítidla pro domácnost nemusí být tak odolná jako svítidla instalovaná venku. Důležitý je stupeň krytí svítidla, který u venkovních svítidel musí být minimálně IP44. Lampa s tímto parametrem bude schopna účinně odolávat vlhkosti, prachu a nečistotám.

V našem obchodě najdete nejen sloupková svítidla, ale také zahradní závěsná svítidla, zahradní nástěnná svítidla a reflektory. S našimi lampy snadno osvětlíte schodiště, příjezdovou cestu, terasu, balkón a celou zahradu. Zajistíte rovněž dobré osvětlení vchodu. Ke kráse vaší nemovitosti přispívá i vhodné osvětlení, dbejte na to, aby se u vás členové domácnosti a hosté cítili dobře .