Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Odstín
Materiál
Šířka (mm)
Více
Hledat

Stěnové lamely

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
849,00 Kč / bal 899,00 Kč / bal
Akce
849,00 Kč / bal 899,00 Kč / bal
Akce
849,00 Kč / bal 899,00 Kč / bal
Akce
849,00 Kč / bal 899,00 Kč / bal
Akce
849,00 Kč / bal 899,00 Kč / bal
Akce
Novinky
849,00 Kč / ks 899,01 Kč / ks
Akce
Novinky
849,00 Kč / bal 899,00 Kč / bal
Akce
Novinky
759,00 Kč / bal 949,00 Kč / bal
Výprodej
759,00 Kč / bal 949,00 Kč / bal
Výprodej
759,00 Kč / bal 949,00 Kč / bal
Výprodej
1  2    
Jak obnovit nástěnné obkladové panely

Jak obnovit nástěnné obkladové panely

08.11.2021

Nástěnné panely jsou současnou náhradou za donedávna módní obložení. Předsíně, obývací pokoje, a dokonce i kuchyně byly obloženy dřevem, které, když ponecháme ve stejné barvě, zdobilo domácí zdi po celá léta. V současné době náhradou za obložení jsou...

Lamely na stěnu 

Stěnové lamely jsou ideální pro lidi, kteří oceňují jednoduchost a minimalismus v designu interiéru. Dřevěné dekorační lamely, v závislosti na vašich individuálních potřebách a možnosti vytvoření takových dekorací v interiéru, budou ideálním řešením pro jejich použití jako dekorace na stěny, stropy nebo i jako příčky. Trojrozměrný charakter těchto výrobků umožňuje vytvářet efektní interiérové dekorace s hlubokými vzory. Umožní vám oživit váš interiér a dodají mu jedinečný charakter, který jistě potěší nejen členy domácnosti, ale i hosty.

Co jsou stěnové lamely?

Lamely na stěny jsou tenké desky vyrobené z přírodního dřeva nebo MDF desky potažené dýhou. V současnosti vyráběné lamely nacházejí uplatnění ve stavebnictví a nábytkářském průmyslu, ale především v architektuře a interiérovém designu. Široká škála barev a různé možnosti montáže umožňují integrovat stěnové lamely do každého interiéru. Nahradily kdysi oblíbené dřevěné obložení a staly se konkurenčními produkty, které nahradily tapety. Cennou vlastností lamel je  také zvukotěsnost. 

Svislé lamely na stěnu v dekoraci interiéru

Svislé lamely na stěnu jsou velmi módní obložení stěn v moderních interiérech. Lamely na stěnu jsou dekorativní výrobky s širokým spektrem použití. Díky svému originálnímu tvaru dodají stylový vzhled každé místnosti vašeho domova. Jsou ideální do obývacího pokoje, ložnice, předsíně a jídelny. Zakoupené zboží lze namontovat na stěnu a strop nebo použít jako příčku pro oddělení prostoru, případně i jako zábradlí na schodiště. Svislé lamely na stěnu jsou ideálním řešením jak pro soukromé byty a domy, tak i pro kanceláře, a dokonce veřejné prostory, a také bary a kavárny. Bez ohledu na to, kde jsou lamely umístěny, budou vypadat krásně a nevyjdou z módy ani po letech. Podívejte se na nabídky lamel dostupné v našem obchodě - snadno zde najdete produkty, které vás osloví!

Lamely na stěnu - jaké jsou způsoby jejich montáže?

Instalace dekorativních lamel je extrémně jednoduchá. Abyste díky nim vytvořili jedinečnou dekoraci interiéru, stačí jen trocha trpělivosti. Jsou vhodné pro montáž svépomocí, ale pomoc druhé osoby vám pomůže práci značně urychlit.
Stěnové lamely lze instalovat jak svisle, tak vodorovně. Úspěšně ozdobí nejen stěnu, ale i strop. Možnosti jejich uspořádání jsou omezeny pouze vaší fantazii.

Dekorativní lamely na stěnu

Lamely se snadno instalují. Montáž je bezproblémová a nevyžaduje žádnou speciální konstrukci ani dodatečné mřižky na zeď. Dekorativní lamely stačí jen esteticky umístit v pravidelných rozestupech přímo na vyhlazenou plochu stěny. Samozřejmě budete potřebovat kvalitní silné montážní lepidlo a lamely o šířce např. 4 cm pro vyměření rovnoměrných pravidelných rozestupů.

Lamelovy panel na stěnu 

Dřevěné lamely na stěnu lze namontovat i jiným způsobem - nejprve jejich připevněním na laminátovou desku. Celý proces je stejný jako v předchozím případě, pouze se lamely nelepí přímo na stěnu, ale je potřeba je přilepit nebo přišroubovat k desce. Deska může mít různé barvy, např. černou, což u dřevěných lamel vytvoří velmi zajímavý efekt.

Dekorativní lamely jako zábradlí 

Dekorativní dřevěné lamely mohou být jedinečnou ozdobou schodů. Jedná se o originální použití lamel, které budou dobře fungovat v moderních dvoupodlažních domech. Jsou velmi zajímavou alternativou k dříve používaným zábradlím. Takové použití lamel zateplí a dodá elegantní vzhled interiérům, zejména v industriálním stylu. Kombinace betonu a dřeva jistě umožní vytvořit módní design a navíc zajistí bezpečnost všech členů domácnosti. Pokud hledáte ten správný produkt, podívejte se na lamely na stěnu dostupné v nabídce našeho obchodu!

Svislé dřevěné lamely na strop

Svislé lamely na stěnu lze samozřejmě použít nejen na stěnu. Mohou být také jedinečnou ozdobou na strop, která bude fungovat v mnoha stylech. Výsledný efekt jistě předčí vaše očekávání.

Dekorativní lamely jako příčky

Pomocí lamel se vyplatí vytvořit příčky, které umožní oddělit různé zóny v bytě, zejména v případě interiérů, kde je obývací pokoj propojen s kuchyní. Tímto způsobem můžete oddělit i kuchyň od jídelny, případně obývací pokoj od jídelního koutu. Jde o velmi efektivní řešení, a to jak po estetické, tak i praktické stránce. Lamely vypadají vždy krásně. Nabídka stěnových lamel, kterou náš obchod nabízí, Vás jistě zaujme!