Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Maximální zatížení (kg)
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hledat

Dětské houpačky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
2669,00 Kč / ks
269,00 Kč / ks
6999,00 Kč / ks
8937,00 Kč / ks
Dřevěná zahradní houpačka - jak ji vyrobit?

Dřevěná zahradní houpačka - jak ji vyrobit?

18.01.2021

Dřevěná houpačka je dokonalým způsobem, jak si zařídit domácí zahradu. Je to oblíbené místo zábavy pro děti a odpočinek dospělých. V obchodech je k dispozici mnoho hotových modelů dřevěných houpaček. Dnes vám chceme navrhnout, abyste si tento...

Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Návrh zahradní houpačky - kde začít? Co potřebujete? Kolik to bude stát? Zjistěte!

Návrh zahradní houpačky - kde začít? Co potřebujete? Kolik to bude stát? Zjistěte!

12.05.2021

Houpačka je nepostradatelným dekorativním prvkem zahrady, kde si děti hrají. Houpačku rádi využijí i dospělí, pro které to bude, skvěly způsob relaxace a odpočinku. Vyrobit si vlastní houpačku znamená nejen úsporu peněz, ale také velkou spokojenost...

Zahradní houpačky pro děti

Léto je čas zábavy, odpočinku a trávení času venku. Nejen dospělí si užívají výhod teplých dnů, ale i děti, povzbuzené sluncem a teplem, rádi tráví
as na čerstvém vzduchu. Dětská představivost nezná hranice a naše děti obvykle nepotřebují pomáhat při organizaci svého času, aby se dobře bavit. Stojí však za to umístit na pozemek drobné prvky zahradní architektury, které zpestří dětem zábavu. Houpačka je královnou dětských hřišť – podívejme se, proč je tak populární a proč bychom se měli rozhodnout si ji pořídit.


Dětská zahradní houpačka

Dětská zahradní houpačka je jedním z prvků vybavení dětských hřišť, které děti nejvíce milují. Kdo z nás si nepamatuje radost z houpání a emoce s tím spojené. Naše děti také milují takovou zábavu – přidejte houpačky do zahradní výbavy, aby si děti mohly hrát venku.Pro mnoho dospělých může být obtížné vybrat houpačku pro děti. Výrobci se předbíhají v nabídkách, aby svým zákazníkům představili ty nejlepší a nejzajímavější produkty.

Dětská houpačka se obvykle skládá z rámu a houpačky nebo několika houpaček. Rám je hlavním prvkem konstrukce. Nejčastěji se vyrábí ze dřeva nebo kovu. Dřevěné dětské houpačky jsou přírodní, odolné a pevné. Pomocí houpačky lze výjimečně snadno uspořádat prostor na zahradě. Odolnost dětské houpačky proti nepříznivým povětrnostním podmínkám (déšť, silné sluneční záření) lze zvýšit ochranou dřeva impregnačními prostředky. Dřevěné houpačky by měly být impregnovány alespoň jednou za 2–3 roky.

V nabídce našeho obchodu najdete bezbarvé impregnáty, ale také ty, které dodají dřevu požadovanou barvu. Stejně odolné jsou dětské kovové zahradní houpačky. Jsou-li vhodně natřeny, vydrží ve špatném počasí a jsou také odolnější vůči mechanickému poškození. Je však mnohem obtížnější uspořádat kovovou zahradní houpačku. V moderních zahradách bude kovová houpačka vypadat skvělé, ale můžeme mít potíže s estetickým uspořádáním kovové houpačky do venkovské nebo rustikální zahrady.

Dětské houpačky mohou mít sedáky vyrobené z různých materiálů. Materiál a typ sedáku závisí na typu materiálu, který byl použit k výrobě rámu, ale také na našich preferencích. V této skupině jsou kromě dřevěných nebo kovových sedáků také oblíbené plastové modely.Výrobci zahradní houpačky ji často vybavují dalšími atrakcemi pro děti.

K dispozici jsou modely houpaček se skluzavkou, domkem, pískovištěm anebo prolézačkami a lezeckými žebříky. Houpačky s takovými prvky mohou vytvořit malé domácí hřiště a děti si je určitě zalíbí. Houpačky se často nabízejí jako modulární zahradní nábytek – můžete si zakoupit samostatně jednotlivé díly a postavit celé dětské hřiště. Podívejte se na naši nabídku dětských zahradních houpaček se skluzavkou a přidejte tento prvek na domácí hřiště.


Dětská zahradní houpačka a věk dítěte

Při výběru houpačky stojí za to přizpůsobit ji věku našich dětí. Díky tomu bude zábava na houpačce bezpečná a pohodlná. Věk dítěte je důležitý – hlavně kvůli hmotnosti. Kojenci a batolata mohou používat plastové houpačky. Ty často mají podobu malých židlí, které zabraňují vypadnutí dítěte. Starší děti budou moci používat houpačky s jednoduchými sedáky bez dalšího zabezpečení. Sedák však musí být dostatečně odolný – při hraní mohou mít děti výjimečnou sílu a energii. Stojí za to zkontrolovat návod k houpačce a řídit se doporučením na něm uvedeným. Překročení doporučených hodnot může poškodit houpačku. Má-li zahradní houpačku používat i dospělý, musí vydržet vhodné zatížení.

Totéž samé je potřeba dodržovat, pokud se chystáme zakoupit další moduly pro houpačku. Houpačka i celé hřiště by měly odpovídat věku dětí a jejich hmotnosti.Naše nabídka zahrnuje výrobky zaměřené na nejmenší a mírně starší děti. Dřevěná zahradní houpačka z nabídky našeho obchodu bude perfektní volbou bez ohledu na věk dítěte. Dodatečné příslušenství (plastová křesílka – houpačky) nám pomůže uspořádat zábavu i pro batolata.


Čapí hnízdo

Houpačka čapí hnízdo je oblíbeným a módním řešením pro zahradu. Nejen, že je pohodlná, pokud jde o houpání, ale také vypadá dobře. Čapí hnízdo tvoří obvykle pevný kruh se síťovým sedákem. Houpačka je určena pro děti všech věkových kategorii, dokonce i malé děti a batolata se mohou v ní houpat pod dohledem dospělých. Čapí hnízdo je mimořádně populární díky možnosti houpat se nejen vsedě, ale také vleže.

Nákup dětské zahradní houpačky

V nabídce našeho obchodu rozhodně najdete houpačky, které budou skvělým dárkem pro vaše dítě. Při vyhledávání věnujte pozornost houpačce se skluzavkou – je to dvojnásobné potěšení pro všechny děti. Dětská houpačka je přesně to, co potřebujete, aby vaše děti byli šťastné. Podívejte se, jak jim můžete zpestřit teplé letní dny a jaké modely jsou k dispozici. Nabízíme efektivní plnění objednávek a postaráme se také o dodání produktu k vám. Potřebujete informace? - zeptejte se, odpovíme vám.