Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA

Hnojiva

1    3  4  5    7
Expert 1 l

Expert 1 l

79,00 Kč / ks
Expert plus 10 kg kbelík

Expert plus 10 kg kbelík

255,00 Kč / ks
Expert plus 2,5 kg

Expert plus 2,5 kg

89,00 Kč / ks
Expert plus 5 kg

Expert plus 5 kg

159,00 Kč / ks
1    3  4  5    7

Aplikace hnojiv na zahradu je běžnou praxí, která má velký význam pro růst rostlin. Správně vybrané minerály ovlivňují velikost a množství plodin a poskytují rostlinám delší životnost. Hnojiva na květiny chrání a zvyšují jejich odolnost vůči škodlivým účinkům vnějších faktorů. V nabídce obchodní sítě Baumax najdete vynikající směsy hnojiv.

Hnojiva - Baumax

Jak hnojit rostliny?

 

Ačkoli používání hnojiv je spíše spojeno s profesionálními plodinami, v domácích zahradách by se tomu nikdo neměl vyhýbat. Hnojení rostlin není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. V první řadě je nutné rozlišit tři typy hnojiv, které lze vzájemně integrovat:

Zelená hnojiva - používají se ve fázi zasazování, připravují půdu na odřezky rostlin a podporují vytvoření podzemní kořenové sítě.

Organická hnojiva - obsahující všechny minerály potřebné na růst rostlin, často mají formu kompostu, v zemi se zcela rozkládají.

Hnojiva - produkty na doplnění minerálů potřebných pro rostliny, víceprvkové směsi, často přizpůsobené potřebám specifických druhů.

 

Víceprvková hnojiva v obchodech Baumax

 

Naše obchody nabízí vysoce kvalitní hnojiva pro zahradu. Některá hnojiva była přizpůsobeny potřebám celé skupiny rostlin, jako v případě minerálů pro balkonové květiny. Sortiment zahrnuje také hnojiva pro jehličnany, které jsou velmi populární na pozemcích. Dokonalým příkladem použití hnojiv pro zahradu jsou túje, kterým se v našem klimatu daří a za pár let dosahují značné velikosti. Jejich správný vývoj podporuje vhodný výběr minerálů v hnojivech určených pro tyto rostliny. Najdete zde nejen hnojiva, ale i granulovaný hnůj přírodního původu. Díky širokému výběru můžete svým zahradám poskytnout komplexní péči a krásný vývoj.