Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Druh sortimentu
Hledat

Hrábě

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
299,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
89,00 Kč / ks
89,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
79,00 Kč / ks
35,00 Kč / ks
1  2    

Zahradní košťata a hrábě

Krásné, barevné květiny, jedinečné druhy stromů a keřů a udržovaný a zdravý trávník - o takovém stavu svého pozemku sní každý zahradník. Aby zahrada vypadala krásně, bude potřebovat vhodnou péči a účinný úklid zahrady. Kategórie: Hrábě

 

Hrábě- Baumax.cz

 

Úklid zahrady

Dobře udržovaná a zdravá zahrada je uklizená zahrada bez zbytečných odpadků, spadaného listí nebo uschlých rostlin. Úklid na zahradě (údržba zahrady) se nejčastěji provádí na jaře a na podzim. Při úklidu budou užitečné výrobky, jako je koště a hrábě. Rukojeť nářadí je obvykle vyrobena ze dřeva nebo hliníku a v případě potřeby ji lze zakoupit samostatně.

 

Koště

Je velmi užitečné při zametání dlažební kostky, balkonů nebo teras. S jeho pomocí se nejen zbavíme spadaného listí z chodníku, ale také zameteme z cesty posečenou trávu. Nejoblíbenější jsou - smetáky a košťata chodníková

Smeták - nástroj s rukojetí, která vychází přímo ze smetáku. Vhodný pro zametání a odstraňování nečistot z různých povrchů.

Koště chodníkové - rukojeť je mírně nakloněna pod určitým úhlem, díky čemuž můžete udělat charakteristický zametací pohyb směrem „od sebe“. Koštětem můžete nejen zamést posečenou trávu nebo listy, ale také umýt terasové nebo balkónové dlaždice malým množstvím vody.

 

Hrábě- Baumax.cz

 

 

Hrábě

Budou vhodné pro shrabování listů a pokosené, uschlé trávy z trávníku. Díky nim bude jarní a podzimní úklid zahrady probíhat hladce.

Hrábě na listí - mají obvykle tvar vějíře. Umožní vám sbírat listy, větvičky a větší odpadky.

Kovové hrábě - mají o něco menší zuby a jsou ideální pro úpravu terénu pro nově zakládaný trávník nebo pro přípravu půdy v zeleninových záhoncích. Pomocí kovových hrábí smícháte také vrchní vrstvu půdy s hnojivem nebo rašelinou.

Zahradní drápy - budou užitečné pro malé zahradní práce, plení záhonů a práci v zeleninové a bylinkové zahradě.

 

Hrábě- Baumax.cz