Rady profesionálů

Odsavač par – jaké má výhody a nevýhody

02.07.2019

Je to jeden z typů kuchyňských digestoří. Skupina odsavačů zahrnuje i komínové digestoře a ostrovní digestoře. Nejoblíbenější modely jsou teleskopické, které mají posuvnou přídavnou zásuvku.

Jak se starat o zahradní nábytek?

01.07.2019

Již ve fázi hledání pro sebe zahradního nábytku, stojí za to seznámit se s informacemi od výrobce o tom, jak byly impregnovány a s doporučeními pro jejich správnou údržbu.

Praktické nápady na uspořádání malé zahrady

28.06.2019

I když neexistuje jednotný a osvědčený návod na úspěšné zřízení zahrady, můžeme poukázat na několik faktorů, které vám pomohou vytvořit soukromou oázu klidu.

Módní fasádní obklady – rady pro provedení

27.06.2019

V dnešní době fasáda nemá jen chránit budovu před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy, ale také má být její ozdobou. Na výběr je řada různých možností a řešení - níže uvádíme moderní a praktické nápady pro dokončení venkovní strany domu.

Z čeho by měl být vyroben zahradní nábytek? Výhody a nevýhody různých materiálů

24.06.2019

Materiál, ze kterého se zahradní nábytek vyrábí, je jedním z hlavních faktorů, který je třeba vzít v úvahu při výběru nábytku pro sebe.

Sprchový kout s vaničkou – pohodlná alternativa pro vanu

13.06.2019

Kdo netouží po pohodlné bublinkévékoupeli ve vaně? Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se regenerovat a relaxovat. Teplá voda, spousta pěny, možná i meditační hudba a desítky svíček? Zní to velmi lákavě. Jeden problém zůstává.

Čím se řídit při výběru zahradního nábytku?

11.06.2019

Pečlivě sestříhaný trávník, voňavé květy na záhonech, vypěstěné keře a stromy, nestačí k tomu, abychom si plně užili relaxaci na zahradě. Nepostradatelný je také nábytek zajišťující komfort, jehož široká nabídka může způsobit závratě.

Jak položit podlahové dílce? 6 rad pro práci

03.06.2019

Podlahové dílce se stávají stále častějším řešením při dokončování podlah. Proč? Je to levný systém a velmi snadno se montuje. K položení podlahových dílců nepotřebujete profesionální dovednosti ani drahé nástroje.

Koupelnové obklady v podkroví – jaké vybrat?

31.05.2019

Podkroví je klimatickým místem každého domu, které lze uspořádat jako nejzajímavější místnost v celém domě. Řídí se však svými zákony, které - ikdyž nechceme - musíme dodržovat.

Jak uspořádat šestihranné obklady? 5 inovativních nápadů

24.05.2019

Nudí Vás klasické čtverce a obdélníky na stěnách vaší kuchyně nebo koupelny? Vyberte si šestihranné obklady, řešení, které je stále více populární nejen na Západě, ale i u nás. Jsou to prostě keramické obkládačky ve tvaru šestihranu.

Jak navrhnout vestavěnou skříň? Inspirace a rady

15.05.2019

Toto řešení uspořádání je velmi oblíbené zejména v malých bytech, kde každý úložný prostor má cenu zlata. Vestavěná skříň v ložnici usnadňuje udržování čistoty a pořádku. Jak ji navrhnout, aby co nejlépe plnila svou funkci? Čtěte a ověřte.

Ať žije barva! Barevný kuchyňský nábytek – inspirující uspořádání

09.05.2019

Už několikrát jsme se zmínili o tom, že kuchyň je srdcem každého domova. Není na tom nic divného, protože se v ní odehrává velká část rodinného života.

Vybíráme vhodné dveře a korpusy vestavěných skříní ve Vaší šatně

08.05.2019

Až hrůza pomyslet, kolik různých oděvů a tretek hromadíme během našeho života. Stává se, že některé věci jsme dlouho nepoužívali a stejně je těžké se s nimi rozloučit. „Někdy se přece mohou ještě hodit!“ Jindy máme sentimentální vztah ke starému oblečení.

