Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Potahová látka
Hledat

Relaxační křesla

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
7109,10 Kč / ks 7899,00 Kč / ks
Akce
8639,10 Kč / ks 9599,00 Kč / ks
Akce
3959,10 Kč / ks 4399,00 Kč / ks
Akce
3329,10 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
2519,30 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Výprodej
4479,30 Kč / ks 6399,00 Kč / ks
Výprodej
4059,30 Kč / ks 5799,00 Kč / ks
Výprodej
4339,30 Kč / ks 6199,00 Kč / ks
Výprodej
7599,00 Kč / ks
Výprodej
4339,30 Kč / ks 6199,00 Kč / ks
Výprodej
4339,30 Kč / ks 6199,00 Kč / ks
Výprodej
4059,30 Kč / ks 5799,00 Kč / ks
Výprodej
5179,30 Kč / ks 7399,00 Kč / ks
Výprodej
7699,30 Kč / ks 10999,00 Kč / ks
Výprodej
3593,40 Kč / ks 5989,00 Kč / ks
Výprodej
3593,40 Kč / ks 5989,00 Kč / ks
Výprodej
3593,40 Kč / ks 5989,00 Kč / ks
Výprodej
8609,30 Kč / ks 12299,00 Kč / ks
Výprodej
8609,30 Kč / ks 12299,00 Kč / ks
Výprodej
6299,30 Kč / ks 8999,00 Kč / ks
Akce
7469,10 Kč / ks 8299,00 Kč / ks
Akce
6569,10 Kč / ks 7299,00 Kč / ks
Akce
5039,20 Kč / ks 6299,00 Kč / ks
Akce
5039,20 Kč / ks 6299,00 Kč / ks
Akce
6299,10 Kč / ks 6999,00 Kč / ks
Akce
6299,10 Kč / ks 6999,00 Kč / ks
Akce
5786,10 Kč / ks 6429,00 Kč / ks
Akce
Novinky
8999,10 Kč / ks 9999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
8639,10 Kč / ks 9599,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2069,10 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
1  2  3    
Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

Jak vyčistit čalounění pohovky? 5 způsobů

20.02.2021

Čalouněný nábytek bude v interiérech vypadat skvěle, pokud se o něho budeme řádně starat. Klíčem je pravidelné utírání a odstraňování skvrn, jakmile se nějaké objeví. Stojí tedy za to seznámit se s domácími metodami, které nám umožní efektivně vyčistit...

Jaká křesla do obývacího pokoje v provensálském stylu? Poradíme s výběrem!

Jaká křesla do obývacího pokoje v provensálském stylu? Poradíme s výběrem!

25.09.2021

Křeslo do obývacího pokoje v provensálském stylu je jedním z nejnovějších trendů sezóny. Ideálně se hodí do interiérů připomínající dávné časy. Provensálský styl je jednoduchý a vznešený zároveň. Ideální pro uspořádání klasického interiéru a méně...

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

Jak vyčistit rohovou sedací soupravu a pohovku? Domácí způsoby a přípravky z obchodu

12.04.2021

To, co použijeme k čištění čalouněného nábytku – rohové pohovky, pohovky nebo křesla - závisí na typu čalouněné látky a druhu skvrny. Můžeme to udělat domácími způsoby – například pomocí sody, kyseliny citronové, bramborové mouky. Pokud však nejsme...

Křesla do obývacího pokoje – vybíráme ty nejlepší modely

Křesla do obývacího pokoje – vybíráme ty nejlepší modely

02.11.2020

Tradiční čalouněný nábytek: pohovky, sofa a různé druhy sedaček, které mají poskytnout pohodlí pro odpočinek v obývacím pokoji, jsou ne vždy dostačující. Ne vždy je dostatek místa pro všechny členy domácnosti a nebo hledáme další, originální doplněk...

