Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Druh sortimentu
Hledat

Hrabla na sníh

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
749,00 Kč / ks
129,00 Kč / ks

Ať už chcete nebo ne, v zimě bude několik dnů, kdy budete muset vyčistit příjezdovou cestu nebo vchod do domu. Je to v podstatě jedna z důležitých činností – bez ní nebude možné se dostat z domu a samotné vycházení bude někdy i nebezpečné. Proto je nutné pravidelně odstraňovat sníh. Pro tento účel lze použít velmi jednoduchý nástroj, kterým je sněžná lopata. Kterou lopatu byste si měli zvolit, aby bylo odstraňování sněhu co nejjednodušší?

Hrabla na sníh - BauMax

Jaké sněžné lopaty si můžete vybrat?

Sněžné lopaty – BauMax

 

Před zimní sezónou doporučujeme pozemek vybavit sněžnou lopatou. Výběr je rozmanitý a stojí za to se podívat na vlastnosti takových lopat ještě před nákupem.

 

Nejprve si zkontrolujte materiál:

 

  • Plast
    Plastové lopaty jsou levné a jejich kvalita je skutečně vysoká. Jedná se o odolné nástroje, které budou sloužit několik zimních sezón

  • Dřevo
    Lopaty vyrobené z dřevěných prvků jsou nejméně odolné, zároveň však nejlevnější. Pokud vám záleží na odolnosti, nebudou tyto modely nejlepší volbou.

  • Kov, hliník
    Sněžné lopaty vyrobené z hliníku jsou velmi odolné a pohodlné na používání. Budou sloužit mnoho let, protože hliník používaný pro lopaty se často mísí s drahými kovy nebo uhlím. Velmi důležitou informací je skutečnost, že lopata vyrobená tímto způsobem je zcela odolná proti korozi a ostatním druhům poškození.

 

Záleží na rukojeti?

 

Rukojeť sněžné lopaty je velmi důležitá a jednoznačně ovlivňuje její používání. Plastové rukojeti poskytují nejvyšší míru komfortu během práce s lopatou. Obvykle jsou správně profilované, což zvyšuje využitelnou hodnotu nástroje. Rukojeti zakončené dřevěnou rukojetí jsou stejně pohodlné, ale těžší oproti plastovým.

 

Tento typ lopaty nejsou jediným vybavením, které vám umožní udržovat pořádek v okolí domu. Zahrada vyžaduje použití i jiných nástrojů, které najdete v naší nabídce v kategoriích zahradního nářadí nebo zavlažování zahrad.