Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Příslušenství k rostlinám

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Příslušenství k rostlinám a přípravky na ochranu rostlin

 

Krásná a zdravá zahrada je snem každého zahradníka. Okrasné rostliny, ovocné rostliny, zelenina a byliny však od nás vyžadují práci a náležitou péči, aby vždy vypadaly působivě a přinášely nám hojné plody. Při pečování nám jistě pomůžou vhodné přípravky a příslušenství k rostlinám. Zjistěme, jaké užitečné produkty pro péči o zahradu najdete v našem obchodě.

 

Příslušenství k rostlinám- Baumax.cz

 

Ochrana rostlin

Zahradní rostliny dělíme především na dekorativní nebo užitkové. Oba typy vyžadují náležitou péči a ochranu (péče o rostliny a pěstování rostlin). Přípravky a příslušenství na ochranu rostlin  nám pomůžou zajistit dobrý stav každé rostliny a budou užitečné ve speciálních situacích.

Sítě proti ptákům - to jsou produkty, které nám pomohou chránit ovocné stromy a keře před ptáky. Zvířata, která se živí ovocem, budou účinně zastavena. Sítě lze zakoupit v různých velikostech ok - v závislosti na velikosti ptáků, před kterými chceme naše rostliny ochránit.

Vázací pásky a drátky - užitečné pro zahradu, zvláště pokud chceme správně tvarovat rostliny nebo vytvořit síť na vinnou révu. Silný a odolný drát je pokryt měkkým PVC povlakem. Vyznačuje se vysokou pevností, pružností a odolností vůči povětrnostním podmínkám.

Stahovací pásky - s jejich pomocí můžeme rostlinu připevnit k podpěře nebo síti. Speciálně vedené, získají tvar, který chceme.

Klipy na rostliny - stejně jako stahovací pásky pomáhají udržovat rostlinu na místě. Mohou mít jednoduché tvary, ale velmi oblíbené jsou také klipy zajímavých tvarů (např. ve tvaru orchideje nebo zahradních zvířat).

Přepravní boxy - užitečné pro přepravu zahradního nářadí, organizaci hnojiv (hnojiva) nebo skladování semen.

V našem obchodě najdete tyto a mnoho dalších produktů. Zveme vás k pravidelné návštěvě našich webových stránek a kamenných obchodů, protože každý den rozšiřujeme naši nabídku o nové produkty.

 

Nákup

Doporučujeme vám zakoupení přípravků a příslušenství užitečných pro ochranu rostlin. Díky naším přípravkům a příslušenstvím bude ochrana rostlin a péče o zahradu ještě snazší a příjemnější. Zveme vás k nákupu.

 

Příslušenství k rostlinám- Baumax.cz