Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Stojany na slunečníky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
629,00 Kč / ks 699,00 Kč / ks
Akce
Novinky
143,65 Kč / ks 169,00 Kč / ks
Akce
143,65 Kč / ks 169,00 Kč / ks
Akce
169,00 Kč / ks
Novinky
169,00 Kč / ks
Novinky
169,00 Kč / ks
Novinky
Velké zahradní slunečníky - kdy se vyplatí investovat?

Velké zahradní slunečníky - kdy se vyplatí investovat?

07.03.2021

Horké letní dny vybízejí k venkovním aktivitám, ale delší odpočinek na zahradě by nebyl bez stínu možný. Skvělým řešením je altán nebo mnohem levnější zahradní slunečník, který nám umožní vytvořit útulnou relaxační zónu, která dává stín a umožní nám...

Materiál pro zahradní slunečníky - přehled

Materiál pro zahradní slunečníky - přehled

03.03.2021

Relaxace na zahradě je velmi příjemná. Během horkých letních dnů je dobré chránit se před sluncem. Výběr správného slunečníku vám tuto ochranu zajistí. Některé z nich jsou díky svým vlastnostem schopné chránit nejen před UV zářením, ale také před ....

Obdélníkové zahradní deštníky - inspirace a nápady

Obdélníkové zahradní deštníky - inspirace a nápady

06.03.2021

Dříve byly považovány pouze za ochranu před sluncem, dnes mohou potěšit svým designem. Zahradní a plážové slunečníky dostupné v obchodech se od sebe liší téměř ve všem - typem konstrukce a podstavcem, materiálem, barvou, velikostí a tvarem.

Jak vyrobit stojan pro zahradní slunečník?

Jak vyrobit stojan pro zahradní slunečník?

09.05.2021

S příchodem jara a prvních teplých dnů mnoho lidí dává na zahradu zahradní nábytek, jako jsou zahradní stoly nebo zahradní lavičky. Pak začínají přípravy na grilovací sezónu, první koupaní v nafukovacích bazénech a opalování. Je však třeba připomenout,...

Jak vybrat zahradní slunečník? Zjistěte!

Jak vybrat zahradní slunečník? Zjistěte!

04.05.2021

Během horkých slunečných dní je solidní zahradní slunečník základním vybavením pro klidný a bezpečný odpočinek. Na terase nebo na zahradě chrání pokožku a oči před škodlivými UV paprsky, úpaly, bolestem hlavy a dalším zdravotním problémům. Aby slunečník..

Při navrhování zahrady jde nejčastěji o prostor, který bude napomáhat relaxaci. Místo se proto řádně připravuje a následně se do něj umisťuje zahradní nábytek, houpací sítě nebo zahradní houpačky, které vyhovují potřebám uživatelů. Ve fázi přípravy se poměrně často rozhoduje o volbě prvků, které ochrání před příliš silnými slunečními paprsky a dovolí pohodlně strávít čas na zahradě v horkých letních dnech.

Ochrana před sluncem v soukromí zahrady

Jedním z nápadů, pro který se můžete při hledání stínu na zahradě rozhodnout, je postavit zahradní altán. Jde však o druh nákladnější investice, na kterou možná momentálně nemáte ten správný rozpočet. Za takových okolností je nákup zahradních slunečníků ideálním řešením. Samotný zahradní slunečník většinou ovšem nestačí, budete k němu potřebovat vhodný stojan pro zahradní slunečníky. Slunečník vám umožní získat stín kdekoliv na vaší zahradě a samotný zahradní slunečník budete moci také snadno přemisťovat a upravovat, takže můžete mít stín kdykoliv a přesně tam, kde jej zrovna potřebujete.

Naše nabídka zahradních slunečníků na zahradu, terasu a balkón

Pokud potřebujete vhodnou ochranu proti slunci na vaši terasu, balkón nebo zahradu, určitě se podívejte na naši nabídku barevných a praktických zahradních slunečníků. Nabídka je široká a snadno seženete jak menší produkty na městské balkóny, tak velké modely do prostorných zahrad. Při jeho nákupu dbejte na to, abyste měli zároveň vhodný stojan – ten lze umístit nebo zakopat do země a umožní vám udržet slunečník ve svislé poloze, díky čemu bude používání slunečníku bezpečné. Ujistěte se, že máte jej spravně upevněný, podstavec na slunečník by měl být stabilní a slunečník samotný by měl být ve stojanu dobře usazen.

