Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Formát
Délka (cm)
Šířka (cm)
Tloušťka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Mrazuvzdornost
Povrch
Rektifikovaná
Barva
Třída
Otěruvzdornost
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Mozaika Sfumato HEX 22,1/28,9

529,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Mozaika Ms.Kaledonia 25,8/32,8

749,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Mozaika gold hexagon 86542 30/30/0,8

269,00 Kč / ks

Speciální mozaiky

Speciální mozaiky jsou k dispozici v různých barvách a tvarech, což nabízí neomezené možnosti kompozic. Mozaiku můžete zvolit téměř ke každé kolekci koupelnových dlaždic bez ohledu na jejich velikost a vždy bude vypadat stylově. Způsob provedení (nalepení prvků na mřížce) poskytuje plnou flexibilitu při navrhování interiérů, například můžete elegantně zakončit zaoblené povrchy. V tomto má mozaika rozhodující výhodu ve srovnání s běžnými dekoračními obkladačkami. Díky svým vlastnostem dokonale odpovídají současným trendům. 

Speciální mozaiky- Baumax.cz

 

Mozaika na stěnu a podlahu

 

Populárním trendem je mozaika na stěně nebo na podlaze v kuchyni nebo v koupelně. Používá se jako dekorace konkrétního pokoje, tak i pro celkový design interiéru. Mozaika je charakterizována tím, že je vyrobená z malých prvků. Použitím mozaiky v malé místnosti ji opticky zvětšíte. Podlahová mozaika bude perfektním řešením, pokud chcete dodat místnosti jedinečný vzhled. Mějte na paměti, že pokud použijete podlahovou mozaiku a mozaiku na stěnu ve stejné místnosti, měli byste předem zjistit, zda dlaždice spolu vizuálně ladí.

Unikátní design s speciálními mozaikami

Mozaiky v naší nabídce oživí každý interiér. Tyto výjimečné kousky dodávají neotřelý vzhled a atmosféru plnou originality a elegance. Odolné a snadno udržovatelné, mozaiky jsou skvělou investicí do krásy vašeho domova.

Rozmanitost a flexibilita- speciální mozaiky

Naše speciální mozaiky nabízí široké spektrum vzorů, barev a stylů. Ať už hledáte minimalistický design nebo preferujete bohatě zdobené mozaiky, u nás najdete přesně to, co odpovídá vašemu vkusu. Mozaiky dodají jedinečný charakter jakékoliv místnosti.

Investice do krásy a funkčnosti

Speciální mozaiky nejen vypadají skvěle, ale jsou také odolné a snadno se udržují. Výběrem z naší nabídky speciálních mozaik získáte kombinaci estetiky, kvality a funkčnosti. Přijďte a objevte náš sortiment speciálních mozaik, které vaše prostory promění v místa plná pohody a stylu.

Speciální mozaiky nabízejí nekonečné možnosti pro personalizaci vašeho interiéru. Ať už chcete vytvořit unikátní koupelnovou stěnu, zdobit kuchyňský obklad nebo přidat vizuální zájem do obývacího pokoje, naše speciální mozaiky jsou tou pravou volbou. Představují perfektní kombinaci krásy, odolnosti a kreativity. S našimi speciálními mozaikami dosáhnete nejen stylu a eleganci, ale také dlouhotrvající hodnoty pro váš domov.

 

 

 

 

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Po výběru typu keramické dlažby, kterou budeme obkládat, je nutné zvolit vhodné lepidlo, které ji spojí s podkladem, a posoudit, kolik ho budeme potřebovat. I když se to nezdá, není to snadný úkol, protože se na něm podílí celá řada různých faktorů. Mnoho

Jaké dlaždice zvolit pro podlahu v koupelně?

Jaké dlaždice zvolit pro podlahu v koupelně?

Koupelna je specifický prostor, který vyžaduje povrchovou úpravu spojující pevnost a kvalitu s požadavky na styl. Zajímavé je, že výběr koupelnové dlažby je mnohem náročnější než obkladu. V nabídce výrobců jako Paradyż atd. dominuje béžová, bílá a šeda