Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Více
Příkon
Displej
Nastavení teploty
Rozměr grilovací plochy(cm)
Více
Délka kabelu
Značka
Materiál roštu
Materiál
Více
Výška (cm)
Šířka (cm)
Délka (cm)
Teploměr
Počet osob
Více
Šířka (mm)
Hloubka (mm)
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Zahradní grily

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    7
1325,15 Kč / ks 1559,00 Kč / ks
Akce
184,45 Kč / ks 217,00 Kč / ks
Akce
493,85 Kč / ks 581,00 Kč / ks
Akce
43,35 Kč / ks 51,00 Kč / ks
Akce
379,10 Kč / ks 446,00 Kč / ks
Akce
58,65 Kč / ks 69,00 Kč / ks
Akce
87,55 Kč / ks 103,00 Kč / ks
Akce
175,95 Kč / bal 207,00 Kč / bal
Akce
67,15 Kč / ks 79,00 Kč / ks
Akce
75,65 Kč / ks 89,00 Kč / ks
Akce
43,35 Kč / ks 51,00 Kč / ks
Akce
69,70 Kč / ks 82,00 Kč / ks
Akce
220,15 Kč / ks 259,00 Kč / ks
Akce
4799,20 Kč / ks 5999,00 Kč / ks
Akce
6399,20 Kč / ks 7999,00 Kč / ks
Akce
6959,20 Kč / ks 8699,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    7
Jaká zelenina je nejlepší na gril?

Jaká zelenina je nejlepší na gril?

13.07.2021

Oblíbené roční období většiny Čechů se rychle blíží. Období, na které jsme touživě mysleli během dlouhých zimních večerů, a na jeho příchod netrpělivě čekáme. O čem to mluvíme? O sezóně rodinných grilovaček, které se v posledních letech téměř staly...

Plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí, který je zdravější

Plynový gril nebo gril na dřevěné uhlí, který je zdravější

04.03.2021

Jarní úklid na zahradě zahrnuje také údržbu grilu. První sezonní grilování vám většinou pomůže rozhodnout se, zda je potřeba koupit nové vybavení. Pak je nutné zvážit, který model zvolit: klasický na dřevěné uhlí nebo brikety nebo moderní plynový?

Jaký si vybrat zahradní gril?

Jaký si vybrat zahradní gril?

30.03.2021

Relaxaci na zahradě si vždy spojujeme s odpočinkem na dece, popíjením chladných nápojů v horkých dnech, opalováním na prvním jarním slunci nebo se setkáním s přáteli. Chcete-li ze své zahrady udělat relaxační zónu, pořiďte si barevné houpací sítě....

Jaký vybrat elektrický gril?

Jaký vybrat elektrický gril?

27.01.2021

Pro mnoho z nás je grilování jednou z oblíbených forem trávení volného času. Jakmile nastanou první jarní dny, zahrádky se začnou zaplňovat. Toužíme po slunci a zeleni, rádi trávíme volný čas venku a využíváme příležitostí, které nabízí zahrada. K relaxac

Jak si vyrobit gril na trojnožce?

Jak si vyrobit gril na trojnožce?

23.06.2021

Když přichází jaro a venku svití slunce, je těžké si představit relaxaci na zahradě bez grilování s rodinou a přáteli. Ačkoliv tradiční grily na dřevěné uhlí a plynové grily jsou stále nejoblíbenější, k oblibě se vrací také závěsné grily s konstrukci...

Zahradní grily

V teplých letních dnech, kdy vás počasí láká trávit čas venku, rádi pořádáme rodinné grilování na zahradě. Konverzace, hry a aktivně strávený čas povzbudí vaši chuť k jídlu - a pak každé jídlo připravené „pod mrakem“ chutná ještě lépe! Ovšem bez vhodného vybavení by nebyly žádné lahodné pokrmy. Gril na uhlí, plyn, elektrický, nebo zděný - výběr grilů je obrovský a může se vám z nich zatočit hlava. Který model je nejlepší? Který zvolit? Poradíme.

Správný gril je polovina úspěchu. Chcete-li svým hostům a členům domácnosti zajistit příjemnou relaxací na zahradě (zahrada a volný čas), postarejte se o pohodlný zahradní nábytek. Prohlédněte si nabídku obchodu BauMax, kde najdete vše, co potřebujete pro pohodlné grilování.

 

Zahradní grily- Baumax.cz

 

Jaký byste si měli vybrat  zahradní gril a jakou velikost roštu?

