Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Více
Mrazuvzdornost
Povrch
Více
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Otěruvzdornost
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Obklady do kuchyně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    30
149,00 Kč / ks
Výprodej
229,00 Kč / szt
119,00 Kč / ks
229,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Akce
229,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Akce
1    3  4  5    30
Řezání dlaždic krok za krokem. Jak řezat dlaždice?

Řezání dlaždic krok za krokem. Jak řezat dlaždice?

28.01.2021

Plánujete rekonstrukci koupelny a chtěli byste pokládat dlažbu sami, ale pomyšlení o jejich řezání vám nedá klidně spát? Máme pro to řešení. Speciálně jsme pro vás připravili krátký návod, ve kterém vám poradíme krok za krokem, jak správně řezat...

Jak pokládat dlaždice na dilataci? Pokyny krok za krokem

Jak pokládat dlaždice na dilataci? Pokyny krok za krokem

13.03.2021

Co je dilatační spára? Jedná se o záměrně vytvořenou mezeru nebo štěrbinu, která je navržena tak, aby zlepšila práci částí domu, které jsou předmětem dilatace. Dilatace se nejčastěji používá v případě větších rozměrů a rozpětí. Otázka dilatace v podlahový

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

16.12.2020

Po výběru typu keramické dlažby, kterou budeme obkládat, je nutné zvolit vhodné lepidlo, které ji spojí s podkladem, a posoudit, kolik ho budeme potřebovat. I když se to nezdá, není to snadný úkol, protože se na něm podílí celá řada různých faktorů. Mnoho

Jak obnovit keramické dlaždice? Uvádíme 6 způsobů

Jak obnovit keramické dlaždice? Uvádíme 6 způsobů

21.12.2020

Pokud vás vzhled vašeho bytu trochu nudí, ale finanční stav neumožňuje generální rekonstrukci a nové obklady, můžete vzhled své kuchyně nebo koupelny osvěžit levnější, jednodušší a efektivnější metodou. Staré dlaždice, které již dávno vyšly z módy...

Obklady do kuchyně

Jedním z nejběžnějších způsobů jak vyplnit prostor mezi pracovní deskou a horními skříňkami v kuchyni je použití obkladů. Vhodný výběr obkladů ovlivňuje vzhled celé místnosti, což se promítá do estetického dojmu členů domácnosti a jejich hostů. Při plánování kuchyně stojí za to zvážit možnosti, které jsou spojeny s jednotlivými modely. Dekorativní obklady do kuchyně jsou příslovečnou třešničkou na dortu, takže dříve, než začnete kupovat, pečlivě si promyslete každou možnost.

Kuchyňský obklad - co je na něm tak zvláštního?

Obklady jsou velmi oblíbené v tradičních i moderních kuchyních. Seznam jejich výhod je velmi dlouhý a nejdůležitější jsou:

  • Snadné čištění. Hladký a lesklý povrch obkladů do kuchyně je odolný vůči nečistotám
  • Odolnost vůči mechanickému poškození. Na rozdíl od jiných obkladových materiálů se kuchyňské obklady vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností.
  • Vysoká odolnost vůči vlhkosti. Je třeba připomenout, že prostor mezi skříňkami a pracovní deskou je obzvlášť vystaven vlhkosti, což je výsledkem přípravy různých pokrmů. Obklad za kuchyňskou linku je tou správnou praktickou volbou.
  • Různé vzory a barvy. Obrovské množství obkladaček pro kuchyně vám umožní vybrat si takové obklady, které dokonale doplní styl vaší kuchyně a zároveň budou praktické. Díky tomu můžete vytvořit místo šité na míru vašim potřebám a estetickým požadavkům.

Vybrali jsme pro Vás:

Je možné je zařídit vysněným způsobem. Dlažba a obklady v kuchyni mohou být uspořádány v mnoha tvarech rozměrech, díky tomu můžete dosáhnout pozoruhodný efekt za přijatelnou cenu. Můžete si vybrat i celé série renomovaných výrobců.

Na jaké obklady se zaměřit?

Při zařizování vaší kuchyně, přemýšlejte i o jejím stylu. Začněte s představou o celé místnosti a pak se zabývejte podrobnostmi. Chcete-li získat moderní efekt plný světla, zaměřte se na bílé, světlé a šedé obklady. Pokud chcete praktické řešení v jednoduchém stylu, vyberte obkladačky v béžové a hnědé barvě.

Nabízíme obklady renomovaných značek kde je cena jedním z ukazatelů.