Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hloubka (cm)
Materiál
Druh sortimentu
Šířka (cm)
Zbarveni
Povrchová úprava
Výška (cm)
Hledat

Police do dětského pokoje

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
899,00 Kč / ks 1199,00 Kč / ks
Akce
839,30 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Akce
749,00 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
489,30 Kč / ks 699,00 Kč / ks
Akce
779,40 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Akce
399,20 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Akce
559,30 Kč / ks 799,00 Kč / ks
Akce
699,30 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
1399,30 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
629,30 Kč / ks 899,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4    
Jak zařídit pokoj pro školáka?

Jak zařídit pokoj pro školáka?

26.08.2021

Každý dětský pokoj, a především studentský pokoj pro školáka, by měl být promyšlený a praktický. Pro mladého člověka je dobré mít definované rozdělení na nejdůležitější zóny v interiéru, vědět, kde se může učit, která část místnosti je určena ke hře...

Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Jak se vyhnout chybám při uspořádání pokoje pro školáka?

Jak se vyhnout chybám při uspořádání pokoje pro školáka?

13.07.2020

Každý, kdo někdy uspořádal dětský pokoj, ví, kolik různých funkcí musí plnit. Nejen funkcí zábavy a spánku, ale také učení. Začátkem školy dítě potřebují samostatnou zónu a vhodnou organizaci prostoru. Po zahájení vzdělávání dítě potřebuje prostor pro...

Barevné a pohádkové - jak zařídit dětský pokoj?

Barevné a pohádkové - jak zařídit dětský pokoj?

13.10.2020

Recept na výzdobu dětského pokoje je jednoduchý: kvalitní vybavení a dobrý nápad. K tomu přidejme vkus a názor našeho dítěte a ukáže se, že uspořádání prostoru pro dospívajícího školáka není nejjednodušší úkol. Jaký nábytek do dětského pokoje umožní...

Police do dětského pokoje

 

Každý rodič chce svému dítěti zajistit ty nejlepší podmínky pro učení a rozvoj. Stejně jako dopřáváte svým dětem: zdravé jídlo, pohodlné a teplé oblečení, vysokou úroveň vzdělání a skvělou zábavu ve volném čase. Proč byste tedy neměli mu dopřát vhodný dětský nábytek (nábytek do dětského pokoje)? Poskytněte svým dětem to nejlepší vybavení! Naše nabídka dětského nábytku potěší vás i vaše děti, proto se s ní rozhodně seznamte už dnes. Kategórie: Police do dětského pokoje.

 

Police do dětského pokoje- Baumax.cz

 

Uspořádaný dětský pokoj

Uspořádané a čisté místo k učení a pro volný čas je základem pro dobrou koncentraci a efektivní učení. Knihy, hračky, deskové hry, notebooky a dekorace budou uspořádány díky policím. Ze široké nabídky produktů v našem obchodě si můžete vybrat vhodné police. K dispozici máme malé a velké police v moderním nebo klasickém stylu.

Police a poličky do dětského pokoje potěší vás i vaše dítě. Zavěste vhodnou polici nad psací stůl a vaše dítě bude mít knihy a potřebný notebook ke studiu na dosah ruky. Díky policím zavěšeným nad postelí (dětské postele) nebo nad komodou (komody) bude vaše dítě moci vystavit modely, figurky a ozdobné předměty, které chce ukázat svým přátelům.

 

Designové – estetické a praktické police do dětského pokoje

Kancelářské police, které nabízíme, budou dokonalým kusem nábytku do dětského pokoje. Prostorná police pojme všechny dětské věci, a navíc vyexponuje ty nejatraktivnější prvky. Nabízíme jednoduché zavěšené police i rozsáhlé modely v atraktivním designu. Mezi nabízenými produkty najdete police, které budou ladit do jakéhokoliv uspořádání interiéru. Dětské pokoje jsou barevné a radostné, stejně jako náš nábytek a police – každý produkt je velmi estetickým prvkem.

 

Odolné materiály, pevná konstrukce

Naše police jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Použití pečlivě vybraných materiálů nám umožnilo vytvořit jedinečné, ​​odolné a pevné produkty. Víme, že děti těžko vydrží na jednom místě, jejich energie je obrovská. Proto se každá z našich polic vyznačuje pečlivým zpracováním, které zaručuje kromě dlouhé životnosti, také bezpečné používání.

 

Nejatraktivnější nábytek do dětského pokoje

Při nákupu nábytku do dětského pokoje, máte na výběr z mnoha barev a vzorů. Nabízíme vám nejen police, ale i kolekce nábytku do dětského pokoje ve stejném designu. Vybavením interiéru kusy nábytku ze stejné série vytvoříte estetické, praktické a atraktivní místo pro vaše děti. Doporučujeme zakoupit nejen police, ale také další kusy nábytku.

 

Police do dětského pokoje- Baumax.cz