 

Gril na dřevěné uhlí

Nejoblíbenějším a nejstarším modelem grilu je gril na dřevěné uhlí nebo brikety. Je velmi populární kvůli speciální chuti, kterou dodává pokrmům. Díky charakteristické kouřové vůni a době přípravy jsou grily na dřevěné uhlí velmi oblíbené. Další výhodou je tvar roštu - může být kulatý nebo obdélníkový.

Na trhu je k dispozici mnoho modelů vybavených různými funkcemi a dalším příslušenstvím, které jsou užitečné při grilování. Příkladem jsou zahradní grily s poklopem, s dalším prostorem pro přípravu jídel a skladování příslušenství, nebo výsuvný popelník pro snadné čištění a vyprazdňování. Některé modely jsou vybaveny teploměrem a nastavitelným větracím otvorem pro lepší regulaci teploty. Víko udržuje aroma uvnitř, a zvýrazňuje chuť jídla.

 

Plynový gril

Tento model zahradního grilu se velmi snadno používá, rychle se ohřívá a lze snadno regulovat teplotu. Díky několika nezávislým hořákům je ideální pro vaření několika pokrmů současně při různých teplotách.

Tento model dosáhne požadované teploty mnohem rychleji než grill na dřevěné uhlí a elektrický gril. Je připraven k provozu za několik vteřin po spuštění, umožňuje zahájit grilování téměř okamžitě a proces rozpalování je omezen na zapnutí hořáku. Snadná údržba je také významnou výhodou, protože není nutné odstraňovat zbytky uhlí a popela. Tento model grilu bude fungovat na pozemku, balkóně a terase. Byl vytvořen pro externí použití, proto se jeho používání doma nedoporučuje.

 

Zahradní grily- Baumax.cz

 

Elektrický gril

Je kompaktní, pohodlný a hlavně je určen pro vnitřní i venkovní použití. Toto jsou nejdůležitější vlastnosti, které jej odlišují od ostatních modelů grilu. Bude to ideální řešení pro všechny ty, kteří nechtějí ukončit grilovací sezónu s nástupem chladných podzimních dnů. Tento typ zařízení poskytuje možnost připojení v kuchyni a grilování bez kouře a charakteristických pachů grilů na dřevěné uhlí nebo brikety.

Je také ideální, když požadujete rychlost a pohodlí, stačí jej zapojit do zásuvky. Grilovací plocha má nepřilnavý povrch, který usnadňuje přípravu jídla a následné čištění grilu. Při přípravě jídel také nevyžaduje velkou pozornost. Grilovací plocha se rovnoměrně zahřívá, takže se nemusíte obávat přílišného propečení jídla.

 

Betonový gril

Jedná se o velké, masivní modely vyrobené z betonu. Nejsou vhodné pro přepravu a změnu umístění. Ideální pro domácí zahradu, kde spolu s dalšími prvky zahradní architektury vytvoří zajímavé aranžmá. Tyto zahradní konstrukce na dřevěné uhlí a brikety s různými velikostmi roštů jsou ideálním řešením pro velké, elegantní zahrady a pro rekreační pozemky.

 

Zahradní grily- Baumax.cz

 

Jakou zvolit velikost a tvar grilu?

Pokud potřebujete gril velikostí XXL, který zvládne pojmout velké množství jídla, budete pro něj potřebovat také větší prostor. Velký gril zkracuje čas grilování pro více lidí a umožní všem se najíst najednou. Pokud máte zahradu nebo terasu, problém neexistuje, ale pokud nemáte dostatek místa na grilování, stojí za to si grilovací plochu změřit. Grily jsou dostupné ve všech tvarech a velikostech a některé jsou dodatečně kompaktní a mobilní. Ať už vlastníte velkou zahradu nebo balkón, měli byste najít něco, co se hodí do vašeho prostoru.

 

Velké grily - to jsou ty, kde můžeme připravit jídlo až pro 12 osob,

Střední - můžete připravit jídlo pro 4 - 8 osob,

Malé grily jsou ideální pro přípravu jídla až pro 4 osoby.

 

Elektrické grily, plynové grily, grily na dřevěné uhlí, betonové grily (zahradní krby), potřebné grilovací příslušenství a doplňky (příslušenství ke grilům) najdete v obchodě BauMax. Grily z naší nabídky mají topeniště a rošt v různých velikostech. Sortiment obchodu zahrnuje nejen grilovací příslušenství, ale také mnoho praktických doplňků na zahradu a pozemek.

 

Zahradní grily- Baumax.cz