Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Zahradní kolečko 75 l

999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Záhradní kolečko pozink 90l

1699,00 Kč / ks

Kolečka a zahradní vozíky

Kolečka a zahradní vozíky jsou nenahraditelným vybavením pro zahradníky a všechny, kteří si cení pohodlí a efektivity při práci venku. Zahradní kolečka jsou navržena tak, aby usnadnila přepravu, přenášení a organizaci různých materiálů na vaší zahradě. Díky nim bude práce na zahradě jednodušší, efektivnější a příjemnější.

Kolečka a zahradní vozíky - Baumax.cz

Zahradní kolečka jsou všestranná a perfektní nastroje pro různé zahradní úkoly. Ať už potřebujete přepravit pytle zeminy, hnojiva nebo kamení, naše zahradní kolečko si poradí s každým úkolem. Díky velké kapacitě a odolné konstrukci můžete snadno přemisťovat velké množství materiálů, což vám ušetří čas a námahu.

Zahradní kolečka jsou také neocenitelné při stavebních nebo rekonstrukčních pracích na zahradě. Pomocí koleček přemístíme cihly, písek, cement, desky a další stavební materiály. Díky nim realizujete vaše projekty efektivněji a rychleji. Během podzimního období jsou zahradní kolečka užitečným nástrojem pro sběr listí a větví z vaší zahrady. Díky nim se vyhnete únavnému ručnímu přenášení listí a ušetříte spoustu času.

Pokud plánujete přemisťovat rostliny z jednoho místa na druhé, zahradní kolečka jsou perfektním řešením. Zajišťují bezpečný transport rostlin a minimalizují riziko poškození jejich jemných kořenů nebo stonků.

Naše zahradní trakaře vybavujeme ergonomickými rukojeťmi a robustními koly, které zajišťují maximální pohodlí a snadnou manipulaci. Vyrábíme je z vysoce kvalitních materiálů, jako je ocel, hliník a plast. Práce na zahradě bude s nimi efektivnější, meně únavná a za kratší dobu stihnete více.

Kolečka a zahradní vozíky- plastové nebo kovové

Volba mezi kovovým a plastovým zahradním kolečkem může záviset na mnoha faktorech a individuálních preferencích uživatele. Oba typy koleček mají své výhody a příslušné použití. Před výběrem toho spravného se vyplatí zvážit následující faktory.

Kovová zahradní kolečka jsou známá svou pevnou konstrukcí a odolností. Kovové rámy a boční stěny poskytují pevnost a stabilitu při přepravě těžkých materiálů, jako jsou kameny nebo suť. Kovová zahradní kolečka jsou méně náchylná k mechanickému poškození a odolná vůči povětrnostním vlivům, jako je UV záření nebo měnící se povětrnostní podmínky. Zahradní kolečka jsou odolnější vůči extrémním teplotám, a to jak extrémnímu chladu, tak i teplu. Kovová zahradní kolečka lze použít v různých podmínkách pro různé zahradnické práce, jak na domácích zahradách, tak pro profesionalni použití.

Plastová zahradní kolečka jsou obvykle lehčí než kovové, což usnadňuje manévrování a pohyb. Jsou ideální pro lidi, kteří potřebují lehký nástroj pro přepravu menších množství materiálů. Zahradní kolečka jsou odolná proti korozi, což znamená, že nerezaví a nekazí se vlivem vlhkosti nebo chemikálií. Plastová zahradní kolečka obvykle produkují méně hluku při cestování po tvrdých površích a mohou být také bezpečnější při kontaktu s elektrickými dráty, protože plast nevede elektřinu. Plastová zahradní kolečka se snadněji čistí a udržují, protože neabsorbují vlhkost a nekorodují.

Jaké zahradní kolečko si mám koupit?

Kovová i plastová zahradní kolečka mají své jedinečné vlastnosti a výhody. Výběr závisí na preferencích uživatele, typu zahradních prací a očekávání ohledně síly, hmotnosti a odolnosti zahradního kolečka. Za zvážení stojí i cena, protože kovová zahradní kolečka bývají dražší než plastová. Stojí za to si přečíst i hodnocení ostatních uživatelů a porovnání různých modelů koleček. To vám pomůže se rozhodnout pro typ, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a očekáváním.

Kategorie: Zahradní nářadí