Klasika ve Vašem obývacím pokoji – jaký nábytek vybrat?

30.04.2019

Pokud plánujete rekonstrukci obývacího pokoje nebo chcete zcela změnit interiér, stojí za to vsadit na klasický nábytek do obývacího pokoje.

Šatní skříně do předsíně a nejen tam – 6 způsobů na chytré uložení věcí v malém bytě

30.04.2019

V malých bytech každý centimetr má cenu zlata. Všichni však víme, že z roku na rok přibývají nové věci a je velmi obtížné najít pro ně místo. V důsledku toho těchto vzácných centimetrů rychle ubývá a byt se jeví jako přeplněný.

Inspirace na moderní obývací pokoj – komoda místo obývací stěny

29.04.2019

Obývací stěna je pozůstatek minulé éry - kus nábytku spojený s dobou PLR, pozadí požehnání mnoha novomanželů, posvátné místo pro nikomu nepotřebné tretky.

5 pravidel, která je třeba mít na paměti při údržbě kožených rohových sedaček

29.04.2019

Pokud plánujete koupi koženého nábytku do obývacího pokoje, je vhodné také vědět, jak se o něj správně starat. Teprve pak máte záruku, že zůstane po mnoho let ve velmi dobrém stavu.

Skříň v ložnici, do které se vejde všechno Vaše oblečení. Jakou vybrat?

29.04.2019

Ložnice je vyjímečnou místností v každém domě. Rádi v ní trávíme volný čas, takže stojí za to zařídit ji tak, aby byla nejen estetická, ale také funkční.

Vysněný pokoj pro holčičku. Poznejte 5 inspirací

09.04.2019

Uspořádání pokoje pro holčičku je příjemnou, ale velmi náročnou záležitostí. Toto místo musí být spojeno s teplem, bezpečím a veselostí a zároveň by mělo být charakterizováno nejvyšším stupněm funkčnosti.

Vizitka tvého bytu – jak uspořádat předsíň?

05.04.2019

Uspořádání obývacího pokoje - čisté potěšení! Uspořádání dětského pokoje - zábava! Vybavení koupelny - ukázka dokonalosti a kreativity! Organizace předsíně... bolest a utrpení.

Dřevěná komoda do obývacího pokoje. Hit nebo šunt?

05.04.2019

Komoda je kusem nábytku s tradicemi, jehož počátky sahají do Francie ze sedmnáctého století. Ačkoli v ložnici Ludvíka XIV ve Versailles se tento kus nábytku prezentoval zcela jinak než dnes, jeho základní prvky, tj. zviditelněné zásuvky, se zachovaly.

Modulární nábytek – je vhodný do každého interiéru

05.04.2019

Systémový nábytek, známý také jako modulární nábytek, je ideálním řešením pro malé byty. Zamilují si ho také všichni individualsté, kteří si cení originální styl.

Obývací pokoj a ložnice v jednom – jak vybrat vhodnou rozkládací pohovku?

05.04.2019

Rozkládací pohovka se osvědčí zejména v malých bytech, ve kterých každý centimetr plochy vyžaduje rozumné uspořádání.

Salon ve skandinavském stylu – jaký nábytek nemůže v něm chybět?

04.04.2019

I když inspirací k vytvoření tohoto stylu bylo chladné a drsné klima Skandinávie, přesto v takto uspořádaných interiérech je cítit atmosféru plnou tepla.

Odpočinek do obývacího pokoje – pohovka nebo rohová sedačka?

28.03.2019

Obývací pokoj je vizitkou každého bytu. Nejčastěji se jedná o velký, prostorný pokoj, ve kterém nejen přijímáme hosty, ale také je to pokoj, ve kterém trávíme svůj volný čas. Právě proto musíme se v něm dobře cítit.

Podlahy – vyberte řešení, které je pro Vás nejlepší

16.08.2018

Podlahy dřevěné, laminátové nebo LVT vinylové, vyberte si ty správné pro svůj dům nebo byt!

  1  2  3  4  5  6  7