Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Základní barva
Vydatnost
Balení obsahuje
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Primalex Plastik 7,5kg

899,00 Kč / ks

Malirské dekorativní techniky - příslušenství pro malování stěn

Krásně dokončené interiéry mají především atraktivní stěny. Jedním z nejoblíbenějších způsobů dokončení interierů je stále malování stěn barvami. Barvy na stěny jsou dokonalým dokončovacím prvkem, jsou atraktivní, snadno použitelné a umožňují různé aranžérské využití. Barvy také umožňují použití doplňkové dekorativní techniky. Podívejte se, jak vypadají.

Kreativní barvy- Baumax.cz

Neobvyklé interiérové barvy pro zdobení stěn

Dekorativní omítky se často používají pro zdobení a neobvyklé úpravy stěn. Kvůli textuře se někdy hůře natírají a podobného efektu lze dosáhnout i speciálními dekorativními barvami. Široký výběr vám umožní vybrat si sortiment, který vytvoří nevšední a originální povrch stěny. 

Takové speciální barvy jsou především produkty, které umožňují dodat povrchu neobvyklou texturu. Jsou to tedy především strukturální barvy, které obsahují různé částice. Po nanesení barvy na povrch stěny se vytvoří neobvyklý povlak se zajímavou texturou. Nevyžaduje dodatečné malování a hodí se do moderních a klasických interiérů. Takové dekorace často narušují monotónnost rovnoměrně vymalované stěny.

Krásné aranžma má většínou atraktivní pozadí, proto je dobré se o stěny postarat. Použijte barvu a texturu na stěny, které poskytnou jedinečné pozadí pro váš nábytek. Použijte také barvu odolnou proti skvrnám, která usnadní čištění stěn. Prohlédněte si naši nabídku – vhodný nátěr nejen potěší každého člena domácnosti, ale bude šetrný i k alergikům.

Akrylové a latexové dekorativní barvy

Náš internetový obchod BauMax nabízí barvy a laky, malířské nářadí a další produkty potřebné pro dokončovací práce. Široká nabídka fasádních a interiérových barev usnadňuje výběr toho správného produktu pro vás. Naše nabídka zahrnuje velmi oblíbenou latexovou barvu a akrylovou barvu.

Příslušné interiérové barvy vám umožní pokoj dobře navrhnout a dokončit. Pokud očekáváte, že barva vytvoří povlak odolný proti vlhkosti a čištění, je lepší zvolit trvalé latexové barvy.

Pro dekorativní malbu stěn jsou vhodné jak latexové barvy, tak vinylové barvy, akrylové nebo keramické barvy. V místnostech můžete díky těmto produktům vytvořit nevšední, krásné aranžmá vhodnou texturou nebo kombinací barev.

Barevné nátěry a bílé interiérové nátěry

Barevné barvy na stěnu jsou ideální pro jakékoliv aranžmá. Použít je můžete jak v prostorném interiéru, tak i v trochu menší místnosti. Můžete se rozhodnout vymalovat všechny stěny jednou barvou, ale stejně zajímavé jsou i barevné kombinace. Takové úpravy budou fungovat i na stěně v kuchyni nebo koupelně.

Máte zájem o klasičtější vzhled stěn? Doporučujeme vám koupit bílou barvu. Bílé barvy na stěny a stropy nabízené naším obchodem jsou perfektním podkladem pro neobvyklou povrchovou úpravu stěn, jsou také skvělé pro jednotné povrchy.

S použitím barevných a bílých nátěrů dostanete z interiéru vše, co je nejkrásnější a nejzajímavější. Použití barev, natěrů v různých odstínech a neobvyklé textury učiní stěny jedinečnými a atraktivními.

Můžete použít barevné nátěry, které nabízí náš obchod, ale také si můžete vytvořit odstín, který vám bude vyhovovat. Za tímto účelem si zakupte pigmenty. Vhodný pigment můžete smíchat s bílou nebo barevnou barvou, díky čemu vytvoříte nevšední odstín.

Malírské šablony na zeď

Samotné barvy nebo textura nestačí k tomu, aby interiér vypadal působivě. Pokud hledáte zajímavá řešení, použijte vzory a šablony pro zdobení stěn nabízené v našem obchodě. Šablonu můžete položit na zeď a přejet válečkem, namočeným v barvě. Díky tomu se vzor ze šablony odraží na stěnu v odpovídající barvě. Produkty jsou dostupné v různých variantách, skvěle se hodí především do dětského nebo teenagerského pokoje.

Nabídka barev, laků a malířského nářadí v BauMax 

BauMax nabízí širokou škálu produktů, které vám umožní rychle a efektivně provádět dokončovací práce a také poskytují krásná a překvapivá aranžmá. V našem obchodě najdete jak barvy a malířské nářadí, tak i příslušný sortiment rozpouštědel. Předností našich výrobků je atraktivní cena, snadné použití a vysoká kvalita.

Jakou barvu do koupelny zvolit? Inspirace!

Jakou barvu do koupelny zvolit? Inspirace!

Moderní koupelnový design navrhuje omezit obklady v koupelně pouze na mokrá místa - u umyvadla, vany nebo sprchy. Může se to jevit jako praktické řešení, protože koupelna je neustále vystavena vlhkosti a páře. Běžné emulzní barvy samozřejmě nejsou...

Jak malovat kuchyň? Návod a osvědčené triky

Jak malovat kuchyň? Návod a osvědčené triky

Kuchyně je jednou z těch místností v domě, kde je důležité snadno odstranit všechny druhy nečistot ze stěn. Při malování kuchyně by se tedy měly používat speciální barvy s odpovídajícími vlastnostmi. Jak malovat stěny v kuchyni? Aby malovaní stěn...

Co vybrat na podlahy a stěny koupelen místo dlaždic? 7 zajímavých aranžmá

Co vybrat na podlahy a stěny koupelen místo dlaždic? 7 zajímavých aranžmá

Koupelna bez obkladu? Až donedávna by bylo těžké si to představit. Dnes je takové moderní uspořádání běžným trendem. I když stále existuje mnoho milovníků klasických keramických dlaždic, v koupelnách se stále častěji používá beton, kámen, dřevo, sklo...