Elegantní rozkládací pohovka do obývacího pokoje ve stylu glamour

17.09.2021

Glamour styl je v současné době jedním z nejoblíbenějších v této sezóně. Skvěle funguje nejen v módě, ale také v interiérovém designu. Pamatujte, že nejdůležitější zásadou ve stylu glamour je vysoký lesk a větší množství efektních, lesklých doplňků. Poradíme vám, jak si zařídit místnosti ve svém bytě a vybrat nábytek do obývacího pokoje, tak aby potěšíl vás a vaše hosty. Řekneme vám, která rozkládací pohovka, gauč nebo pohovka s funkcí spaní bude nejlepší pro uspořádání prostoru ve stylu glamour ve vašem domu.  


V tomto článku:

1. Zvolte  pohodlí
2. Velikost a prostor
3. Atraktivní doplňky
4. Moderní pohovky a rozkládací pohovka do každého interiéru
5. Rozkladací pohovky se spací plochou do obývacího pokoje a jejich funkčnost
6. Jedinečné pohovky a  sedací soupravy do obývacího pokoje
7. Perfektní postel a pohovky - relaxujte v pohodlí domova
8. Doplňky vybrané speciálně pro vás
9. Ideálně zvolená barva stěn je zásadníPohovky- Baumax.cz

 

Zvolte  pohodlí


Pohovky a gauče měly by především splňovat vaše potřeby a očekávání. Při výběru pohovky se spací funkcí dbejte na to, aby velikost, tvar a barva nábytku odpovídala vašemu vkusu. Zbytek můžete doplnit klasickými a efektními doplňky a příslušenstvím. Můžete si je vybrat z naší bohaté nabídky produktů nebo použít starožitnosti a akcesoria, které už vlastníte. Pamatujte na lesklé prvky - zlata a stříbra ve stylu glamour není nikdy  příliš moc!

Velikost a prostor

Elegantní rozkládací pohovky nebo pohovky se spací funkcí budou vhodné do obývacího pokoje, denního pokoje nebo ložnice v glamour stylu, v případě pokud hledáte nábytek, kde budete moci pohodlně relaxovat a také přespat. Můžete se také rozhodnout pro pohodlnou pohovku, ke které skvělým doplňkem  budou povlaky na polštáře a dekorativní polštáře s efektními vzory. Samotná pohovka by také měla být bohatě zdobená a vyčnívat mezi ostatním nábytkem. Dostupné v našem obchodě přehozy na postel a deky budou v tomto případě skvěle fungovat. Ujistěte se, že jsou vyrobeny z výrazného a nejlépe lesklého materiálu. Tyto doplňky vytvoří útulnou atmosféru, díky které se všichni pozvaní přátelé a známí, budou ve vašem obývacím pokoji cítit velmi příjemně.

 

Sedací soupravy- Baumax.cz


Atraktivní doplňky

Všechny druhy vzorů, dekorací a v některých případech dokonce třásně také dokonale zapadnou do  glamour stylu. Pokud zvolíte lesklé přehozy, pohovky budou s tak stylovým doplňkem vypadat skvěle. Důležitý je také materiál. Textilie a doplňky by měly být vyrobeny z vysoce kvalitních, nejlépe ekologických materiálů. Skvělou volbou je také rozkládací pohovka. Dalším doplňkem vhodným do interiéru v tomto stylu budou zrcadla orámované bohatě zdobenými třpytivými rámy, které navíc pomůžou vizuálně zvětšit malý prostor vašeho bytu.

Moderní pohovky a rozkládací pohovka do každého interiéru

V našem obchodě určitě najdete něco pro sebe. Také se ujistěte, že vaše místo k odpočinku je co nejpohodlnější – rozkládací pohovky jsou dobrou volbou, pokud si ceníte především funkčnosti v interiéru. Ukažte svým hostům, že  glamour styl vám není cizí, a vyberte si něco z naší  bohaté nabídky pohovek a gaučů. Elegantní a nadčasové modely budou perfektní pro jakýkoliv styl aranžmá interiéru. Celek lze doplnit dekorativními polštáři v univerzálních barvách.

 

Pohovky- Baumax.cz


Rozkládací pohovky se spací plochou do obývacího pokoje a jejich funkčnost

Pohovky do obývacího pokoje nebo rozkládací pohovky jsou skvělým nápadem, pokud chcete, aby byl pokoj odpočinkovou zonou pro celou rodinu. Široký výběr sedacího nábytku v našem obchodě vám to snadno umožní. Vkusné doplňky, obrazy, nástěnné hodiny nebo fotorámečky jsou dalšími prvky, které zdůrazní glamour styl vašeho interiéru. Vyberte si rozkládací pohovku a váš obývací pokoj získá funkčnost. Také v tomto aranžmá bude rozkládací pohovka fungovat skvěle.
Spací funkce vám umožní odpočívat nebo zdřímnout si po náročném dni v práci. Rozkládací  pohovka je mimořádně pohodlný kus nábytku a díky této funkci perfektně uspořádáte prostor v malé místnosti. Rohové pohovky do  obývacího pokoje se také osvědčí, když vám chybí místo pro větší kus nábytku. Vyberte si také vhodná křesla do obývacího pokoje. Měly by upoutat pozornost a nalákat vás k odpočinku.  Zvolte nábytek ve výrazné barvě nebo přidejte lesklý přehoz.