Výběr stojanu pro slunečník - je to snadné!

Nabídka stojanu pro slůnečníky nabízených v obchodech BauMax je poměrně pestrá. Bez ohledu na to, jaký slunečník si naši zákazníci včetně vás vyberou, vždy k nim nabízíme vhodné stojany, které si můžete u nás zakoupit. Stojany, které zaručí bezpečnou stabilitu vašeho zahradního slunečníku.

Lehké plastové stojany na slunečníky deštníky - přenosný stojan na slunečníky

V nabídce máme stojany, které se budou skvěle hodit pro slunečníky s masivnější konstrukcí, ale i takové, které jsou plně dostačující pro upevnění lehčího slunečníku do země. Pro menší slunečníky je ideální plastový stojan, který lze pro zajištění optimální stability naplnit například pískem nebo vodou. Takové podstavce jsou k dispozici v několika barevných provedeních – stojan pro zahradní slunečník se tak může stát neviditelným či málo viditelným prvkem zahradního uspořádání. Velkou výhodou plastových výrobků je možnost jejich rychlého přemístění na libovolné místo - podstavce jsou lehké a výplně se dají rychle zlikvidovat, takže stojan na slunečník se dá snáze přenést na jiné místo, takže jeho přenášení nebude obtížné. Takové stojany pro zahradní slunečníky jsou mimořádně populárními prvky z kategorie přísušenství pro zahradní slunečníky. 

Žulové a betonové stojany pro různé povětrnostní podmínky

Navíc si můžete vybrat žulové stojany, které zaručí dokonalou stabilitu zahradních slunečníků i v případě silného větru nebo nepříznivého počasí. Tyto prvky jsou vyrobeny z leštěné žuly a budou vám sloužit mnoho sezón. Díky vysoké hmotnosti výrobku je podstavec slunečníku mimořadně stabilní, takže můžete jej použít i pro těžší a mohutnějšíí slunečníky,než jsou standardní modely.

Díky různým tvarům stojanů je můžete upravit tak, aby bylo možné slunečník umístit na trávu na zahradě, do písku na pláži, nebo na venkovní terasu nebo balkón. Plastový stojan pro slunečník se bude snadno přenášet nebo přepravovat, zatímco žulové stojany, kvůli své hmotnosti jsou vhodné spíše pro trvalé použití, zato poskytnou slunečníkům dostatečnou stabilitu za každých povětrnostních podmínek.

Kde je nejlepé umístit stojan pro zahradní slunečník?

Často přemýšlíte, kde je slunečník a příslušný pro něj stojan nejlépe umístit. Jasnou volbou se jeví použití prvků tohoto typu v místě, kde jsou umístěny výrobky z kategorie zahradního nábytku, zejména zahradní stůl. Zahradní slunečníky na takových místech poskytnou ochranu před prudkým sluncem, větrem nebo i deštěm. Stojan na slunečník může stát jak vedle nábytku, tak pod stolem - ve druhém případě se ujistěte, že stůl má vhodný otvor pro umístění zahradního slunečníku, jinak nebudete moci jej správně umístit k zahradnímu nábytku . Zahradní slunečníky se používají rovněž na balkóny a terasy, takže pokud je k němu potřeba stojan na slunečníky, dbejte na jeho umístění tak, aby nerušil odpočívající osoby.

Stojan umístěný do země

Dobrým řešením může být také umístění tohoto zhradního prvku na místo, kde si budou hrát děti. Stabilní stojan může bezpečně stát vedle pískoviště nebo na místě, kde v létě postavíme zahradní bazén. V tomto případě je velmi populárním modelem trn do trávy ke slunečníkům, který se umisťuje do země, díky čemu je prakticky neviditelný. Jedinou nevýhodou tohoto řešení je nemožnost rýchle a jednoduše přemístit slunečník. Pokud víte, že budete muset upravit polohu stříšky, vyberte produkty, které lze nastavovat (např. naklápěcí slunečníky). Díky tomu bude funkčnost vašeho slunečníku skvělá a děti se budou moci hrát venku po celý den.