Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Pro laminátové podlahy
Pro vinylové podlahy
Pro dřevěné podlahy
Vhodné pro podlahové vytápění (teplovodní)
Tloušťka (mm)
Více
Tepelná izolace
Akustická izolace
Typ
Vyrovnání povrchu
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Podložky pod plovoucí podlahy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
349,00 Kč / ks
879,00 Kč / ks
Výprodej
359,00 Kč / ks 449,00 Kč / ks
Výprodej
499,00 Kč / ks 619,00 Kč / ks
Výprodej
225,00 Kč / bal
349,00 Kč / bal
219,00 Kč / ks 269,00 Kč / ks
Výprodej

Podložka pod podlahu

Podložka pod podlahu je nenahraditelný materiál, který musíme umístit mezi podlahovou krytinu a stávající podlahu. Podložka chrání panely před poškozením vlhkostí a také funguje jako tepelná a akustická izolace.Podložky pod plovoucí podlahy - Baumax

Je také důležité použít parotěsnou fólii na ochranu panelů

Pokud je namontované podlahové topení, musíte zvážit, zda bude podklad adekvátně vést teplo.

 

  • Polyetylenová pěna je dostupná v různých tloušťkách. Bez ohledu na tloušťku, kterou si vyberete, se pěna v průběhu času vyrovná, takže se podlaha sníží. PU pěna pod panely velmi slabě tlumí hluk a nedovolí pronikání vzduchu. Výhodou je nízká cena.

  • Korkový základ podkladu je přirozený materiál, který má výjimečně dobré akustické vlastnosti, ale i dobrou tepelnou izolaci. Je velmi flexibilní a neztrácí svou tloušťku. Korek se snadno láme, což může negativně ovlivnit jeho dlouhodobou životnost. Pokud se však chcete chránit před těmito riziky, můžete se rozhodnout pro kombinaci materiálů, a to gumy a korku (korek vyztužený gumovou směsí).

  • Eko-deska je z rozdrobeného a následně lisovaného dřeva, k dispozici v deskách s tloušťkou 5-7 mm. Přirozený materiál, který je levnější než korek, může být dobrý kompromis mezi pěnou a korkem. Eko-deska se vyznačuje poměrně dobrou tepelnou a akustickou izolací. Bohužel má i nevýhody – víc absorbuje vlhkost a během montáže vzniká prach.

  • Polystyrénové desky se nejčastěji používá na podlaze s podlahovým topením. Jeho povrch má speciální otvory, které přenáší teplo na panely. Samotný polystyrén je velice špatný vodič tepla, ale vyznačuje se vysokou trvanlivostí a poskytuje dobrou zvukovou izolaci.

  • Polyetylénové pěnové desky jsou mnohem lepší než pěnová role. Zabezpečuje dostatečnou akustickou a dobrou tepelnou izolaci. Existují v různých tloušťkách, běžně od 3 do 8 mm. V prodejnách Baumax najdete široký výběr podložek pod podlahu, které jsou vhodné pod jakoukoli zvolenou podlahu.