Rady profesionálů

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

20.11.2019

Při výběru vstupních dveří doporučujeme, abyste se zaměřili na technické parametry, jako je životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Pro spokojený nákup je nutné, aby se vizuálně přizpůsobily stylu vaší domácnosti včetně exteriéru.

Typy a použití plotových panelů

15.11.2019

Moderní vzhled a vysoká kvalita plotových panelů z nich dělá variantu, kterou si vybírá stále více lidí. Ověřte si, jaké jsou jeho silné stránky, a zjistěte, jaké typy existují.

Nábytek na míru – kdy je nejlepší čas se rozhodnout?

15.11.2019

Nábytek na míru je způsob, jak realizovat svou vlastní vizi interiéru, kdy běžně dostupné produkty v obchodech nesplňují vaše chutě a očekávání. Ne zřídka jejich design zahrnuje také potřebu nejlepšího rozvoje malého nebo neměnného prostoru.

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

15.11.2019

Během renovace koupelny je instalace vany jedním z časově nejnáročnějších prací. Doporučujeme si předem zjistit informace, které jsou potřebné k tomuto procesu, aby se později předešlo chybám.

Cesta pro malou kuchyň. Praktické rady, které budou dělat zázraky

15.11.2019

Malá kuchyň je velkou výzvou. Ačkoli se může zdát, že se jedná o jednoduchý úkol, skutečnost je někdy úplně jiná. Zjistěte, jak snadno se vyrovnat s malou kuchyní a uspořádat ji s velkým účinkem!

Které vnitřní dveře vybrat? - Průvodce a současné trendy

06.11.2019

I když si to často neuvědomujeme, vnitřní dveře hrají v našich interiérech velkou roli - dobře zvolené jsou dokonalým prvkem, který zapadá do celé stylizace domu nebo bytu.

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

Funkční dlažba na venkovní schody – spojení bezpečnosti a stylu

21.10.2019

Jak realizovat venkovní schody? Tuto otázku si kladou mnozí lidé, kteří zrovna řeší, jak funkčně a esteticky upravit okolí svého domu. Schody musí nejen dobře vypadat, ale především stoprocentně plnit svoji roli.

Podlahové panely – na čem závisí jejich cena?

11.10.2019

Podlahové panely jsou jedním z nejpraktičtějších řešení, pokud jde o dokončování podlah doma. Jejich výhody lze násobit: od estetických hodnot, přes užitkové až po otázku montáže.

Nejen obklady - 5 nápadů na originální realizaci stěn v koupelně

04.10.2019

Koupelna by nám měla sloužit nejen ke každodenní hygieně, ale měla by být místem, které je spojené s relaxací a odpočinkem po stresujícím dni.

Jaké panely vybrat do kuchyně? 5 praktických rad

27.09.2019

Podlahové panely jsou skvělou alternativou pro dřevěné podlahy. Relativně levné a snadno se instalují, jsou stále více populární mezi kupujícími.

Čím se řídit při nákupu obkladů do kuchyně?

25.09.2019

Při výběru obkladů do kuchyně bychom měli brát v úvahu styl, který převládá v místnosti, a jejich technické parametry. Estetika spojená s funkčností je zárukou spokojenosti s nákupem.

Jak uspořádat koupelnu v bloku – aneb malý prostor a funkčnost

23.08.2019

Bez ohledu na to, zda máte velký nebo malý prostor pro uspořádání, nejdůležitější je uspořádat ho tak, aby plnil nejdůležitější funkce a současně aby odpovídal vkusu a individuálním potřebám členů domácnosti.

Pokoj pro teenagery. Nábytek pro vaše dítě

19.08.2019

Pokud jde o stylizaci a uspořádání svého pokoje, dokáží být teenageři velmi nároční. To, co se líbí dospělým, vůbec nemusí odpovídat prioritám dospívajícího člověka.

Typy žárovek a jejich použití. Čim se řídit při výběru?

16.08.2019

Je jich spousta, ale stojí za to vědět, že ne všechny jsou vhodné pro každou místnost v našem domě. Umělé světlo v něm však hraje velmi důležitou roli. To je důvod, proč je tak důležité správně sladit světelný zdroj s typem místnosti.

Dlažby do kuchyně - matné, lesklé nebo lapovaný?

15.08.2019

Kuchyň je srdcem každého bytu. Připravujeme tam jídla, která nám dávají radost a energii. Není divu, že se všichni starají o její původní estetický vzhled.

