Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Mrazuvzdornost
Povrch
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Otěruvzdornost
Hledat

Fasádní obklady

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1  2  3    
Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

01.02.2021

Obklady a dlažby jsou nejčastěji voleným prvkem povrchové úpravy koupelen a kuchyní. Na tom není nic zvláštního, dlaždice jsou nejen estetické, ale také praktické. Přestože se jejich uspořádání na problematických místech, jako jsou rohy, zídky nebo...

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

16.12.2020

Po výběru typu keramické dlažby, kterou budeme obkládat, je nutné zvolit vhodné lepidlo, které ji spojí s podkladem, a posoudit, kolik ho budeme potřebovat. I když se to nezdá, není to snadný úkol, protože se na něm podílí celá řada různých faktorů. Mnoho

Fasádní obklady


Lidové rčení říká, „Šaty dělají člověka“. Toto pořekadlo se do jisté míry vztahuje nejen na náš osobní vzhled, ale v poslední době platí rovněž pro vzhled našich domovů a firemních budov. Z tohoto důvodu majitelé nemovitostí se snaží, aby fasáda jejich domů plnila nejen ochrannou funkci budovy, ale také vypadala esteticky. 

Fasádní obklady patří mezi materiály, které jsou ideální pravě pro výrobu funkční a atraktivní fasády. Tento prvek může mít velmi různorodý vzhled, díky čemu jej můžeme využít bez ohledu na stavební styl budovy. V obchodě BauMax najdete bohatou nabídku fasádních obkladu.

 

 

Jak správně vybrat vhodné fasádní obklady? S naší pomocí to bude snadné!

Fasádní obklady z naší nabídky připomínají přírodní kámen nebo cihlu. Oba tyto typy obkladu jsou k dispozici v různých barevných provedeních. Je tedy možné vyzdobit fasádu budovy způsobem předpokládaným v dříve přijatém projektu. Venkovní kamenné obklady na fasádu, které svým vzhledem imitují přírodní kámen, mohou mít navíc různé velikosti. Díky tomu budou stěny budovy vypadat módně.

Úzké obklady imitace kamene, vám umožní dosáhnout zcela jiného vizuálního efektu než velkoformátové fasádní obklady, které se vyznačují větší šířkou a také jinou délkou, takže je lze úspěšně přizpůsobit potřebám souvisejícím s velikostí konkrétního domu V případě nových, moderních budov ideálním řešením bude také přírodní kámen. Dle potřeby můžeme obklady snadno a bezpečně oříznout pomocí řezačky na obklady a dlažbu. 


Odolné obklady poskytují ochranu na mnoho let

Fasádní obklady samozřejmě nejsou jen ozdobou, ale také ochranou fasády domu. Tyto nástěnné obklady jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. K vytvoření trvanlivé fasády pomocí obkladů je nutné použít rovněž vhodné příslušenství k obkladům, které umožní jejich správné uchycení na zeď. Zákazníci si je cení pro jejich charakteristické vlastnosti: trvanlivost, odolnost vůči dešti, sněhu a slunci. Nepřehlédnutelné jsou rovněž dekorativní vlastnosti fasádních obkladů. Díky obrovskému počtu typů obkladů si můžeme dokonalé vybrat a sladit barvu, aby ladila s vnějšími stěnami domu. Veškeré potřebné příslušenství najdete v nabídce našeho obchodu. V případě jakýchkoliv problémů nebo otázek naši zaměstnanci vám rádi pomůžou s výběrem. 


Podívejte se také na naše další kategorie obkladů:

Obklady do koupelny
Obklady do kuchyně
Dekorativní obklady