Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (mm)
Více
Šířka (mm)
Více
Barva
Více
Materiál
Tloušťka (mm)
Vzor
Odstín
Kolekce
Hledat

Nástěnné panely

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
369,00 Kč / m2 429,00 Kč / m2
Akce
1  2    
Čalouněné panely čela postele

Čalouněné panely čela postele

30.01.2022

Ložnice je místem k odpočinku po náročném dni, naším azylem, kde relaxujeme a zapomínáme na problémy pracovních dnů. Aby tento soukromý prostor dobře plnil svou roli, měl by být vhodně upraven ...

Jak obnovit nástěnné obkladové panely

Jak obnovit nástěnné obkladové panely

08.11.2021

Nástěnné panely jsou současnou náhradou za donedávna módní obložení. Předsíně, obývací pokoje, a dokonce i kuchyně byly obloženy dřevem, které, když ponecháme ve stejné barvě, zdobilo domácí zdi po celá léta. V současné době náhradou za obložení jsou...

Podlahové panely na zeď- efektivní a módní osvěžení interiéru

Podlahové panely na zeď- efektivní a módní osvěžení interiéru

22.12.2020

Ačkoli název jasně naznačuje jejich účel, laminátová podlaha je také ideální na zdech. Jedná se o řešení, které se těší rostoucí oblibě, zejména u lidí, kteří hledají originální nápady pro dokončení nebo osvěžení svého bytu nebo domu. Stále častěji na...

Nástěnné panely - perfektní způsob, jak zateplit interiér

Dokončení interiéru je především o zajímavých, atraktivních a funkčních řešeních. Jedním ze způsobů, jak jedinečně upravit stěny, je instalace nástěnných panelů. Tyto obkladové panely jsou atraktivní, zahřejí interiér, dodají mu jedinečný charakter, a jsou ideální pro instalaci do náročných obytných prostorů. Můžete si vybrat obkladové PVC panely, obkladové MDF panely a přírodní dřevěné  obkladové panely.

Proč se vyplatí zvolit instalaci stěnových panelů?

Nástěnné panely jsou široké lamely, které lze použít v různých místnostech a interiérech. Tyto nástěnné obkladové panely dokonale odhluční místnost, proto jsou ideálním řešením do obývacích pokojů, ložnic nebo místností, které chcete odhlučnit. Instalace panelů také oteplí interiér a vytvoří útulné a zajímavé uspořádání – je to skvělá volba pro obývací pokoje ve skandinávském nebo rustikálním stylu.

Nástěnný panel je také dokonalou ochranou pro samotnou stěnu. Vyplatí se jej instalovat tam, kde je zvýšená pravděpodobnost znečištění nebo poškození povrchu stěny. Odolné dekorativní panely budou odolné vůčí poškození, díky čemu bude stěna řádně zajištěna. Většina panelů se dobře čistí, takže se snáze vypořádáte se špínou. Je to snadný způsob, jak získat povrchy, které jsou odolné, čisté a vzhledově atraktivní.

Pokud chcete panely instalovat do kuchyně nebo na stěny koupelny, ujistěte se, že jsou voděodolné, a že jsou vhodné pro přímý kontakt s vodou. Takové panely vyžadují údržbu, pravidelné čištění a dobré vyplnění mezer mezi panely, aby do nich nemohla proniknout voda. Dobře instalované panely budou ideální ochranou stěn, budou dobrým řešením zejména tam, kde by se na stěně mohly objevit nečistoty (např. nad kuchyňskou linkou).

V jakých interiérech budou dekorativní panely fungovat?

Obkladové panely nabízejí originální vzhled a jedinečné možnosti uspořádání. Díky širokému výběru vzorů a barev si snadno vyberete ty správné produkty z různých materiálů do každého interiéru. Panely budou dobře fungovat i s jinými materiály, kombinujte je s obklady nebo barvami, zajímavě vypadá i architektonický beton, betonové panely nebo sádrokartonové panely. 3D obkladové nástěnné panely mohou být jedinečným řešením - tyto dokončovací prvky dodají interiéru výjimečně moderní charakter.