Relaxační křesla

 

Obývací pokoj je zvláštní místo. Místnost slouží k relaxaci, trávení času společně s rodinou a přáteli, a také k pořádání všech rodinných setkání. V obývacím pokoji probíhá rodinný a společenský život. Proto je potřeba uspořádání obývacího pokoje věnovat zvláštní pozornost. S velkou pečlivostí vybírejte dokončovací prvky do interiéru, stejně jako nábytek a doplňky. Přístup k nákupu sedacího nábytku by měl být stejně promyšlený a pečlivý. Křesla jsou oblíbená především pro volnočasové aktivity. Podívejte se, jaká křesla jsme pro vás připravili v naší nabídce, a vyberte si ty nejlepší produkty z této kategorie – vybavíte díky nim nejen obývací pokoj, ale také další místnosti.

 


Jaké vlastnosti by měl mít relaxační nábytek do obývacího pokoje?

Možnost zajištění dokonalé relaxace je jednou z nejdůležitějších funkcí každého obývacího pokoje. Proto do něj umisťujeme pohodlný čalouněný nábytek. Vhodný nábytek bude nejen funkční, ale stane se také atraktivní ozdobou místnosti.

Jako každý prvek moderního vybavení musí čalouněný nábytek a sedací nábytek do obývacího pokoje splňovat několik podmínek, aby mohly dobře sloužit svým majitelům. Výrobky by měly být pohodlné, praktické a estetické. Ujistěte se, že kupované vybavení tyto vlastnosti splňuje – získáte díky tomu solidní a atraktivní prvky vybavení do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo dětského pokoje.


Jaký sedací nábytek vám můžeme nabídnout?

V naší nabídce snadno najdete ten nejatraktivnější a nejpohodlnější relaxační nábytek. Nabízíme pohovky, sedací soupravy, rohové sedací soupravy, rozkládací pohovky a gauče, ale také taburety a sedací soupravy pro volný čas. Také by vás mohl zajímat moderní a chytrý modulární nábytek – podívejte se na něj!

V kategorii sedací nábytek, křesla zaujímají zvláštní místo. Krásná a pohodlná křesla si rychle získala řadu příznivců. Naše nabídka zahrnuje velmi atraktivní a mimořádně pohodlné modely křesel. Podívejte se, jak jsou funkční a jaké typy a modely jsme schopni vám nabídnout.

Sedací nábytek do obývacího pokoje doplňte o stolky, regály, vitríny a komody. Díky tomu bude vybavení vašeho salonu dokonalé a funkční.  


Jaké typy křesel existují?

Bez ohledu na to, zda chcete zařídit samostatný relaxační koutek, nebo chcete přidat další místo k sezení vedle pohovky, stojí za zvážení, jaké křeslo potřebujete. Naštěstí je široký výběr, takže si jistě najdete něco vhodného pro vás. Pohodlné křesla čekají na vás!


Otočná křesla

Do této kategorie patří kancelářské a herní židle. Otočné židle v našem obchodě představují velmi různorodou a bohatou kategorii. Židle dobře poslouží jak doma, tak v prostoru firmy nebo kanceláře. Rozhodně se seznamte s naší nabídkou, pokud zvažujete výběr židle vhodné pro váš psací stůl. 

Pomocí otočných židlí si můžete vybavit domácí kancelář a také dětský pokoj. Jednoduše je umístěte vedle psacího stolu a užijte si mimořádně pohodlných podmínek ke studiu a práci.  


Klubová křesla

Moderní klubová křesla už dávno dobíjí interiérový design, a tak rychle neopustí atraktivní obývací pokoje. Jejich velkou výhodou je relativně malá velikost, která zároveň zajišťuje příslušnou relaxaci.

Díky obrovskému výběru barev a provedení sedáků se tento kus nábytku snadno vejde do jakéhokoliv uspořádání domu nebo bytu, aniž by interiér působil přeplněně. Díky malým rozměrům se klubová křesla často umísťují také do čekáren, nebo v prostorech firemních kanceláří.


