Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Více
Příkon
Displej
Nastavení teploty
Délka kabelu
Značka
Rozměr grilovací plochy(cm)
Více
Materiál roštu
Materiál
Více
Výška (cm)
Šířka (cm)
Délka (cm)
Teploměr
Počet osob
Více
Šířka (mm)
Více
Hloubka (mm)
Více
Hledat

Zahradní grily

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
115,00 Kč / ks
549,00 Kč / ks
549,00 Kč / ks
831,00 Kč / ks
1    3  4  5    8
Uhlí nebo brikety? Které palivo pro grilování je lepší?

Uhlí nebo brikety? Které palivo pro grilování je lepší?

23.05.2022

​Pokrmy grilované na dřevěném uhlí budou mít jedinečnou chuť a vůni, pokud zvolíte pro jejich přípravu dobré topivo. Nejoblíbenějšími palivy pro grilování jsou brikety a dřevěné uhlí. Ačkoli se často používají zaměnitelně...

Jak postavit gril s udírnou

Jak postavit gril s udírnou

14.02.2022

Máte rádi chuť uzených a grilovaných pokrmů? Klasické zahradní grily nesplňují všechna vaše očekávání? Pokud ano, pak se určitě chcete naučit, jak si postavit vlastní udírnu. Tento snadný a příjemný projekt vám pomůže vyrobit tento prvek samým, a každý...

Jaká zelenina je nejlepší na gril?

Jaká zelenina je nejlepší na gril?

13.07.2021

Oblíbené roční období většiny Čechů se rychle blíží. Období, na které jsme touživě mysleli během dlouhých zimních večerů, a na jeho příchod netrpělivě čekáme. O čem to mluvíme? O sezóně rodinných grilovaček, které se v posledních letech téměř staly...

Jaký si vybrat zahradní gril?

Jaký si vybrat zahradní gril?

30.03.2021

Relaxaci na zahradě si vždy spojujeme s odpočinkem na dece, popíjením chladných nápojů v horkých dnech, opalováním na prvním jarním slunci nebo se setkáním s přáteli. Chcete-li ze své zahrady udělat relaxační zónu, pořiďte si barevné houpací sítě....

Je plynový gril bezpečný? Fakta a mýty o plynových grilech

Je plynový gril bezpečný? Fakta a mýty o plynových grilech

20.05.2022

Plynové grily jsou stále častější volbou těch, kdo vyznává zdravý životní styl a je milovníkem moderního vaření. Mají mnoho výhod, a proto jejich popularita stále roste. Venku začalo být hezky...

Zahradní grily

V teplých letních dnech, kdy vás počasí láká trávit čas venku, rádi pořádáme rodinné grilování na zahradě. Konverzace, hry a aktivně strávený čas povzbudí vaši chuť k jídlu - a pak každé jídlo připravené „pod mrakem“ chutná ještě lépe! Ovšem bez vhodného vybavení by nebyly žádné lahodné pokrmy. Gril na uhlí, plyn, elektrický, nebo zděný - výběr grilů je obrovský a může se vám z nich zatočit hlava. Který model je nejlepší? Který zvolit? Poradíme.

Správný gril je polovina úspěchu. Chcete-li svým hostům a členům domácnosti zajistit příjemnou relaxací na zahradě (zahrada a volný čas), postarejte se o pohodlný zahradní nábytek. Prohlédněte si nabídku obchodu BauMax, kde najdete vše, co potřebujete pro pohodlné grilování.

 

Zahradní grily- Baumax.cz

 

Jaký byste si měli vybrat  zahradní gril a jakou velikost roštu?

 

Gril na dřevěné uhlí

Nejoblíbenějším a nejstarším modelem grilu je gril na dřevěné uhlí nebo brikety. Je velmi populární kvůli speciální chuti, kterou dodává pokrmům. Díky charakteristické kouřové vůni a době přípravy jsou grily na dřevěné uhlí velmi oblíbené. Další výhodou je tvar roštu - může být kulatý nebo obdélníkový.

