Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Šířka (cm)
Výška (cm)
Tvar
Rozkládací
Styl
Povrchová úprava
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Konferenční stolek La9 dub wotan/černá

2699,10 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA:
2999.00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Konferenční stolek Ramona černá mramor/ořech 121

5599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Konferenční stolek Tribeca černá mramor/zlatá 50

5499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Konferenční stolek Scalita černá mramor/černá 50

2799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Konferenční stolek Mariffa přírodní/bílá 42

699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Konferenční stolek Karida přírodní/černá 80

3799,00 Kč / ks

Kovové konferenční stolky

Kovové konferenční stolky jsou jedinečnými produkty z naší nabídky - modely jsou atraktivní a skvěle se budou hodit k moderním aranžmá. Kovový konferenční stolek bude také vhodnou volbou pro klasické interiéry, zejména modely s kovovými nohami a dřevěnou deskou. Hledáte kovový konferenční stolek do obývacího pokoje a dalších místností? Jste na správném místě! Kovové stolky z naší nabídky čekají na vás!

Kovové konferenční stolky- Baumax.cz

Kovový odkládací stolek - modernost a funkčnost

Módní moderní kovové stolky jsou perfektním řešením pro jedinečný obývací pokoj. Lehká konstrukce kovových prvků je také velmi odolná, dodává aranžmá lehkost a módní charakter. Kovové stolky jsou ideální pro minimalistická uspořádání a aranžmá, kde se hraje s kontrastními barvami, především černou a bílou. Černý kovový odkládací stolek v takovém prostředí bude vypadat skvěle, přinášející silný vizuální efekt a doplňující celkový minimalistický styl.

Do moderního interiéru můžete přidat i skleněné odkládací stolky. Zajímavou možností budou také odkládací stolky s kovovými nohami a skleněnou deskou.

Odkládací stolek s kovovými nohami - moderní kovové konferenční stolky

Jedinečné místo v naší nabídce zaujímají odkládací stolky s kovovými nohami. Odkládací stolky a konferenční stolky s kovovými nohami jsou originální možnosti, zvláště pokud je deska stolu vyrobena z přírodního dřeva. Kovové stolky s černými nohami a deskou ze světlého dřeva vypadají skvěle a přinášejí kontrastní efekt. Naopak, konferenční stolek s černými kovovými nohami a tmavou deskou skvěle doplní klasická aranžmá a prostorné obývací pokoje v minimalistickém stylu, kde přispívá k elegantnímu a jednoduchému vzhledu.

V naší nabídce naleznete také kovové stolky. Tento nábytek, o něco větší než odkládací stolky, bude zajímavým prvkem vybavení do velkých obývacích pokojů.

Kovové konferenční stolky různých tvarů a velikostí

Naše nabídka kovových odkládacích a konferenčních stolků je tak velká, že je snadné najít zajímavý model v požadované velikosti a tvaru. V nabídce najdete jak kulaté odkládací stolky, tak praktické čtvercové odkládací stolky.

Funkční modely kovových stolků

Hledáte mimořádnou funkčnost? V naší nabídce nechybí ani praktické stoly pro speciální úkoly. Určitě se podívejte na stolky na kolečkách. Jejich vysoká mobilita umožňuje rychlý přesun z místa na místo. Zajímavou možností budou také stolky pod notebooky.

 

Kovové konferenční stolky – časté dotazy

Proč se vyplatí pořídit si kovový konferenční stolek?

Kovové konferenční stolky představují extrémně odolné výrobky, což z nich činí dobrou investici. Modely vyrobené z vysoce kvalitních materiálů poskytnou služby po mnoho let. Navíc, tento typ stolků se dá bez problémů používat i venku – smaltovaný nebo natřený kov odolává nepříznivému počasí, změnám teplot i dešti, a tak není potřeba stůl schovávat dovnitř, i když venku silně prší.

K jakým stylům interiéru ladí kovové konferenční stolky?

Kovové konferenční stolky překvapí svým tvarem a vzhledem, díky kterým budou dobře ladit do různých stylů aranžmá. Módní kovový odkládací stolek bude ve většině případů skvělým doplňkem moderního aranžmá. Černý kovový odkládací stolek skvěle doplní aranžmá v industriálním stylu i obývací pokoj ve stylu glamour. Černý kovový odkládací stolek je také dobrou volbou do vintage a retro interiérů.