FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Potahová látka
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Křeslo Seattle šedý

5759,10 Kč / ks
6399,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA:
6399.00 Kč / ks

Otočné židle

 

Každodenní práce a studium doma bude vyžadovat vhodné místo. Samozřejmě se vyplatí investovat do dostatečně velkých psacích stolů, ale také do otočných židlí k nim. Vhodně zvolená židle, vybraná s ohledem na funkčnost, estetiku a pohodlí, bude vynikajícím prvkem vybavení interiéru a výrazně zlepší pohodlí při studiu nebo práci. Bude také vhodná, když chcete jen odpočívat. Nastavitelný sedák je atraktivní součástí vybavení.

 


K čemu jsou užitečné kancelářské židle?

Otočné židle jsou výrobky, které jsou velmi užitečné v každé domácnosti. Díky nim bude pracoviště nebo místo pro studium plně funkční. Otočné židle jsou obvykle doplňkem ke psacímu stolu. Taková sada vytváří funkční místo, kde můžete pracovat jako v domácí kanceláři nebo učit se. Otočná židle bude nejen pohodlná, ale i praktická. Možnost jejího otáčení vám usnadní přístup k věcem, které potřebujete, aniž byste museli vstát ze židle.

Otočná židle nebo kancelařské křeslo není jen čistě praktický kus nábytku. Bude také skvělým prvkem pro volný čas. Pořiďte si co nejpohodlnější pro vás model, aby i odpočinek byl skutečným potěšením.


Jak pohodlné jsou kancelářská křesla?

Komfort a pohodlí použití jsou jednou z nejdůležitějších vlastností vybavení každého domu nebo bytu. Nejinak je tomu v případě kancelářských židlí a křesel. Tyto moderní výrobky jsou navrženy tak, aby co nejlépe sloužily svým uživatelům. Křesla dostupná v naší nabídce jsou mimořádně pohodlné výrobky.

Otočné židle musí být opravdu pohodlné. Mnoho hodin trávíte při práci a studiu, a proto musí být otočná židle stejně pohodlná jako relaxační křesla. Při nákupu konkrétního modelu se proto ujistěte, že výrobek splňuje vaše očekávání. Důležitý je rovněž tvar židle. Proto stojí za to si sednout do křesla, které chcete koupit, a posoudit, zda je pro vás dostatečně pohodlné. Měli byste také zkontrolovat materiál, ze kterého je čalounění vyrobeno. Látka by měla být příjemná na dotek, ale také snadno se udržovat v čistotě. Užitečné bude také další příslušenství: loketní opěrky a polštáře ke křeslům.


Jaké otočné židle jsou vhodné do dětského pokoje?

Kancelářská křesla a kancelářské židle jsou vhodné i do dětského pokoje. Přímo v této místnosti budou fungovat skvěle. Psací stůl dohromady s otočnou židlí vytvoří funkční místo pro učení. Pří výběru otočné židle pro dítě věnujte pozornost také barvám. Menší děti ocení, když bude jejich kancelářské křeslo mít motiv z jejich oblíbených pohádek. Kancelařské židle a stále populárnější herní židle z naší bohaté nabídky rozhodně osloví starší děti.

Dětský pokoj by měl být atraktivně a funkčně zařízen. Taková by měla být i otočná křesla, která sem umístíte. Ujistěte se, že jsou loketní opěrky dobře upevněny, a že opěradlo je vhodně tvarované. Správně zvolený model, který se bude vašemu dítěti líbit, bude nejen skvělým prvkem vybavení, ale také kusem nábytku, který dítě bude ochotně používat.


Jaké otočné židle budou vhodné pro domácí kancelář?

Mnoho lidí se rozhoduje pracovat na dálku nebo z domácí kanceláře. V takovém případě budou potřebovat pohodlný stůl a židle. Teprve takto vybavená domácí kancelář bude plně funkční a praktická. Správně zvolený nábytek a jeho vhodné uspořádání vám výrazně pomůže zefektivnit práci, co ve výsledku rozhodně přispěje k uznání šéfa.

Můžete proměnit na kancelář celou místnost nebo jen její část. Pamatujte, že pracoviště by mělo byt pohodlné, ale také praktické. Psací stůl by měl mít správnou velikost. Příliš malý stůl neumístí všechny potřebné dokumenty a vybavení a příliš velký stůl zbytečně zaplní prostor. Ke psacímu stolu je nezbytné křeslo nebo židle. Kancelařská křesla a židle jsou opravdu rozmanité, takže si můžete snadno vybrat něco, co bude zdůrazňovat styl převládající v interiéru. Věnujte také pozornost tvarům židlí a materiálům, ze kterých je vyrobena.

Pokud je vaše domácí kancelář zároveň místem relaxace, vyplatí se zde zvolit co nejvíce pohodlná řešení. Vyberte si moderní křesla, které tenhle úkol dokonale splní. Díky nim ani mnoho hodin práce u psacího stolu nebude únavné a nepohodlné. K pracovnímu stolu můžete také přidat klubová křesla. 


Čím nahradit kancelářskou židli?

Čalouněné otočné židle nejsou vše, co najdete v naší nabídce. Kvalitní židle a křesla z naší nabídky jistě osloví každého. Podívejte se, co jsme pro vás připravili.

Odpočinek je nesmírně důležitý, proto stojí za to zajistit si k němu co nejlepší podmínky. Naše křesla s podnožkou a relaxační křesla vám pomohou odpočinout a relaxovat po náročném a stresujícím pracovním dni. Křesla ušáky jsou mezi našimi zákazníky nejen velmi populární, ale také velmi oblíbená. Tento neobvyklý čalouněný nábytek vám umožní nejen dokonale relaxovat, ale také zatraktivnit váš interiér. Díky charakteristickému opěradlu ve tvaru písmene S jsou tyto křesla mimořádně pohodlná. Křesla ušáky a jiné typy křesel budou také skvěle fungovat jako kojící křesla – nezapomeňte se na ně podívat, obzvlášť pokud očekáváte nový přírůstek do rodiny.

Do své domácí kanceláře můžete také přidat křesla- finka. Klasický design tohoto křesla z něj dělá atraktivní a praktický kus nábytku.

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Čalouněný nábytek bude v interiérech vypadat skvěle, pokud se o něho budeme řádně starat. Klíčem je pravidelné utírání a odstraňování skvrn, jakmile se nějaké objeví. Stojí tedy za to seznámit se s domácími metodami, které nám umožní efektivně vyčistit...

Jaká křesla do obývacího pokoje v provensálském stylu? Poradíme s výběrem!

Jaká křesla do obývacího pokoje v provensálském stylu? Poradíme s výběrem!

Křeslo do obývacího pokoje v provensálském stylu je jedním z nejnovějších trendů sezóny. Ideálně se hodí do interiérů připomínající dávné časy. Provensálský styl je jednoduchý a vznešený zároveň. Ideální pro uspořádání klasického interiéru a méně...

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

To, co použijeme k čištění čalouněného nábytku – rohové pohovky, pohovky nebo křesla - závisí na typu čalouněné látky a druhu skvrny. Můžeme to udělat domácími způsoby – například pomocí sody, kyseliny citronové, bramborové mouky. Pokud však nejsme...