Na trhu je k dispozici mnoho modelů vybavených různými funkcemi a dalším příslušenstvím, které jsou užitečné při grilování. Příkladem jsou zahradní grily s poklopem, s dalším prostorem pro přípravu jídel a skladování příslušenství, nebo výsuvný popelník pro snadné čištění a vyprazdňování. Některé modely jsou vybaveny teploměrem a nastavitelným větracím otvorem pro lepší regulaci teploty. Víko udržuje aroma uvnitř, a zvýrazňuje chuť jídla.

 

Plynový gril

Tento model zahradního grilu se velmi snadno používá, rychle se ohřívá a lze snadno regulovat teplotu. Díky několika nezávislým hořákům je ideální pro vaření několika pokrmů současně při různých teplotách.

Tento model dosáhne požadované teploty mnohem rychleji než grill na dřevěné uhlí a elektrický gril. Je připraven k provozu za několik vteřin po spuštění, umožňuje zahájit grilování téměř okamžitě a proces rozpalování je omezen na zapnutí hořáku. Snadná údržba je také významnou výhodou, protože není nutné odstraňovat zbytky uhlí a popela. Tento model grilu bude fungovat na pozemku, balkóně a terase. Byl vytvořen pro externí použití, proto se jeho používání doma nedoporučuje.

 

Zahradní grily- Baumax.cz

 

Elektrický gril

Je kompaktní, pohodlný a hlavně je určen pro vnitřní i venkovní použití. Toto jsou nejdůležitější vlastnosti, které jej odlišují od ostatních modelů grilu. Bude to ideální řešení pro všechny ty, kteří nechtějí ukončit grilovací sezónu s nástupem chladných podzimních dnů. Tento typ zařízení poskytuje možnost připojení v kuchyni a grilování bez kouře a charakteristických pachů grilů na dřevěné uhlí nebo brikety.

Je také ideální, když požadujete rychlost a pohodlí, stačí jej zapojit do zásuvky. Grilovací plocha má nepřilnavý povrch, který usnadňuje přípravu jídla a následné čištění grilu. Při přípravě jídel také nevyžaduje velkou pozornost. Grilovací plocha se rovnoměrně zahřívá, takže se nemusíte obávat přílišného propečení jídla.

 

Betonový gril

Jedná se o velké, masivní modely vyrobené z betonu. Nejsou vhodné pro přepravu a změnu umístění. Ideální pro domácí zahradu, kde spolu s dalšími prvky zahradní architektury vytvoří zajímavé aranžmá. Tyto zahradní konstrukce na dřevěné uhlí a brikety s různými velikostmi roštů jsou ideálním řešením pro velké, elegantní zahrady a pro rekreační pozemky.

 

Zahradní grily- Baumax.cz

 

Jakou zvolit velikost a tvar grilu?

Pokud potřebujete gril velikostí XXL, který zvládne pojmout velké množství jídla, budete pro něj potřebovat také větší prostor. Velký gril zkracuje čas grilování pro více lidí a umožní všem se najíst najednou. Pokud máte zahradu nebo terasu, problém neexistuje, ale pokud nemáte dostatek místa na grilování, stojí za to si grilovací plochu změřit. Grily jsou dostupné ve všech tvarech a velikostech a některé jsou dodatečně kompaktní a mobilní. Ať už vlastníte velkou zahradu nebo balkón, měli byste najít něco, co se hodí do vašeho prostoru.

 

Velké grily - to jsou ty, kde můžeme připravit jídlo až pro 12 osob,

Střední - můžete připravit jídlo pro 4 - 8 osob,

Malé grily jsou ideální pro přípravu jídla až pro 4 osoby.

 

Elektrické grily, plynové grily, grily na dřevěné uhlí, betonové grily (zahradní krby), potřebné grilovací příslušenství a doplňky (příslušenství ke grilům) najdete v obchodě BauMax. Grily z naší nabídky mají topeniště a rošt v různých velikostech. Sortiment obchodu zahrnuje nejen grilovací příslušenství, ale také mnoho praktických doplňků na zahradu a pozemek.

 

Zahradní grily- Baumax.cz