 

Jedinečné pohovky a sedací soupravy do obývacího pokoje

Interiéry by měly být funkční a atraktivní. Výběr spravné pohovky nebo rozkladací pohovky je polovina úspěchu. Modely, které nabízíme v našem obchodě, vás určitě osloví. Židle do obývacího pokoje ve stylu glamour by měla mít efektní, zdobená opěradla. Je dobré, když je nábytek o něco těžší a masivnější. Drobné doplňky dotvoří celek. Stoly do obývacího pokoje jsou také nepostradatelným prvkem, pokud plánujete zařídit interiér, kterému nic nechybí. Obzvlášť pokud rádi pořádáte rodinná setkání a zvete přátele. V našem obchodě najdete široký výběr atraktivního nábytku, nevšední modely a různé doplňky. Sedací soupravy pro volný čas do obývacího pokoje, které také najdete v naší nabídce, také zdůrazní glamour styl vaší místnosti. Skvělou volbou budou například kožené modely se zajímavým zdobením.

Perfektní postel a pohovky - relaxujte v pohodlí domova

Pokud si naopak chcete vybrat tu nejlepší postel na spaní a zařídit ložnici v glamour stylu, pamatujte, že účinným a pohodlným doplňkem bude také ložní povlečení. Stačí si vybrat lesklý materiál a výrazné vzory. Výběr vhodného modelu postele vám zajistí kvalitní spánek. Dalším funkčním a efektním prvkem, jak do ložnice, tak do obyvacího pokoje budou vitríny a regály. Prosklené vitríny dokonale vyexponují doplňky a dekorativní předměty ve stylu glamour ve vašem obývacím pokoji. Konferenční stolky do obyvacího pokoje budou vypadat velmi stylově, zvláště pokud na ně umístíte dekorativní prvky - například lesklý, starožitný svícen. Přidejte mírně lesklý ubrus a stůl nebo  stolek bude během slavnostní večeře vypadat ještě efektněji.

 

Rohové sedací supravy-Baumax.cz
 

Doplňky vybrané speciálně pro vás

Pokud hledáte funkční, ale také elegantní kus nábytku, zde vhodnou volbou budou obývací stěny. Ideální pro aranžmá v glamour stylu budou modely imitujicí starožitný nábytek a s lesklými prvky. Naopak skvělým doplňkem elegantního konferenčniho stolku budou pufy. I když se to možná na první pohled nezdá, ve stylu glamour budou dobře ladit TV stolky, stačí si vybrat ty s bohatším zdobením nebo v imitaci starožitného kusu nábytku. Nezapomeňte ani na vhodný koberec. Určitě zdůrazní charakter vašeho obývacího pokoje ve stylu glamour a udělá prostor útulnějším. Vyberte si syté barvy, lesklé provedení se vzory a třásněmi. Pro lidi, kteří nejsou příznivci koberců nebo kobercových krytin, budou vhodným řešením tmavé panely z  masivního dřeva. V kombinaci se stěny v béžové barvě vytvoří ve vašem obývacím pokoji jedinečnou atmosféru. Na takovém pozadí skvěle vynikne pohovka, pohovka s lesklým přechozem nebo postel.
 

Ideálně zvolená barva stěn je zasadní

Také se ujistěte, že glamour styl ve vašem interiéru je doplněn ideálně zvolenou barvou stěn. Pohovky a tmavý nábytek budou vypadat skvěle na pozadí světlých, klasických barev. Vsaďte na zlaté odstíny, stejně jako na teplejší hnědé nebo klasické béžové. Barvy by měly být trvanlivé, aby jejich intenzivní odstín vydržel po mnoho let. Vyberte si vhodnou barvu z naší bohaté nabídky a mnoha odstinů. Na stěny můžete zavěsit obrazy krajiny a fotografie zarámované do ozdobných rámů. Díky všem těmto útulným doplňkům, rozkládací pohovce nebo pohovce si můžete být jisti, že se váš pokoj promění v pohodlné místo - ideální pro relaxaci nebo čtení oblíbené knihy.  Přidejte také pár osobních prvků, jako jsou vaše oblíbené knihy nebo rodinné fotografie, a váš byt bude ještě příjemnější a útulnější.


NECHTE SE INSPIROVAT!
 

Nábytek do obývacího pokoje Sven III Nábytek do obývacího pokoje White Sea I Nábytek do obývacího pokoje Trass IV Nábytek do obývacího pokoje Castel VIII

 

Zpět