Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Barva
Napájení
Druh ochrany
Patice
Počet zdrojů světla
Max. výkon (W)
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Možnost natáčení
Možnost měnit směr osvětlení
Energetická třída
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Florencja Alu3118lp Ks1

499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Liguria Alu1047p1b Ks1

319,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Liguria Alu1047p1p Ks1

399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Liguria Alu1047 C6p Ls1

799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svítidlo Liguria Alu 1047 C6b Sd Ls1

699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradne Svitidlo Igma 311900 1*E27 LS1

879,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solární Svitidlo Glen17000 LED

89,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svietidlo 8263 LP450 Inox

749,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svietidlo 8265 LP1100 Inox

1389,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Svietidlo 8264 LP650 Inox

919,00 Kč / ks

Sloupková svítidla z nerezové oceli

Atraktivní osvětlení je krásný a často podceňovaný prvek – proto stojí za to se na jeho roli v zahradním prostoru podívat blíže. Sloupková svítidla budou jistě dobrou volbou produktů z kategorie osvětlení a venkovní lampy. Mezi nimi jsou zase mimořádně zajímavá nerezová sloupková svítidla. Podívejte se, jak krásně budou vypadat na vaší zahradě.

Je nerezová ocel praktická?

Nerezová ocel je extrémně odolný a pevný materiál. Říká se mu také nerez a skvěle se hodí do venkovních podmínek – odolá měnícím se povětrnostním podmínkám, vysokým a nízkým teplotám a neublíží mu ani silné sluneční záření. Navíc není příliš náchylná ke korozi a snadno se udržuje v čistotě a dlouho si zachovává dobrý stav. Moderní tvar a barva budou snadno ladit s aranžmá, a proto se bude sloupkové osvětlení skvěle prezentovat v zahradním prostoru.

Při nákupu sloupků nezapomeňte zkontrolovat stupeň krytí výrobku. Vysoce kvalitní nerezová ocel zajišťuje vysokou třídu ochrany lampy, kov se snadno nedeformuje a dobře chrání elektroinstalaci.

Jsou nerezová sloupková svítidla vybaveny LED technologií?

Zahradní sloupky, také nerezové sloupkové osvětlení, mohou být vybaveny moderní, energeticky úspornou a ekologickou LED technologií. LED sloupková svítidla mají vysokou účinnost a zároveň poměrně nízkou spotřebu energie. Osvětlovací sloupky s LED technologií se charakterizují odolností a dlouhou životností - LED žárovky nejsou příliš poruchové a poslouží vám dlouho.

Světelný zdroj z LED osvětlovacích sloupků může mít jakoukoliv barvu, proto je dobré rozhodnout se pro tuto technologii a vytvořit na zahradě zajímavé aranžmá.

Kde se hodí moderní osvětlovací sloupky z nerezové oceli?

Osvětlovací sloupek můžete umístit prakticky do každé zahrady - jejich jednoduchý tvar a neutrální barva se snadno hodí jak k modernímu uspořádání, tak k tradičnější, klasické zahradě. Moderní sloupkové osvětlení můžete uvést do módních, atraktivních aranžmá v moderním minimalistickém stylu. Rustikální sloupkové osvětlení bude vypadat obzvláště krásně v klasických zahradách – podívejte se na ně, pokud jste se rozhodli vytvořit tradičnější uspořádání zelených ploch kolem vašeho domu.

Jak správně nainstalovat sloupkové osvětlení na zahradě?

Správný produkt výrazně zlepší úpravu zahrady, a proto stojí za zvážení, jakou zahradní lampu si pořídit. V našem obchodě BauMax  nabízíme ty nejzajímavější modely venkovních svítidel a sloupkovéhých svítidel. Výšku a šířku osvětlovacího sloupku si můžete vybrat dle potřeby. Svítidla jsou k dispozici také v různých barevných provedeních, abyste si mohli vybrat vhodný produkt pro své potřeby.

Nerezová sloupková svítidla by měla být instalována v blízkosti cestiček – zde budou fungovat nejlépe, osvětlí cestu a zajistí bezpečnost kolemjdoucích. Sloupkové svítidlo je také dobré namontovat do záhonu, kde dopadající světlo na krásné exempláře trav, trvalek a keřů ještě zvýší estetiku aranžmá. Svítidla podtrhnou krásu a vyzdvihnou jedinečný charakter zahrady.

Počet lamp se může lišit, je dobré je umístit v takové vzdálenosti od sebe, aby se paprsky světla vzájemně překrývaly a tím dobře osvětlovaly cestu. Zkontrolujte, jaký je příkon P žárovky (hledejte značku „max. příkon“) – žárovky s vyšším příkonem osvětlí větší plochu. Pokud je lampa o něco vyšší, bude také schopna lépe osvětlit vybraný prostor. Výška lampy by však neměla přesáhnout 40 cm, příliš vysoká lampa bude nepraktická.