Jaký si pořídit kuchyňský nábytek – na zakázku nebo sektorový?

12.08.2019

Kuchyň je místem s největšími nároky, proto její uspořádání je třeba pečlivě promyslet. Volba správného řešení je subjektivní záležitostí, nicméně je třeba zvážit několik možností.

Panely nebo dlaždice? Pro jakou podlahu v předsíni se rozhodnout?

09.08.2019

Předsíň je, ikdyž se to nezdá, velmi důležitou místností - hosté, kteří k nám přijdou, si mohou na jejím základě vytvořit názor na naše domovy.

Domácí dětské hřiště nemusí být drahé - podívejte se na naše nápady

05.08.2019

Promyšlené dětské hřiště na vaší vlastní zahradě není jen zárukou bezpečně stráveného času pro batole ve společnosti sourozenců a vrstevníků, ale také nezapomenutelné okamžiky skvělé zábavy.

Typy koupelnových obkladů. Které z nich se těší největší popularitě?

26.07.2019

Všechny obklady nejsou stejné. Každý, kdo alespoň jednou potřeboval vybrat dlaždice do koupelny, to dobře ví. Otázky jako: "čím se od sebe liší jednotlivé typy obkladů?", "Jakým parametrům stojí za to věnovat pozornost při výběru?" Vám nedají spát.

Španělské obklady do koupelny - populární trend, který nikdo nečekal

22.07.2019

Španělské obklady jsou vynikajícím dekorativním prvkem. Dnes se stále více lidí rozhoduje pro tuto formu zařizování ve svém domě nebo bytě. Není to nic divného!

Typy a výhody manželských postelí

15.07.2019

Že je lepší spát spolu, nemusíte nikoho přesvědčovat. Stojí však také za to, aby to bylo nejen hezké, ale také pohodlné. Nic v tom nepomůže tak, jako správný výběr postele.

Způsoby, jak ekonomicky dokončit podlahu - nejen levná dlažba

15.07.2019

Při uspořádání bytu nebo domu jsou důležité nejen vizuální aspekty. Nikoho není třeba přesvědčovat o tom, že finance jsou také důležité. Naštěstí existují způsoby, jak skloubit jedno s druhým.

Dlažba do kuchyně - čemu věnovat zvláštní pozornost při výběru?

12.07.2019

Kuchyň je místnost, kterou využíváme každý den. Navíc je vystavena vlhkosti a častému výskytu nečistot. To je důvod, proč volba kuchyňské dlažby musí být promyšlená - musíte se ujistit, že dlažba bude dobře plnit svůj úkol.

Jak zařídit koupelnu se závěsnou skříňkou v hlavní roli?

04.07.2019

Pohodlná a funkční koupelna je zárukou komfortu a tím i naší spokojenosti. Každý sní, o tom že bude mít koupelnu, která ho vždy potěší svým vzhledem ale i řešením, které jsou pro danou koupelnu velmi praktické na používání.

Koupelna snů - základ pro pohodlí a luxus pro každého

04.07.2019

Při plánování stěhování do nového bytu nebo domu je vždy nutnost dokončení koupelny snů, bez níž není možné žít a fungovat normálně. Každý má svou vlastní představu o koupelně jako ze snu.

Odsavač par – jaké má výhody a nevýhody

02.07.2019

Je to jeden z typů kuchyňských digestoří. Skupina odsavačů zahrnuje i komínové digestoře a ostrovní digestoře. Nejoblíbenější modely jsou teleskopické, které mají posuvnou přídavnou zásuvku.

Jak se starat o zahradní nábytek?

01.07.2019

Již ve fázi hledání pro sebe zahradního nábytku, stojí za to seznámit se s informacemi od výrobce o tom, jak byly impregnovány a s doporučeními pro jejich správnou údržbu.

Praktické nápady na uspořádání malé zahrady

28.06.2019

I když neexistuje jednotný a osvědčený návod na úspěšné zřízení zahrady, můžeme poukázat na několik faktorů, které vám pomohou vytvořit soukromou oázu klidu.

Módní fasádní obklady – rady pro provedení

27.06.2019

V dnešní době fasáda nemá jen chránit budovu před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy, ale také má být její ozdobou. Na výběr je řada různých možností a řešení - níže uvádíme moderní a praktické nápady pro dokončení venkovní strany domu.

  1  2  3  4  5  6  7