Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Liguria Alu1047p1b Ks1

349,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Baumax cena

Svítidlo Liguria Alu1047p1p Ks1

449,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Baumax cena

Svítidlo Liguria Alu 1047 C6b Sd Ls1

799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní svítidlo Begonya 1 03078 Whiteks1

189,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svietidlo Toscana 8395 SD1

1079,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svietidlo Marseille 8569 LP3 černá

4879,00 Kč / ks

Sloupové venkovní osvětlení rustikální

Sloupové venkovní osvětlení rustikální jsou jedinečné produkty, které vnašejí dekorativní světlo do vaší zahrady. Osvětlení a venkovní svítidla jsou pěkným, ale často podceňovaným prvkem zahradních úprav. Důležité není jen světlo samotné, ale také typ světelného zdroje. Můžete se rozhodnout pro velmi moderní lampy nebo zvolit osvětlovací sloupy v rustikálním stylu. V našem obchodě najdete ty nejzajímavější produkty, které se vyznačují vysokou funkčností, snadným použitím a jsou velmi estetické.

Sloupové venkovní osvětlení rustikální- Baumax.cz 

Atraktivní sloupové venkovní osvětlení rustikální

Moderní venkovní svítidla jsou rovněž  zajímavé osvětlovací sloupy. Vyrobeny z nerezové oceli nebo kvalitního plastu, lampy z těchto odolných materiálů poskytují dlouholetou službu. Umístění světelného zdroje v osvětlovacích sloupcích v určité výšce dělá svítidlo ideálním pro osvětlení květinových záhonů, cest a cestiček. Taková venkovní lampa je zajímavá a atraktivní, ale také mimořádně praktická – zajistí bezpečný pohyb po pozemku i za tmy.

Kde budou rustikální sloupková svítidla fungovat

Osvětlovací sloupy v rustikálním stylu atraktivně osvětlují klasické zahrady. Vysoký sloupek obsahuje světelný zdroj, který krásně nasvítí cestičky a záhony. Designéři navrhli kryty rustikálních sloupkových svítidel tak, aby odkazovaly na klasické styly. Toto osvětlení ladí bez problémů s rustikálním, venkovským, provensálským nebo francouzským stylem zahrady.

Výjimečně atraktivní jsou svítidla s pohybovými čidly. Stále populárnější jsou také stmívatelné osvětlovací sloupky, které vám umožňují upravit intenzitu světla podle vašich potřeb.

Jsou moderní osvětlovací sloupky dobrým řešením?

Krásná sloupková svítidla vám pomohou rozzářit vaši zahradu. Žárovky mohou mít zajímavé barvy, které navíc zvýší jejich estetickou hodnotu. Moderní sloupky mohou mít velmi klasický tvar, ale jsou mimořádně funkční a snadno se používají. Krásné sloupkové osvětlení se osvědčí jak na zahradě, tak v prostoru terasy a balkónu. Můžete s jejich pomocí osvětlit rovněž schodiště.

Pokud vybíráte venkovní svítidla nezapomeňte věnovat zvláštní pozornost jejich IP, což je stupeň krytí a ukazatel odolnosti proti vlhkosti a znečištění. Moderní sloupková svítidla by měla mít stupeň ochrany, který není nižší než IP44. To zajistí trvanlivost výrobků a ochrání je před nepříznivými povětrnostními vlivy a poškozením vlivem prachů, špíny a písku.

Na zahradu se hodí především lampy se zemním hrotem. Hrot vám umožní rychlou instalaci lampy – stačí hrot zatlačit do země a lampa je stabilizována v zemi.

Je LED technologie užitečná?

Ekologická a energeticky úsporná LED technologie je stále populárnější. Na trhu jsou LED žárovky, které můžete použít pro LED sloupková svítidla. Díky tomu bude krásné světlo energeticky úsporné, což se výrazně promítne do vašich účtů za elektřinu. Žárovka v LED technologii má extrémně nízkou poruchovost, takže ji nebudete muset často vyměňovat.

Než si koupíte žárovky, zkontrolujte, jaký typ závitu má váš sloupek. Obchod BauMax nabízí žárovky s různými závity, takže si můžete snadno koupit vhodný pro vás produkt. Díky tomu budou lampy funkční.

Jak odolná jsou sloupková svítidla z nerezové oceli?

Vysoký stupeň ochrany lampy zajišťuje nerezová ocel. Sloupková svítidla z nerezové oceli jsou produkty, které se vyznačují mimořádnou odolností. Lampy jsou odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, takže je můžete bez obav použít na svém pozemku. Neškodí jím prach ani nečistoty, díky čemu skvěle osvětlí příjezdové cesty k vašemu domovu. Kryty vyrobené z nerezové oceli jsou odolnější než ty z hliníku. K výrobě lamp se také používá mosaz a sklo.

Pevné a odolné sloupky a lampy osvětlují vaši zahradu po setmění, umožňují vám svobodně využívat pozemek i v noci. Díky nim můžete bez váhání zvát přátele na večerní party. Hosté se budou cítit bezpečně a pohodlně na dobře osvětlené zahradě. Lampy a kryty nejenže zkrášlují prostor domu, ale díky výrobě z odolných materiálů jsou také odolné vůči vnějším podmínkám.