Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
S možností spaní
Hloubka (cm)
Barva
Více
Úložný prostor
Šířka (cm)
Výška (cm)

Rozkládací pohovky

1  2  3  4    
Pohovka Danka lux 05

Pohovka Danka lux 05

4389,00 Kč / ks
Pohovka Komo inari 95/91

Pohovka Komo inari 95/91

9699,00 Kč / ks
Pohovka Oslo alfa 17

Pohovka Oslo alfa 17

12369,00 Kč / ks
Pohovka Wiktoria

Pohovka Wiktoria

7699,00 Kč / ks
Pohovka Eliza

Pohovka Eliza

6129,00 Kč / ks
1  2  3  4    

Moderní rozkládací pohovku je možné vyměnit za postel v ložnici. Klíčem k úspěchu je vybrat si tu správnou pohovku, která bude vyhovovat celkovému charakteru interiéru. Do minimalistických pokojů jsou vhodné spíše elegantní klasiky, zatímco v tradičně zařízeném obývacím pokoji můžete více experimentovat. Samostatnou kategorií jsou rozkládací pohovky pro dětské pokoje a pro teenagery, v nabídce obchodní sítě Baumax máme pohovky, které zaujmou odvážnými a barevnými potahy!

Rozkládací pohovky- Baumax

Rozkládací pohovky: především funkčnost

Moderní rozkládací sedací soupravy, vybavené rozměrnými kontejnery na ložní prádlo, jsou nepochybně ideálním řešením pro malé místnosti. Umístění takové pohovky do obývacího pokoje dokonale prochází zkouškou, když vás neohlášeně navštíví přátelé a budou potřebovat přespat. Pohodlné rozkládací pohovky jsou také odpovědí na potřeby párů, které se stávají rodiči a musí se přestěhovat z existující ložnice do obývacího pokoje. Správná velikost a pevný rozkládací mechanismus nás mohou zachránit v hodně situacích a poskytnout pohodlí, které nesvazuje postel s matrací!

Rozkládací pohovka uprostřed obývacího pokoje

Pohodlná pohovka je centrem rodinného života a základem všech společenských setkání v našich bytech. Díky tomu se místnost stává útulnějším. Obohacená o pohodlné područky a polštáře, vám umožní strávit celý den prožíváním odpočinku. Moderní sedací soupravy jsou lemovány kvalitními látkami, díky čemuž jsou odolné vůči nečistotám a poškozením, zejména když jsou v domácnosti malé děti a domácí zvířata. Vyberte si vhodný nábytek do obývacího pokoje k vaší pohovce a vychutnejte si jedinečný interiér!