Křesla ušáky

Jedním z nejoblíbenějších typů křesel jsou křesla ušáky. Velmi často se používají pro zařízení interiérů a svojí obrovskou popularitu si získaly díky svojí mimořádné pohodlnosti. Tato křesla do obývacího pokoje se stala synonymem dobrého odpočinku a relaxace v nich je považována za opravdu mimořádnou. Mezi dostupnými typy křesel jsou rozhodně nejoblíbenější, a tak rozhodně stojí za výběr.

Křesla ušáky se často používají v interiérech ve skandinávském stylu. Takové křeslo vám ovšem poskytne komfortní odpočinek a atraktivní prvek vybavení rovněž do interiérů zařízených v klasickém a moderním stylu. Křesla ušáky se také často používají jako kojící křesla.


Křesla Finka

Jedná se o specifický model křesla. Jsou vyrobeny při použití pružného dřeva a mají možnost jemného pohupování. Díky možnosti houpání si tato křesla s oblibou kupují především starší lidé, rodiče malých dětí a čerstvé maminky. 

Atraktivní křesla Finka dobře poslouží rovněž v kanceláři nebo čekárně.


Lenošky 

Jedná se o dlouhá, pohodlná křesla, které vám umožní odpočívat vleže nebo v pololeže. Křeslo lenoška může být také atraktivně profilováno, díky čemuž se snadněji přizpůsobí tvaru páteře, což výrazně zvýší komfort odpočinku na takovém kusu nábytku.

Styl lenošek dokáže zdůraznit charakter interiéru. Lenošky budou dokonale ladit k moderním a tradičnějším interiérům.


Jak budou fungovat moderní křesla ve vašem interiéru?

Moderní křesla jsou zvláštní kategorií atraktivních a jedinečných produktů. Takové křeslo dokonale zapadne do místnosti v moderním, módním stylu. Umístěte jej do interiéru vašeho obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo dětského pokoje.

Díky široké škále barevných provedení a vzorů čalounění se křesla skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru. Mimořádně atraktivně budou se prezentovat kožené a čalouněné modely. Vaše křeslo ušák, křeslo Finka nebo lenoška bude vypadat opravdu efektně. Rozhodněte se pro krásný design, atraktivní barvy a jedinečné vzory.


Jak zajistit maximální pohodlí při odpočinku?

Relaxační křeslo je kus nábytku určený především k odpočinku a relaxaci. Posezení v něm by mělo být komfortní a přinášet vám uvolnění. Postarejte se tedy o to, aby relaxační křesla byla co nejpohodlnější. Atraktivní křesla s podnožkou jsou jako stvořená pro odpočinek.


Jaká křesla do obývacího pokoje je nejlepší vybrat?

Vybrat židli může být opravdu těžké, ale vyplatí se při nákupu podívat na jeho parametry. Díky tomu pořídíte do svého domu nebo bytu ten správný prvek vybavení. 

 

Viz také

Křesla ušák

Polohovací křeslo

Křesla s podnožkou

Moderní křesla

Sedlové křesla


Typ křesla

Křesla pro volný čas mohou mít různá řešení, pokud jde o jejich tvar nebo design. Můžete se rozhodnout pro různorodý typ nábytku: naše nabídka zahrnuje klubová křesla, křesla ušáky, lenošky, křesla Finka a otočná křesla.


Barvy a vzor čalounění

U čalouněných křesel bude nesmírně důležitý vzor a barva potahové látky. Správně zvolený materiál dodá křeslu zajímavý styl a zapadne do stylu interiéru. Vyberte si zajímavý design a dejte si domů taková křesla, která doplní a zatraktivní aranžmá.

Můžete si vybrat látkové čalounění nebo kožená křesla. Čalouněné modely mohou být potaženy hydrofobními materiály, které jsou ideální pří intenzivním používání.


Velikost

Při nákupu křesla věnujte pozornost hloubce, výšce a šířce nábytku. Stejně jako výšce nohy křesla.


Doplňkové příslušenství

Křesla s podnožkou a relaxační křesla s područkami jsou esencí komfortu a dobré relaxace. Pokud vám záleží na pohodlném odpočinku, ujistěte se při nákupu, že křeslo je vybaveno těmito prvky.