Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Speciální hnojiva

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
65,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
79,00 Kč / ks
1  2    

Speciální hnojiva pro ovocné stromy a keře

 

Zdravé rostliny plodí velké a šťavnaté plody. Speciální hnojiva pomáhají při vývoji ovocných stromů a keřů (ovocné stromy a keře), zajišťují jejich životnost, vitalitu a odolnost vůči chorobám a škůdcům. Kolísající teplota, nepříznivé povětrnostní podmínky a sucha jsou také faktory, které správně hnojené rostliny zvládají lépe.

 

Speciální hnojiva pro ovocné stromy a keře- Baumax.cz

 

Rostlinná hnojiva

Speciální hnojiva pro zeleninu, ovocné stromy a keře, vinnou révu a sazenice jsou speciálně vybrané přísady, které podporují vývoj rostlin. Pravidelné používání hnojiva poskytuje potřebné živiny i mikro a makro prvky. Výsledkem je, že ovocné stromy a keře rostou rychleji a mají větší plodnost.

 

Speciální hnojiva

Různé rostliny mohou vyžadovat různé dávky mikro a makro prvků (fosfor, hořčík, dusík) a živin. Dobře zvolené přípravky (tzn. přípravky se správným složením pro  konkrétní rostliny) zaručí rychlý růst, dobrou kondici rostlin a bohatou a dobrou sklizeň zeleniny a ovoce. Hnojiva, která nabízíme, jsou vysoce účinná / Zjistěte, jaké produkty nabízí náš obchod. 

Hnojivo na borůvky - zaručuje velké, zdravé a chutné ovoce a vhodné pH půdy pro růst borůvkových keřů. Může být také použito pro jiné acidofilní rostliny (azalky, rododendrony, vřesoviště, kapradiny a jehličnany).

Hnojivo pro jahody a ovocné keře - zajišťuje správné odnožování a plodnost, dodává plodu krásnou barvu a vynikající chuť, zabraňuje vadnutí a zbarvení listů. Používá se na jahody, lesní jahody a borůvky.

Vápno pro bělení stromů - umožňuje provádět každoroční bělení stromů. Tím se zabrání tomu, aby se kmeny v zimě a na jaře zahřívaly slunečními paprsky. Horké kmeny a nízká okolní teplota mohou způsobit prasknutí kmenů, čemu zabrání bělení.

Hnojivo pro rajčata a okurky - poskytuje šťavnaté, velké ovoce a zabraňuje vadnutí listů. Sklizeň je bohatá a krásně zbarvená.

Hnojivo pro sazenice - podporuje rozvoj kořenového systému rostlin a zaručuje odpovídající hladinu dusičnanů v rostlinách. Ovocné stromy a keře se rychleji zakoření, takže jsou schopné přežít i ty nejtěžší fáze svého růstu.

V zahradě by mělo být první hnojení provedeno na jaře (březen - duben), aby rostliny měly dostatek živin pro jejich počáteční intenzivní růst.

 

Hnojivo na stromy a keře – nákup

V našem obchodě najdete produkty, které lze přizpůsobit pěstování různých rostlin: ovocné stromy, ovocné keře, vinná réva, zelenina a sazenice. Poskytují rostlinám živiny a zajišťují správný růst. Před aplikací stojí za to přečíst si popis produktu, který je uveden na štítku – jsou tam uvedený přesné dávky hnojiva, které by měly být aplikovány.

 

Speciální hnojiva pro ovocné stromy a keře- Baumax.cz