Nástěnné panely, sádrokartonové panely a MDF panely jsou ideálním řešením pro prakticky jakékoliv uspořádání. Široký výběr vzorů a barev vám umožní snadno vybrat něco, co bude ladit s vaším vysněným aranžmá. Mezi produkty, které náš obchod nabízí, najdete mimo jiné panely, které se budou skvěle hodit do klasických interiérů. Dřevěné panely se osvědčí zejména v tradičních interiérech.

Na stěnu v moderních interiérech je dobré umístit obkladové PVC panely nebo obkladové MDF panely. Zdůrazní moderní, módní charakter a budou se snadno udržovat.

Jaké nástěnné obkladové panely Vám můžeme nabídnout?

Nástěnné panely nabízené v našem  obchodě jsou zajímavé produkty, které určitě ozdobí místnost. Při jejich nákupu jistě oceníte atraktivní cenu, atraktivní vzhled a odolnost. Podívejte se, jaké typy nástěnných panelů si můžete koupit, a které z nich pro vás budou nejlepší volbou.

PVC obkladové panely

PVC obkladové panely jsou jednou z nejoblíbenějších možností. Vyznačují se nízkou cenou a velkou odolností, díky čemuž jsou u našich zákazníků tolik oblíbené. Můžete je nainstalovat do koupelny, kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice, dobře se budou prezentovat v moderních a klasických interiérech. Vzhledem k tomu, že se snadno udržují v čistotě, lze je instalovat nad kuchyňské pracovní desky. Skvěle budou vypadat rovněž v jídelně či obývacím pokoji, zejména v místech, kde se nábytek dotýká zdí a může ušpinit povrchy.

MDF obkladové panely

Pokud dáváte přednost tradičnějším řešením, výbornou volbou budou obkladové MDF panely. MDF deska je odolná a pevná, takže se nemusíte bát poškození obložení stěny. Naše nabídka zahrnuje jedinečné vzory a barvy, které odkazují jak na přírodní dřevo, tak na jiné materiály - panel může imitovat beton, dlaždice, sádrokartonové panely nebo jiný zajímavý materiál.

Mezi MDF panely vyniká obložení stěn v anglickém stylu. Tyto krásné obkladové panely úspěšně vytvoří jedinečnou atmosféru anglických obývacích pokojů ve vašem domově. Panel se bude skvěle hodit do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně.

Dřevěné obkladové panely 

Vhodně zvolený materiál může hodně změnit charakter místnosti, proto je někdy dobré zvolit přírodní řešení. Nezapomeňte si prohlédnout dřevěné obkladové panely nabízené v našem obchodě. Přírodní dřevo je stále jedním z nejoblíbenějších stavebních a dokončovacích materiálů. Dřevěný panel bude vypadat skvěle v každém interiéru. Díky němu můžete dokončit různé místnosti - koupelny, ložnice, obývací pokoje. Obzvláště dobře se bude prezentovat v klasických aranžmá,v  moderních interiérech se vyplatí takové panely zavést jako doplňkové dekorativní prvky nebo dekory.

Mezi panely z přírodního dřeva jistě zaujme dřevěný obklad. Obložení stěn je dávno známý způsob nejen dokončení, ale také ochrany stěn, montáž obložení dává šanci vytvořit něco jedinečného a neobvyklého. Stěnové lamely vytvoří na stěnách podobnou úpravu.

Co dalšího, kromě nástěnných panelů, můžete dát na stěny?

Obkladové panely nejsou jedinou možností, co Vám můžeme v kategorii obkladů stěn nabídnout. Náš obchod nabízí také další zajímavá řešení pro váš dům či byt. Vynikají zde především čalouněné panely. Měkké a barevné čalouněné panely interiér opticky zahřejí a místnosti zútulní.

Můžete si vybrat zajímavou barvu a texturu materiálu, což usnadňuje uspořádání interiéru ve specifickém, zajímavém stylu. Čalouněný panel lze namontovat jako čelo postele nebo opěrku lavice do předsíně, díky čemu ochráníte stěnu před nečistotami či poškozením a zároveň získáte příjemnou opěru při sezení či odpočinku.

Při instalaci této povrchové úpravy stojí za to mít příslušné přéíslušenství a nástroje. Určitě se budou hodit ukončovací lišty k obkladovým panelům. Dokoupit lze i další, doplňkové příslušenství, které je určeno k montáži, najdete zde i vhodná lepidla a silikony.