Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Více
Mrazuvzdornost
Povrch
Více
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Otěruvzdornost
Hledat

Obklady do kuchyně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    32
149,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks 79,00 Kč / ks
Akce
259,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Akce
229,00 Kč / m2 259,00 Kč / m2
Akce
229,00 Kč / m2 259,00 Kč / m2
Akce
99,00 Kč / ks
299,00 Kč / m2 329,00 Kč / m2
Akce
299,00 Kč / m2 329,00 Kč / m2
Akce
59,00 Kč / ks
170,00 Kč / ks
1    3  4  5    32
Jak pokládat dlaždice na dilataci? Pokyny krok za krokem

Jak pokládat dlaždice na dilataci? Pokyny krok za krokem

13.03.2021

Co je dilatační spára? Jedná se o záměrně vytvořenou mezeru nebo štěrbinu, která je navržena tak, aby zlepšila práci částí domu, které jsou předmětem dilatace. Dilatace se nejčastěji používá v případě větších rozměrů a rozpětí. Otázka dilatace v podlahový

Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

01.02.2021

Obklady a dlažby jsou nejčastěji voleným prvkem povrchové úpravy koupelen a kuchyní. Na tom není nic zvláštního, dlaždice jsou nejen estetické, ale také praktické. Přestože se jejich uspořádání na problematických místech, jako jsou rohy, zídky nebo...

Šestihranné obklady a dlažba do koupelny

Šestihranné obklady a dlažba do koupelny

31.12.2021

Hledáte originální nápad na dokončení koupelny nebo kuchyně? Když vám tradiční obdélníkové a čtvercové dlaždice připadají příliš nudné, vhod přijdou šestihranné dlaždice. Neobvyklý tvar není jedinou vlastností, která dokazuje jejich originalitu. ..

Jak uspořádat v kuchyni šestihranné dlaždice?

Jak uspořádat v kuchyni šestihranné dlaždice?

01.06.2021

Při uspořádání svého interiéru má každý z nás jinou vizi, jiné potřeby a jiný smysl pro estetiku. Mnoho lidí při rozhodovaní o rekonstrukci kuchyně nebo před jejím dokončením po obdržení klíčů od developera přemýšlí, jaké dlaždice budou ideálně vyhovovat.

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Obklady do kuchyně

Jedním z nejběžnějších způsobů jak vyplnit prostor mezi pracovní deskou a horními skříňkami v kuchyni je použití obkladů. Vhodný výběr obkladů ovlivňuje vzhled celé místnosti, což se promítá do estetického dojmu členů domácnosti a jejich hostů. Při plánování kuchyně stojí za to zvážit možnosti, které jsou spojeny s jednotlivými modely. Dekorativní obklady do kuchyně jsou příslovečnou třešničkou na dortu, takže dříve, než začnete kupovat, pečlivě si promyslete každou možnost.

Kuchyňský obklad - co je na něm tak zvláštního?

Obklady jsou velmi oblíbené v tradičních i moderních kuchyních. Seznam jejich výhod je velmi dlouhý a nejdůležitější jsou:

  • Snadné čištění. Hladký a lesklý povrch obkladů do kuchyně je odolný vůči nečistotám
  • Odolnost vůči mechanickému poškození. Na rozdíl od jiných obkladových materiálů se kuchyňské obklady vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností.
  • Vysoká odolnost vůči vlhkosti. Je třeba připomenout, že prostor mezi skříňkami a pracovní deskou je obzvlášť vystaven vlhkosti, což je výsledkem přípravy různých pokrmů. Obklad za kuchyňskou linku je tou správnou praktickou volbou.
  • Různé vzory a barvy. Obrovské množství obkladaček pro kuchyně vám umožní vybrat si takové obklady, které dokonale doplní styl vaší kuchyně a zároveň budou praktické. Díky tomu můžete vytvořit místo šité na míru vašim potřebám a estetickým požadavkům.

Vybrali jsme pro Vás:

Je možné je zařídit vysněným způsobem. Dlažba a obklady v kuchyni mohou být uspořádány v mnoha tvarech rozměrech, díky tomu můžete dosáhnout pozoruhodný efekt za přijatelnou cenu. Můžete si vybrat i celé série renomovaných výrobců.

Na jaké obklady se zaměřit?

Při zařizování vaší kuchyně, přemýšlejte i o jejím stylu. Začněte s představou o celé místnosti a pak se zabývejte podrobnostmi. Chcete-li získat moderní efekt plný světla, zaměřte se na bílé, světlé a šedé obklady. Pokud chcete praktické řešení v jednoduchém stylu, vyberte obkladačky v béžové a hnědé barvě.

Nabízíme obklady renomovaných značek kde je cena jedním z ukazatelů.