Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Hrablo Eko

199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Hrablo Junior

129,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Hrablo Kanada

749,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Hrablo Grenland Lux

359,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Lopata na sníh

599,00 Kč / ks

Hrabla na sníh

Ať už chcete nebo ne, v zimě přijdou dny, kdy budete muset vyčistit příjezdovou cestu nebo vchod do domu. Toto se stává jednou z důležitých úkolů – bez ní se z domu nedostanete a samotné vycházení se může stát i nebezpečným. Proto je nutné pravidelně odstraňovat sníh. K tomuto účelu můžete použít velmi jednoduchý nástroj, sněžnou lopatu. Jakou hrabli na sníh byste měli zvolit, aby bylo odstraňování sněhu co nejjednodušší?

Hrabla na sníh- Baumax.cz

Jaké sněžné lopaty si můžete vybrat?

Před zimní sezónou doporučujeme pozemek vybavit sněžnou lopatou. Výběr je rozmanitý a stojí za to se podívat na vlastnosti takových lopat ještě před nákupem.

Nejprve si zkontrolujte materiál:

  • Plast
    Plastové lopaty jsou levné a jejich kvalita je skutečně vysoká. Jedná se o odolné nástroje, které budou sloužit několik zimních sezón

  • Dřevo
    Lopaty vyrobené z dřevěných prvků jsou nejméně odolné, zároveň však nejlevnější. Pokud vám záleží na odolnosti, nebudou tyto modely nejlepší volbou.

  • Kov, hliník
    Sněžné lopaty vyrobené z hliníku jsou velmi odolné a pohodlné na používání. Budou sloužit mnoho let, protože hliník používaný pro lopaty se často mísí s drahými kovy nebo uhlím. Velmi důležitou informací je skutečnost, že lopata vyrobená tímto způsobem je zcela odolná proti korozi a ostatním druhům poškození.

Záleží na rukojeti?

Rukojeť sněžné lopaty je velmi důležitá a jednoznačně ovlivňuje její používání. Plastové rukojeti poskytují nejvyšší míru komfortu během práce s lopatou. Obvykle jsou správně profilované, což zvyšuje využitelnou hodnotu nástroje. Rukojeti zakončené dřevěnou rukojetí jsou stejně pohodlné, ale těžší oproti plastovým.

Tento typ lopaty nejsou jediným vybavením, které vám umožní udržovat pořádek v okolí domu. Zahrada vyžaduje použití i jiných nástrojů, které najdete v naší nabídce v kategoriích zahradního nářadí nebo zavlažování zahrad. Hrabla na sníh jsou nepostradatelným pomocníkem pro zimní měsíce. Tyto nástroje vám pomáhají rychle a efektivně odstranit sníh z vaší cesty nebo zahrady.